nasiona marihuany

Perfumy o zapachu czarnego afgana

Wyszukiwarka Forumowa:

blancik90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2011
Postów
314
Buchów
0
wolałbym już kupić afgana za te 600zł a trochę by go było i obwiesić się jak choinka- zapach będzie oryginalny a oprócz tego można się okrutnie skopcić wielokrotnie : )

taki flakonik to ciekawy prezent świąteczny; D
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Podobny, ale nie na 100%. Ma jakąś jakby nutkę dodaną.
Swoją drogą świetny sposób na przypał z tym zpachem. Ale nic mnie nie zdziwi bo mają tam perfumy-organiczną marchewkę. Pachnie jak taka marchewa, ale taka zerwana chwile wcześniej z zagona. Byłem w szoku. Też nie były tanie. Jak tam byłem to spotkałem tam Maje Sablewską, Łebkowską i Cielecką, przepychające się przy kasie- także jak ma się za dużo kasy to człowiek szuka takich opcji;)

Tazio
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dem crazy, mon.

Racja, po co kupowac perfumy jesli mozna tym pachniec bez szukania okreznej drogi? Prawdziwy hasz w kieszeni to prawdziwa deklaracja stylu. Perfumy o zapachu haszu moga byc drogie ale jeszcze drozsze jest uzywanie prawdziwego haszu jako osobistego zapachu - moze kosztowac cie wolnosc.
 

Kali

Member
Rejestracja
Lis 7, 2011
Postów
11
Buchów
0
dobrze gadasz anton, polac mu..! dobry afganik w kiermanie bije wszystkie smierdziuszki na zbity pysk
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Myślę że powinni w konsekwencji zrobić zapach OG kush.

Tazio
 
S

sub

Guest
Myślę że powinni w konsekwencji zrobić zapach OG kush.

Tazio

Daj pełną analizę składu ;)

http://www.druglibrary.net/olsen/HEMP/IHA/jiha4208.html

clear.gif


oo... są jakieś tam... nieopracowane

Ale to dla jakiegoś Aryjskiego paskustwa

clear.gif


clear.gif


12.jpg


o.. a tu jaka fajna.. i chyba prosta.. choć nie do końca na temat:

http://books.google.pl/books?id=q-q...over&hl=pl&source=gbs_atb#v=onepage&q&f=false
 
Ostatnia edycja:

satindi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
134
Buchów
0
ojj tam ulotna iluzja ;)

Dlatego kosztują 100zł a nie 570zł

Jest jeszcze Demeter Cannabis Flower
 

ziutek321

Member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
21
Buchów
0
Kumple ostatnio byli na wycieczce w UK i pytali o Black Afgano w jakiejś większej galerii handlowej. Ekspedientka (polka) powiedziała że jak tylko przyszła dostawa, to perfum rozszedł się w 2 tygodnie i już nigdzie nie można go dostać.
 

Marian Konopnicki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
546
Buchów
0
Perfumy Black Afgano - ktoś wąchał?

Może was zaciekawi niespotykany zapach
. Gdyby nie cena już bym miał
Po pierwsze: koncept
Zapach oparty na żywicy z konopi indyjskich (haszyszu), nie ma w perfumerii istotnych precedensów. Koncepcja Black Afgano jest więc unikatowa i intrygująca, szczególnie, że dotyczy składnika, który znany jest jako substancja odurzająca, narkotyczna. Powstaje więc wrażenie obcowania z zakazanym owocem, a to bardzo podnosi atrakcyjność takich perfum, szczególnie że konsumentów konopi jest w naszym kraju daleko więcej, niż nam się wydaje. Dodatkowo nazwa zapachu także dobrze wpisuje się w afgański kontekst. W końcu o tym kraju jest naprawdę głośno dopiero od kilku lat. Afganistan – ten odległy i – nomen omen – dziki kraj – jest współczesnemu człowiekowi znacznie bardziej znany (głównie w kontekście wylęgarni terroryzmu), aniżeli starszym pokoleniom. Nie są to rzecz jasna najlepsze skojarzenia, ale nie można ich pominąć w analizie kultu, jakim otoczony został zapach Gualtieriego. Wreszcie sama nazwa perfum brzmi przecież świetnie. Black Afgano – ta nazwa ma moc!

http://perfumowyblog.com/2011/11/09/nasomatto-black-afgano-czy-perfumy-moga-uzalezniac/

Co na to psy? ;-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół