nasiona marihuany

Mało śmierdząca, niezbyt wysoka

Wyszukiwarka Forumowa:

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Auto Super Skunk od bulk feminized seeds rośnie niskie mało pachnie ale moc przeciętna
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Rozważę Twoją propozycje. Może ktoś jeszcze coś podpowie lecz coś z dobrą mocą do tego? Wiem, że bedzie cięzko, ale chcialbym miec wiekszy wybór :smokee:
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Tadzik, jak na razie najciekawsza odmiana jaką patrze o słabym zapachu. Póki co mam ją na oku. Ktoś coś jeszcze wariaty? :D
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
@up
A co, miałeś tą odmiankę i w Twoim przypadku było inaczej? Mocno waliła? :zjarany:
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
@up
A co, miałeś tą odmiankę i w Twoim przypadku było inaczej? Mocno waliła? :zjarany:


a czemu nie kupisz jakiegoś pochłaniacza zapachu albo czegoś w tym stylu lub mały filtr węglowy własnej roboty jest na forum gdzieś budowa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
a czemu nie kupisz jakiegoś pochłaniacza zapachu albo czegoś w tym stylu lub mały filtr węglowy własnej roboty jest na forum gdzieś budowa.

Wiesz, większość ludzi decyduje się na grow ze względu na węża w kieszeni i ich małe mózgi nie mogą pojąć, że podczas grow nie można ciąć kosztów wszystkiego. Myślą:'o mam boxa i lampę, to już mogę lecieć z uprawą', później ***s pestki do ziemi, a myśleć zaczynają wraz z napotkaniem przeszkód wynikających z ich niewiedzy i klasycznego, polskiego, cebulactwa.
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Mam filtr węglowy własnej roboty.
Dawał radę, przy odmianie mało pachnącej, ale po całym dniu jak nie było wietrzone pomieszczenie to wieczorem w końcu było coś czuć.
Dlatego wiem, że gdy wrzucę do boxa z tym filtrem odmianę która potężnie wali to uprawa nie dojdzie do końca? Czy tak ciężko jest podpowiedzieć dla kogoś z doświadczeniem, jeżeli zadaje pytanie w odpowiednim wątku i dziale?

Zatem... szukam czegoś do 80-90cm o słabym zapachu.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Ale JA np. Nie umiem Ci odpowiedź jedna odmiana smierdzi inna nie na oucie wali w szafie nie bo tak się jej u***ie.. Będziesz miał 3 super skunk od SS 2 będa bez zapachu jeden na maxa śmierdzi to wszystko wychodzi w trakcie.. Wiadomo jak nie będziesz jej koksował i światło będzie ch***wo czy spalisz nawozami nie będzie śmierdział największy śmierdziel bo nie będzie miało co śmierdzieć.. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć podrostu jeden capi drugi mniej trzeci wcale dlatego napisałem że FILTR bo to jest podstawa do czego pasuje zaczynać. Kurde dziwne miałem filtr i wgl to może coś z boxem nie szczelny że capiło albo ten filtr nie wydalał. Ja wcześniej przy 60x60140 miałem 280m3 i robiła robote że nic nie czułem w namiocie i poza nim.. Może wentylacja coś nie tegos.. Napisz co dokłądnie masz w tym 80cm. Lampe jaki went jakie co? pozdro byku!
 

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Namiot ma 60cm, ale robie im takie lst, że mieszcze rośliny do 90cm. Oświetlenie to 160w cfl+led.
Filtr wykonany z maty węglowej. Może jak bym mate węglową podwójnie założył to byłoby wydajniej? Albo do rury nasypał węgla aktywnego?
Tak czy siak istnieją odmiany które mają większą tendencję do walenia lub słabego zapachu i o takie coś mi właśnie chodzi. Jakaś odmiana która w większości przypadków będzie słabo pachniała?
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Dowiemy sie o tym auto blue coś więcej? czy kolejna porcja propozycji odmian?
 

Fray

Member
Rejestracja
Maj 1, 2013
Postów
15
Buchów
0
Polecam osobiście sprawdziłem. NL od Sensi Seeds, pestki troche kosztuja ale odmiana jest bardzo tajna nic nie czuc dopiero podczas suszenia zapach zaczyna sie ujawniac. W czasie grow i flow zapach doslownie nie wyczuwalny. Dopiero po ruszeniu krzaka lekko czuc ale slabo.

Polecam z czystym sercem NL od Sensi Seeds.

Osobiscie sprawdzilem żeby tutaj nie bylo ze sobie wysysam swoje teorie z palca czy cos.
 

Pimposz

Member
Rejestracja
Lut 17, 2017
Postów
18
Buchów
0
Fray nie wiem może jakiś inny fenotyp mam ale mój strasznie śmierdzi,zapach jest nie do wytrzymania dla innych domowników więc jestem zmuszony ją ciąć jutro
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Ja byłem zadowolony z amnesii xxl od pan pestka,zapach taki słodki i nie był to typowy śmierdziel tylko że jest dość wysoka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół