nasiona marihuany

dobre banki nasion

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
witam wszystkich serdecznie jestem tutaj nowy wiec prosze o wyrozumiałosc mam mały problem znalazłem w sieci seedbank www.seedof****.com slyszal ktos o tym banku , chcialem od nich zamuwic nasiona maja ciekawe odmianki i niewiem czy to dobry seedbank czy nie bo niemoge onim nic znalesc w sieci wyglada wiarygodnie według mnie ale prosilbym o konkrety czy ktos kupował o dnich cokolwiek pytam bo mam zamiar wydac spora sumke i szkoda by bylo jej straty , jak ktos cos wie to prosze o porady z gury dziekuje ...:zjarany: ( szukalem wszedzie i nic ) POMPCY ....
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
witam wszystkich serdecznie jestem tutaj nowy wiec prosze o wyrozumiałosc mam mały problem znalazłem w sieci seedbank www.seedofweed.com slyszal ktos o tym banku , chcialem od nich zamuwic nasiona maja ciekawe odmianki i niewiem czy to dobry seedbank czy nie bo niemoge onim nic znalesc w sieci wyglada wiarygodnie według mnie ale prosilbym o konkrety czy ktos kupował o dnich cokolwiek pytam bo mam zamiar wydac spora sumke i szkoda by bylo jej straty , jak ktos cos wie to prosze o porady z gury dziekuje ...:zjarany: ( szukalem wszedzie i nic ) POMPCY ....

Nie chcesz straty?? Bierz od pewnych sklepow na ktorych opinie znajdziesz na forum
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
IQ szmaty do podłogi. To komplement :pr:

Spójrz synek na główną i rusz tą pustą pałą!
 
G

Guest

Guest
oco ci chodzi ,,, chodzi mi tylko o ten seedbank ja wiem gdzie mam kupowac pestki robie to kilkanascie lat i zadnej wtopy niemiałem z seedbankami ale teraz chodzi mi o ten konkretny <lol>
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
oco ci chodzi ,,, chodzi mi tylko o ten seedbank ja wiem gdzie mam kupowac pestki robie to kilkanascie lat i zadnej wtopy niemiałem z seedbankami ale teraz chodzi mi o ten konkretny <lol>

skoro kilkanaście lat kupujesz pestki, to powinieneś mieć rozeznanie.
ale Ty jesteś żałosny i chcesz zareklamować swój, bądź kolegi sklep.

idiota :)
 
G

Guest

Guest
chlopie czytaj dokladnie co chce osiagnac tym tematem chodzi mi tylko oto czy ktos tam kupowal i to tyle , niekupowałes tam do daj sie wypowiedziec innym ok a pszedewszystkim nieobrazaj mnie bo niejestem twoim kolegą ( i nikogo niereklamuje ) jak niemasz nic ciekawego to daj spokuj .... pytalem grzecznie a ty namnie odrazu z grubej rury to ma byc forum czy mordownia jakas .( niech sie wypowie ktos powazny ,,,prosze
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
chlopie czytaj dokladnie co chce osiagnac tym tematem chodzi mi tylko oto czy ktos tam kupowal i to tyle , niekupowałes tam do daj sie wypowiedziec innym ok a pszedewszystkim nieobrazaj mnie bo niejestem twoim kolegą ( i nikogo niereklamuje ) jak niemasz nic ciekawego to daj spokuj .... pytalem grzecznie a ty namnie odrazu z grubej rury to ma byc forum czy mordownia jakas .( niech sie wypowie ktos powazny ,,,prosze

kogo nabierasz?
wg mnie tylko siebie...
 
G

Guest

Guest
czemu tak myslisz , ja prosiłem tylko o pomoc i tyle ( h*j z tym seedbankiem ) poszukam gdzieindziej pomocy ide spalic blanta bo mnie wk***iłes .. :spalony:
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
człeku pytasz o jakiś z***any shitbank, mając rzekomo naście lat doświadczenia.

chu*a masz, w nogach śpisz...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół