nasiona marihuany

Skunk #1

Wyszukiwarka Forumowa:

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
czy skunk jest bardzo żywiczny :?: np jak by mi sie z niego udał haszysz :?: próbował ktoś może :alien:

[ Dodano: 2006-01-30, 12:24 ]
z jakiego seedbanku NAJLEPIEJ wydrzeć skunka? bo to już mi nie robi różnicy czy wezme od sensi czy od jakiegos innego a na 99% wezme ze seedbanku zagranicznego :alien: bo w polsce seedbanków nie ma :roll:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
trzeba sciagnac z zagranicy hehehe scunk nr one daje rade juz niedlugo zbiory damy znac jak i co a co do zapachu to nie moge sie wypowiedziec mieszaja sie dosc ogolnie i dosc trudno jest mi go okreslic powodzenia w uprawie jest tego warta polecam pokuj obok jest od nirvany i daje sobie znakomicie rade
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Hmm ziom uprawiał Skunk#1 z NIRVANY i jak twierdził malyszki zacnie śmierdziały. Na flo niby też waliło ale nie narzekał na jakoś natrętny i bardzo intensywny zapach. Zrobił Carbon Filtr i teraz z niego rezygnuje bo jak stwierdził: skunk nie sadzi aż tak mocno a i filtr zmniejsza przepływ powietrza.
Moje WW na vegu zacnie capiły :D więc skunka mieć bym nie chciał:D
 

Kubik

New member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
1
Buchów
0
yo! Czy ktoś wie coś na temat odmiany SENSI SKUNK? Mam zakupione takie nasionka tylko nic o nich nie wiem! Jaka jest ich uprawa? W necie nie moge znaleść nic na ten temat. Pozdro
 
P

pxr

Guest
Kubik napisał:
Jaka jest ich uprawa? W necie nie moge znaleść nic na ten temat
hmmm dziwne, bardzo dziwne... :scratch: moze jest taka sama jak innych odmian konopii? :albino:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
Dutch Passion też ma ponoć niezłego skunka... pogadaj z cannabis.fr, przed wakacjami wysyłałem do niego mejla i pisał że na wrzesień spodziewa się dostawy od DP właśnie ze skunkiem. z polski zawsze taniej i szybciej z przesyłka ;)
 

kfiatter

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
4
Buchów
0
Więc tak, haszu raczej bym nie robił ze skunk#1 ale ziele za to bardzo pozytywnie (przez duze P) "kopie w głowe" faza nie ma nic wspolnego z mułem i siedzeniem na miejscu bo poprostu nie da sie wysiedziec, nie ma porównania ze sprzętem, który możemy otrzymać od dila (jak wszystko z wlasnej hodowli w sumie) Skunk#1 jest po prostu bardzo pobudzający! Moim źródłem genów była NIRVANA i z 8 posadzonych nasion urosło 6 roslin z czego 3 były żeńskie. Skunk - jak to podaje nirvana - bardzo dobrze znosi zaniedbania i jest to szczera prawda! Sumując wydaje mi sie, że nadaje sie na OUT ponieważ nie potrzebuje nadmiernej uwagi rolnika. Aczkolwiek muszę wspomniec iz zamówiona przezemnie Papaya z Nirvany na poczatku lipca od razu wzbudziła moje podejrzenia! nasiona były bardzo słabe i wykiełkowały aby 3 (na 10) z czego tylko jedno przeżyło!!! Na kopercie istniała pieczatka celników wiec mam prawo podejrzewać ich o spisek i o to ze wpakowali mi sieje, albo Nirvana zeszła na psy całkowicie. Odradzam zamawiania za granicą bo jak dla mnie to teraz nic pewnego...

P.S. Jedna roślina "celniczej papaji" żyje ale wyglada bardzo kiepsko. gdyby nie klony K2, White Skunk oraz ponad setka nasion Skunka z ostatniej uprawy to nie miałbym zadnego zajęcia. Dzięki Ci Ca2na3is http://www.forum.haszysz.com/images/smiles/icon_salut.gif
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Co myslicie o skunk No. 1 od seedsman'a?

Odmiana ta została otrzymana w późnych latach 70 przez Sacred Seeds, z Afghani Indica, „Acapulco Gold” Mexican Sativa oraz Colombina Gold Sativa.
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
po zbiorach powiem co o nim mysle oczywiscie od seedsmana :) o ile beda panienki a narazie na choojumójuwizje mozna zobaczyc jak sobie radza PZDro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół