nasiona marihuany

Dobór wentylatora

Wyszukiwarka Forumowa:

LoneRanger

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2012
Postów
351
Buchów
0
Nie, ale bedzie im latwiej ciagnac powietrze przez filtr:)
Jesli chcesz wyciagnac 240m3/h to musisz ustawic je rownolegle(tzn 3 dziury w boxie) ale nie jestem pewien czy dadza az taki przelot.

przeliczałem przeliczając CFM wentylatorów 120mm, które posiadam i jedna sztuka ma wydajność 84 m3/h właśnie
 

biohumusxxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
320
Buchów
0
Liczy się wydajność, ale moc też jest ważna. Każda przeszkoda powoduje stratę mocy i wtedy spada wydajność. Może ktoś ma sprawdzone komputerowe wiatraki żeby były wstanie przepchać się skutecznie przez maty węglowe???
 

smakosz2016

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam! Mam u siebie w boxie wetylator kanałowy 2-biegowy 145-187m3/h fi 100mm. Jest on jednak bardzo głośny i chciałbym wymienić go na coś cichszego. Czy na rynku dostępne są jakieś ultraciche wentylatory o podobnej wydajności? Dobrze, żeby brał też jak najmniej prądu, ale podstawowy wymóg to cicha praca, najlepiej zbliżona do cichości wentylatora mieszającego. Będę wdzięczny za pomoc:)
 

smakosz2016

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
71
Buchów
0
Jak tam chłopaki/dziewuchy, orientujecie się w cichych wentylatorach wyciągających do boxa? Może macie jakieś sprawdzone modele? Jestem przekonany, że ta informacja przyda się niejednemu użytkownikowi forum, tak więc super gdyby znawcy tematu podzielili się swoja wiedzą:)
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
TD Silent - ultra cichy nie tani went który polecam

Do głośniejszych tańszych warto dokupić matę przeciwdźwiękową lub tłumik akustyczny lub zrobić coś swojego.
 

smakosz2016

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
71
Buchów
0
TD Silent - ultra cichy nie tani went który polecam Do głośniejszych tańszych warto dokupić matę przeciwdźwiękową lub tłumik akustyczny lub zrobić coś swojego.
Dzięki piękne! Maty i tłumiki są skuteczne? Wentylator wkłada się w tłumik, a matę zawija się dookoła wentylatora? Która metoda jest skuteczniejsza i czy takie wyciszenie będzie porównywalne z cichą pracą TD Silent?
 

DaXu

New member
Rejestracja
Sty 10, 2017
Postów
2
Buchów
0
kolega ma wentylator od komputera (kilka) i mówi że dają radę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół