nasiona marihuany

Perfumy o zapachu czarnego afgana

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cweluch

Guest
hehehe niezle;] ma gosc leb, zeby takie perfumy robic...ja mam tytoniowe, niemieckie(za smieszna cene 15 e)...bardzo przyjemny zapach, ale chcialbym miec te haszyszowe hehe;) no ale forsy to trzeba na nie mec:D luksus..
 

herb iron

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2012
Postów
141
Buchów
0
Ciekawie jak to pachnie - jak mozna ubrac w zapach żywice ? heh
Tylko flakon 30 ml za 470 zl troche odstrasza ale za ciekawośc i niepowtarzalnosc sie placi :freak:
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nic dobrego mialem sampla pachnie haszyszowo non stop problemy na lotniskach jak ktos czesto podrozuje psy skacza jak glupie,mina niebieskich jak dojda o co biega bezcenna,ogolnie trudno dostepne te perfumiki...
 

Bonjovnik1

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
80
Buchów
0
Przypal na calego z takim zapachem.
I laseczki na to nie leca napewno
 

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
bardzo dobry patent bo jest wariacja psow i coraz wiecej maja roboty, a pozniej tylko sie wk***iaja ze hu*a zrobili, kupie jak beda dostepne i bedzie kasa
 
A

Arktos

Guest
Po zbiorach z out wytarzajcie się w tym co zbierzecie i efekt będzie podobny a i 5 stów zostanie .
 

czytajacy

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
37
Buchów
1
Przypal na calego z takim zapachem.
I laseczki na to nie leca napewno

Jak chcesz, żeby laski leciały na zapach, to polecam zapach "many many za afgany" <lol2> Możesz mi wierzyć na słowo, przynajmniej co druga laska leci na ten zapach :spalony:
 

Bonjovnik1

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
80
Buchów
0
Jesli tak mowsz :) zaopiekowal bym sie kolejna plcia zenska w tym sezonie ;) pozdroo.
 

MUSCLEMAN

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
118
Buchów
0
Jak chcesz, żeby laski leciały na zapach, to polecam zapach "many many za afgany" <lol2> Możesz mi wierzyć na słowo, przynajmniej co druga laska leci na ten zapach :spalony:

na zapach forsy to kazda leci haha, ale to takie laski na 1 noc.

ps. która odmiana najbardziej śmierdzi??? moze by zrobił jakies pefumy co czuc je z.... daleka:D:pr:
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Było, było! Perfumy są dostępne w elitarnej perfumerii MISSALA w warszawskim hotelu Marriott na al.Jerozolimskich. Obok takich oryginalnych zapachów jak organiczna marchewka(naprawdę pachnie jak świeżo starta marchew) czy np. perfumy o zapachu krwi. Jako interesujący dodatek jest możliwość spotkania tzw. celebrytów, robiących tam zakupy. Ostatnio jak tam byłem spotkałem Dodzie a za chwile potem przyczłapał się Tede i dołączył do mnie w pochłanianiu ciastka które szefowa-Pani Stanisława sama przyrządza w domu i częstuje klientów(tych niedoszłych też). Jedyna wada to ceny! Ale cóż- jakość, jakość, jakość a więc i cena, cena, cena!


PS: Łączę!
 
Ostatnia edycja:
S

sub

Guest
Atanazy Bazakbal napisał:
organiczna marchewka(naprawdę pachnie jak świeżo starta marchew)

organiczna marchewka - droga i robaczywa - ale za jakość :)

Atanazy Bazakbal napisał:
czy np. perfumy o zapachu krwi.

Dla wampirów?
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
albo na polowanie na lisy hehehe same cie znajda

spotkałem tam Maje Sablewską, Łebkowską i Cielecką, przepychające się przy kasie

a kto to ? bo nie mam tv i nigdy o nich nie słyszałem

jest możliwość spotkania tzw. celebrytów, robiących tam zakupy. Ostatnio jak tam byłem spotkałem Dodzie a za chwile potem przyczłapał się Tede

dode to bzykałem jak nie była jeszcze sławna , a tede to wiem kto- taki pener co niby udaje ze jest hip hopem
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
albo na polowanie na lisy hehehe same cie znajda


a kto to ? bo nie mam tv i nigdy o nich nie słyszałem

Celebrytka, scenarzystka, aktorka.

dode to bzykałem jak nie była jeszcze sławna

:lol3:!!!To już wiem kto jej tą kiłę sprzedał i przez kogo tyle czasu musiałem jeść antybiotyki...LOL!

---------- Aktualizacja posta 21:59 ---------- Czas poprzedniego posta 21:57 ----------

organiczna marchewka - droga i robaczywa - ale za jakość :)

Przy zakupie konkretnego flakonu tych perfum warto uważać i dobrze wybrać żeby potem nie pachnieć robakami!;)
 

Marian Konopnicki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
546
Buchów
0
Co do tarzania - Jak mi plantację wywieźli na komendę, to pojechali po kolegę, wzięli go z pracy... mówił, że walili na kilka metrów, a to było po kilku godzinach ;-).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół