nasiona marihuany

Mało śmierdząca, niezbyt wysoka

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam!
Poszukuję odmiany, która maksymalnie wykorzysta powierzchnię boxa(54x20x64cm[dł. x sz. x wys.]) zachowując jednocześnie jedną, bardzo ważną dla mnie cechę - niezbyt mocny zapach podczas uprawy.
Zastosuję własnej roboty i raczej mało wydajny filtr węglowy.
Zależy mi na zachowaniu tajności uprawy, aczkolwiek ojciec sam hoduje. Problem jest tylko z matką no i na razie nie mam zamiaru jej uświadamiać.
Preferuję psychodeliczny, śmiechowy, rozweselający haj. Nie chcę upie****acza, ale jak nie ma odmiany spełniającej moje wymagania, ostatecznie wezmę i takiego.
Nie chcę automatów, będę jechał 12/12 od 10 dnia veg.
Planowany trening lst, albo lst + fim. Obowiązkowo możliwość kupienia odmiany w postaci nasion feminizowanych.
Dzięki ;)
 
D

delete

Guest
Może Blue Mistic od Nirvany, jest to indica ;) jeśli opis jest prawdziwy to powinno być ok ale osobiście Ci tego nie zagwarantuje bo moje doświadczenie jest znikome.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Niestety musze Cie zmartwić ale nie ma odmiany nie śmierdzącej, nawet LowRydera poczujesz...
Jesli nie zainwestujesz w filtr zapomnij o zneutralizowaniu zapachu, wszystkie klasyczne strainy ***ią aż miło:)
PS: jakie światło chcesz dac do tak niskiego boxa?? Odrazu mowie że z hps-ami będziesz miał za***iste kłopoty jeśli chodzi o temp i uniknięcie popalenia szczytów.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 12614

Guest
Akurat lowryder należy do tych, które wydzielają intensywny zapach (jak większość AF) , ale jest sporo odmian, ktorych nie czuć - jeżeli nie bedziesz ich przegrzewać to ich nie poczujesz bedac nawet metr obok. Mowa o landrace sativach i genach z przewagą haze. Niestety nie rosną one malutkie, więc w takim boxie roślina wymagały by kozackiego treningu, najlepiej srog.
 

śmigły

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2008
Postów
8
Buchów
0
ciekawa odmiana big bad john f2seeds mialem je z ruskami i czuc tylko ruski bylo, z fartem
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Akurat lowryder należy do tych, które wydzielają intensywny zapach (jak większość AF) , ale jest sporo odmian, ktorych nie czuć - jeżeli nie bedziesz ich przegrzewać to ich nie poczujesz bedac nawet metr obok. Mowa o landrace sativach i genach z przewagą haze. Niestety nie rosną one malutkie, więc w takim boxie roślina wymagały by kozackiego treningu, najlepiej srog.
Tu mnie zaskoczyłeś z tymi genami haze:) Doświadczenie robi swoje:smokee:
 
G

Gość

Guest
Na początek 4 świetlówki po 25 w. Razem 6000lm, w trakcie dołożę jeszcze 2 lub zamienię na jedną dużą.
Oczywiście, że nie ma odmiany śmierdzącej. Wiem, żeby nie brać niczego powiązanego bezpośrednio ze skunkiem. Większość automatów ostro śmierdzi.
O blue mystic słyszałem, ale rośnie ona dosyć mała, ale nie wiem jak dokładnie.
Chcę żeby przestrzeń między lampami a doniczką była wykorzystana w 100% jak to pisałem w 1 poście.
Scrog szczerze się boję - w teorii więcej raczej się nie dowiem z poradników, a w praktyce nie wiem co wyniknie.
ale jest sporo odmian, ktorych nie czuć - jeżeli nie bedziesz ich przegrzewać to ich nie poczujesz bedac nawet metr obok
O jakie mniej więcej odmiany ci chodziło? Liczę się z tym, że zapach będzie, ale w miarę nie duży ;)

Dlaczego mój temat jest przyklejony?
 
G

Gość

Guest
G13Haze zapach jest nietypowy jak na zioło; na wegu wydziela dość dziwny cierpki zapach, na flo pachnie jak drogie perfumy z bardzo wyraźną nutą piżma(chociaż trafił mi się jeden który nie pachnie prawie wcale).
Plon może nie powala ilością, za to mocą na pewno. Co do wielkości to na oucie miały ok 1,4 metra(indor wg opisu 80cm) Kwitnie długo, ale nie przyrasta jak Haze> W działaniu to ok 70% indika; faza na pewno psychodeliczno-introspektywna, ale niezbyt śmiechowa.
Ogólnie odmiana w trakcie wega prosta, podczas flo robi się odrobinę upierdliwa, podatna na pleśń i przyciąga przędziorki(na oucie).
Pozdro:spalony:
 

nmakaveli

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2010
Postów
221
Buchów
0
Rusta gdzie mieszkasz, że G13 Ci doszło na out? Chyba mi nie powiesz, że w Polsce :D No chyba, że skracałeś jej fotoreperiod, ale to trochę mozolna robota
 
G

Gość

Guest
Nie wiem czemu, ale G13 Haze mi się nie widzi. Nie jestem do niej jakoś specjalnie przekonany ;)
Wszystkie odmiany związane z Kushem śmierdzą?
Nie wierzę, że nie ma osób, które nie miały do czynienia z odmianami wydzielającymi słaby zapach lub taki, który nie przypomina klasycznego zapachu ziela ;)
 
G

Gość

Guest
Rusta gdzie mieszkasz, że G13 Ci doszło na out? Chyba mi nie powiesz, że w Polsce :D No chyba, że skracałeś jej fotoreperiod, ale to trochę mozolna robota
W Polsce, nie doszły mi na oucie, wykopałem to i do tej pory trzymam pod HPSem (żeby było mega przetrzymane). Nawet gdybym nie robił nasion to chyba nie dała by rady nawet w szklarni:zjarany: Flo zaczyna się ok 20 września nie mam pojęcia dlaczego w wielu seedbankach jest polecana do szklarni a nawet na outa:pl:
Nie wiem czemu, ale G13 Haze mi się nie widzi. Nie jestem do niej jakoś specjalnie przekonany ;)
Wszystkie odmiany związane z Kushem śmierdzą?
Nie wierzę, że nie ma osób, które nie miały do czynienia z odmianami wydzielającymi słaby zapach lub taki, który nie przypomina klasycznego zapachu ziela ;)
Masz jakieś dziwne uprzedzenia:yeahh: poza tym nie wiadomo czy G13 ma coś wspólnego z kush'em. Z pewnością zapach nie przypomina typowego chwasta mógł byś wkręcać że to jakiś ekskluzywny odświeżacz powietrza:pr:.
Pozdro:spalony:
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
bubble gummer od female seeds, ledwo wyczuwalna pod koniec flo.
Nie jest to tylko moja opinia. Swego czasu też potrzebowałem czegoś
mało swądliwego ;) To był strzał w 10. Mocą nie powala, ale miłe palonko.
 
G

Gość

Guest
Nie chodziło mi o to czy g13 jest powiązany z kushem. Pytałem tylko czy każdy kush ostro śmierdzi :D Ale to już nie ważne.
Bubblegummer wydaje się spoko, pomyślę nad tym.
Co myślicie o Nevilles Haze i Grapefruit od female seeds? Ta pierwsza to haze jak widać, wg opisu rośnie do około 80-100 cm, co przy odpowiednim treningu da wymagane rozmiary.

I taki offtop. Zrobię chyba jednak scrog, tylko muszę wiedzieć jaki rozmiar kwadratów zrobić. Jeżeli będą miały one 5x5cm to na długości wyjdzie 10 oczek, a w szerokości 4. Chyba nie o to chodzi. Można zmniejszyć ich rozmiar do powiedzmy 3x3cm bez większych problemów?
 
Ostatnia edycja:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Nie chodziło mi o to czy g13 jest powiązany z kushem. Pytałem tylko czy każdy kush ostro śmierdzi :D Ale to już nie ważne.
Bubblegummer wydaje się spoko, pomyślę nad tym.
Co myślicie o Nevilles Haze i Grapefruit od female seeds? Ta pierwsza to haze jak widać, wg opisu rośnie do około 80-100 cm, co przy odpowiednim treningu da wymagane rozmiary.

I taki offtop. Zrobię chyba jednak scrog, tylko muszę wiedzieć jaki rozmiar kwadratów zrobić. Jeżeli będą miały one 5x5cm to na długości wyjdzie 10 oczek, a w szerokości 4. Chyba nie o to chodzi. Można zmniejszyć ich rozmiar do powiedzmy 3x3cm bez większych problemów?
3x3 to troche mało, 4x4 to taki średni standard, najlepiej 5x5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół