nasiona marihuany

Co kupić na Out 2024 - ceny i wybór nasion (wątek od sezonu 2012)

Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ja ostatnio zrobilem testy kielkowania nasion bylo to 2 odmiany mojej produkcji ,nasionka lezały kolo 2 lat w lodowce ,6 metod kielkowania
lacznie nasion mialem 120

z kazdej odmiany po okolo 10 ten sam sposob i bylo to tak

moczenie 48 ,i wacik temperatura pokojowa 19-21 stopni i na oknie kolo 25 -26 - tu kiełów wyszlo 65-70 % były najsłabsze i namniejsze
moczenie 24 h i wacik cieple miejsce od 20 do 25 stopni - tu wyszlo 75-80 % srednie kielki takie 1 cm ale lepiej niz woda 48 h
moczenie 24 h i hormon wzrostu , papier i cieple miejsce 20-25 stopni tutaj to samo 75% wiec nie ma sensu dawac hormonu
bez moczenia talerzyk recznik i do srodka nasionka ,cieple miejsce 20-25 st tu wyszlo 100 % kielki dlugie na 2-3 cm
prosto do ziemi i cieple miejsce 20-25 st tutaj rowniez 100 % z tym ze dwa dni pozniej dopiero wszystkie wyszly z ziemi
prosto w easy plug i cieple miejsce 20-25 stopni i tu ta sama sytuacja wyszlo 100 % ale 2 dni pozniej niz po tych kielkowanych bez medium czyli podloza ,

do tego robiłem testy na nasionkach starszych ktore nie kielkowaly mojej produkcji z 2012 roku 5 metod nie wyszlo nic ,do zamrazalki na 2 dni po wyciagnieciu i daniu ich w cieple miejsce wyszło 100 %

wiec musi byc roznica temperatury zeby nasionko wyszlo tak jak po zimie nadchodzi wiosna i z dnia na dzien jest coraz cieplej
ma byc cieplo te 22-26stopni to idealna temperatura, wody nie lubia ,bo woda jest zimniejsza niz otoczenie o 5 stopni ,wolniej sie rozwijaja w niej i czesto psuja ,do tego wode trzeba zmieniac co 18 godzin i jak juz cos robic w wodzie to niech temperatura otoczenie ma z 30 stopni ,wtedy woda ma po jakims czasie kolo 24-25 st. Najlepiej wsadzic je prosto do ziemi i nie kopać w niej czekać aż wyjdzie,bo wyjdzie ,teraz widze sionka na rynku odmiana wyszla pol roku temu albo rok a tu komus nie kielkuje ,biore je i idzie kazde jedno, ale nie mocze ich ,woda zawsze jest zimna ,nigdy nie wiemy jak szybko nasionko naciagnie wode jedne nasionka sa grube ,chude oraz duze inne male ,jedne opadaja na dno odrazu inne pływaja 4 dni wiec ziemia to rozwiazanie dla kazdego nasiona ,a nasionka lubia do kielkowania ciepło ,ma byc jak natura kielkuje ,a nie moczenie w wodzie i tykanie paluchami
robilem z tego fotki ale nie wiem gdzie podzialem karte
 
Ostatnia edycja:

tuskpis

New member
Rejestracja
Cze 4, 2020
Postów
3
Buchów
0
Co aktualnie szybko dochodzi i daje mega duzy plon i moc? z sezonowek? Indica i sativa oddzielnie
Do tej pory mialem ak 47 ww
Durban poison duzy plon moc w miare
passion duzy plon moc ok
easy sativa plon duzy ale za slabe
maroc moc i plon dobre
i kilka jeszcze odmian

szukam czegos naprawde mocnego na out
warunki i doswiadczenie mam kilku sezonow
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Zobacz nasiona real gorilla seeds ,ciesza sie duza moca
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Siemanko:tiphat:
Mam pytanie miał ktoś do czynienia z crossami warra
-JackBerry x MS x SDH
-Sodognesia x MS x SDH
Oba auto regular. Szukałem info na forum, ale nie znalazłem nic. Miał ktoś?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Miałem Sodognesia x MS x SDH fajne bobki wyszły, jeden fenotyp zielony, a drugi fioletowy
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Geny pestek

Siema, mam pytanie. Widziałem fajne pestki mazara ale są na indoor, dałyby rade na out,czy lepiej sobie odpuścić i szukać czegoś na out?
 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
188
Buchów
597
Odznaki
3
Macie jakieś typy już na przyszły sezon ? Ja napewno stawiam na Gold mery plus jeszcze dwie jakieś odmianki pasuje dobrać. Tak żeby koniec września/początek pazd. Były gotowe wszystkie
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Ja robię sobie notatki od jakiegoś czasu... narazie tak wstępnie, póżniej przysiądę i zrobię przegląd ile mam miejsca i na ile roślin mogę sobie pozwolić.

Narazie na liście mam półsezony:

Green poison Sweet seeds
S.A.D. - sweet seeds
Serious 6 - serious seeds
Northern Light Fast Version Pan Pestka
Serious6 x Passion Biogenetics
Deuter - ?

Ale to wiadomo jeszcze za wcześnie na finalną decyzję... w głowie ciągle zakończenie tego sezonu...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Mazzar auto od panpestka zrobił robotę. Twardy, zbity top, w 5 na 5 krzaków. Towar zachwalany przez konsumentów.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Serious 6 to sezonówka
 
U

Usunięty 59382

Guest
Serious 6 od biogenetic jest jako fast serious

Ja na następny sezon ze sweet wybrałem też sad i green poison które miały być w tym sezonie ale kumpel w panice robił pierwsze zakupy podczas koronki i wziął sweet cheese,skunk,gorilla girl i red mandarine...w ch*j duży rozrzut genów niestety ponad 20szt cheese mi przymroziło na początku a najlepsze wychodzą i najstabilniejsze sweet skunk i też sobie te kupię może ale na następny rok główny cel i poletko ma być automatyczne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół