nasiona marihuany

Co kupić na Out 2024 - ceny i wybór nasion (wątek od sezonu 2012)

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
[MENTION=78691]Joda_Mistrz[/MENTION], przeniosłem Twój post do istniejącego tematu. Na przyszłość prosiłbym o przeszukanie forum, zanim zdublujesz jakiś temat. :)

Moi znajomi zachwalają northern passion pod wieloma aspektami, S.A.D. od sweet seeds też ludziki chwalo.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ja miałem S.A.D. S1 (pełna nazwa Sweet Afgani Delicious) od Sweet Seeds ale w indorze - całkiem ok palenie, tak to wyglądało

1~371.jpg


6~178.jpg


5~240.jpg


3~329.jpg


4~295.jpg


2~359.jpg
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
S.A.D. możesz coś wiecej napisać?

Dowolna przeglądarka -> seeedfinder(kropka)eu->cklick cklick -> Search and Find -> "S.A.D."-> enter->
i tam informacje od breedera:

Logo Sweet Seeds S.A.D. Sweet Afgani Delicious F1 Fast VersionÂŽ trademark by Sweet SeedsÂŽ

Feminized and photoperiod-dependent version with an ultra-fast flowering of one of the sweetest and most aromatic strains of our catalog. This genetic is the resulting hybrid from the cross between a selected genetic line of S.A.D. Sweet Afgani Delicious AutoÂŽ (SWS24) and a Black Domina elite clone selected in 1998. The cross between the autoflowering genetic and the photoperiod-dependent clone produces photoperiod-dependent F1 hybrids and shortens flowering time by one week.

This is a strain with very dense buds and a big resin producer. The aroma of this strain is exquisite, very sweet and musky, typical of some Old School Afghan plants.

Data Sheet
Variety SWS53
Indica/Sativa: 90%/10%
THC: 15-20% ¡ CBD: 1,8%
Outdoor Harvest: early September


Wiele szukać nie trzeba żeby znaleźć, wystarczy szukaćpo prostu [MENTION=78691]Joda_Mistrz[/MENTION].
Szanowny kolega GanjaChangeMyMind miał w tym roku S.A.D. pod niebem, warto sprawdzić jego fotorelkę.

X​

Teraz skrobnę jakieś swoje typy na temat "co kupić...":

  • S.A.D. Sweet Afghani Delicious Fast Version [Sweet Seeds]
  • Killer Kush F1 Fast Version [Sweet Seeds]
  • Purple Maroc Fast [Holenderski Skun]
  • Northern Light Fast Version [Pan Pestka Crew]
  • AK 420 F1 Fast Version [Pan Pestka Crew]
  • Critical F1 Fast Version [Pan Pestka Crew]
  • Critical Kush [Pan Pestka Crew]
  • Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow [GGS]

jako test gratisowy
  • Early Skunk [Holenderski Skun]

Z femek Critical i zobaczymy co jeszcze...
Automatów nie wymieniam, po prostu automaty na dobry start.

:tiphat:

Pozdro.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
w ubieglym roku mialem criticala i doszedl , nie wiem jak ten od pana pestki f1 fast version czy kush
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
JA swoich nie znalazlem na seedfinder. Byc moze szukac nie umiem :p

W kazdym razie na pierwsze zakupy poszlo

5x Auto Grapefruit
5x Early Skunk x Northern Lights

To tak na start ;-) Za miesiac pewnie znowu cos dokupie.

Seedshop PanPestka. Nigdy nic stamtad nie zamawialem - zobaczymy :) moze dadza klaser gratis hehe

Jakas opinia lub foto bylo by mile widziane aczkolwiek nie wymagane :)

Pozdro
 

Fiolskun

Member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
9
Buchów
0
Witam

Jestem początkującym growerwm i nie wiem jaka wybrać odmianę, z jakiego sklepu
Mam swoje "zachcianki" np. Czy istnieje auto fioletowy kwiat czy jest tylko semi auto bo patrząc na forum tylko widzę pół automaty
Niska i dającą fajne plony odmianę
I jeszcze jakaś szybką i przyjemna w smaku roślinkę
Będę wdzięczny za pomoc
Zaznaczam że to będzie moja druga uprawa
Pozdrawiam
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Oczywiście że istnieje auto fioletowy kwiat, wystarczy się rozejrzeć po seedbankach.
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Polecane sklepy masz na forum.
Przefiltruj sklepy pod kątem automatów i na pewno coś znajdziesz
 

Fiolskun

Member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
9
Buchów
0
Polecane sklepy masz na forum.
Przefiltruj sklepy pod kątem automatów i na pewno coś znajdziesz

Rok temu kupiłem z polecanego sklepu speed fast afghan i zaczął kwitnąć mi dopiero po 8 tygodniach a flo trwało do 90 dnia pomimo ze w sklepie bylo napisane ze od kielka do ścinki 7-9 tygodni a musiałem czekać 3 miechy
Stąd wolę zapytać doświadczone osoby na forum
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak naprawdę to trzeba lekko przymrużyć oko na to co pisze producent nasion, w ile się wyrobi . W tamtym roku jak by nie było to pogoda płatała figle. Weź sobie Afy i nie będziesz narzekać że tak długo ci to rośnie :bounce:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Rok temu kupiłem z polecanego sklepu speed fast afghan i zaczął kwitnąć mi dopiero po 8 tygodniach a flo trwało do 90 dnia pomimo ze w sklepie bylo napisane ze od kielka do ścinki 7-9 tygodni a musiałem czekać 3 miechy

No zazwyczaj w tyle wyrabiają się automaty outdoor, indoor zawsze są szybsze.
 

Fiolskun

Member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
9
Buchów
0
Tak naprawdę to trzeba lekko przymrużyć oko na to co pisze producent nasion, w ile się wyrobi . W tamtym roku jak by nie było to pogoda płatała figle. Weź sobie Afy i nie będziesz narzekać że tak długo ci to rośnie :bounce:

W tym roku chce trochę eksperymentować dlatego zależy mi na szybkich (myslalem nad poisonem) jak i na fajnie ubitych ale nie wysokich roślinkach
Najbardziej zależy mi na sprawdzonych odmianach
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
W tym roku chce trochę eksperymentować dlatego zależy mi na szybkich (myslalem nad poisonem) jak i na fajnie ubitych ale nie wysokich roślinkach
Najbardziej zależy mi na sprawdzonych odmianach

To dobie obczaj zakończone fotorelacje outdoor i sam wybierz :p jak chcesz niskie to jedynie automaty ewentualnie wysadź sezonówki końcem czerwca to też bydlski duże nie urosną, pół auto też duże rosną
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół