nasiona marihuany

Co kupić na Out 2024 - ceny i wybór nasion (wątek od sezonu 2012)

Wyszukiwarka Forumowa:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
A miało nie być, chyba są ale z piątego tłoczenia.

Specjalnie zostawili sobie na później. Dzięki temu ruchowi zapewne zarobią najwięcej w tym sezonie ze wszystkich pilskich seedbankow. Wracam z roboty i biorę w Ciemno jakiegoś pół auto.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Specjalnie zostawili sobie na później. Dzięki temu ruchowi zapewne zarobią najwięcej w tym sezonie ze wszystkich pilskich seedbankow. Wracam z roboty i biorę w Ciemno jakiegoś pół auto.
Od Grzesia jak chcecie to gnom ma duży wybór i było coś jeszcze na quake w promocji -50%z poprzednich sezonów od grzesia. Sam się zaopatrzylem w te z poprzednich sezonów. Sam teraz kielkowalem do boxa nasiona z przed 3-4 lat trzymane w lodówce i Nie powiem że 100 procent wychodzi ale 90% na pewno
Ktoś pisał o orionie wcześniej np maroc passiony inne. W zeszłym roku z tych odmian prawie nic nie zebrałem zla pogoda i wgl zalezy od regionu kraju polnoc poludnie czy zachod czy wschód.
W tym roku zainwestowalem w same auto i fasty więcej sztuk ale pewne że dojdzie i coś zbiorę.
Pozdrawiam
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
To dobra wiadomość, że te stare kiełkują w 90%. Na drugi rzut w tym roku u mnie idzie 10 automatów od GGS

Ihaaa!!

Na pierwszy rzut idą te odmiany,po których zasypiam. Wczoraj miałem spory problem z zaśnięciem... Męczyłem się do 3 w nocy...
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam, mam pytanko, może ktoś się orientuje bądź ktoś już zamawiał a konkretnie potrzebuje informacji z jakiego polskiego seedbanku kupie nasiona od Grzesia z wysyłką i to nie jakąś za 80zł..
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Witam, mam pytanko, może ktoś się orientuje bądź ktoś już zamawiał a konkretnie potrzebuje informacji z jakiego polskiego seedbanku kupie nasiona od Grzesia z wysyłką i to nie jakąś za 80zł..

Tylko że ich już nie ma w sprzedaży, coś tam f2 wrzucił ale czy to faktycznie oryginały? Kto to wie
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
[MENTION=13517]Prezes[/MENTION] u Gnoma "W tym roku nie ma na stanie Nasion GGS,w zamian mamy producentów

Biogentic lub Gnomes Seeds"

Quakemind to samo
"Niestety w tym roku odmiany outdoorowe od GGS – Grzech Grow Seeds są niedostępne.

Grzech Grow Seeds, GGS – Odmiany outdoorowe feminizowane, feminizowane semiauto, półautomatyczne – nie są w tym roku dostępne"

Niby na f2seeds są ale jest to dość podejrzane..
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Było odrazu pisać że nie chodzi o auto :dance:
No to się zgodzę że nie ma:lum:
A co do f2 jak ktoś jest zainteresowany to niech zapyta na sklepie :gerr:
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Ktoś się wypowie na temat tych GGS na f2seeds?
To ubiegłoroczne pechy? Czy pod***ki sprzedają? Może ktoś ma z nimi dobry kontakt, albo z Grzesiem?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Pisałem do nich i nie dostałem odpowiedzi to chyba jakaś lipa
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Zamówiłem 3 sztuki pm x s6. Jak dojdzie paczka to dam znać czy opakowania grzesiowe itp



Jak już kilka osób pisało, w tym Grześ pechy original
 
Ostatnia edycja:

Kuban420

New member
Rejestracja
Mar 13, 2020
Postów
2
Buchów
0
Miał ktoś styczność i mógłby opisać trudność hodowli,plon i moc z auto gorilla glue na out?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół