nasiona marihuany

Mało śmierdząca, niezbyt wysoka

Wyszukiwarka Forumowa:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Wejdź na stronę herbies head shop, masz tam dział low odor strains.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Fray nie wiem może jakiś inny fenotyp mam ale mój strasznie śmierdzi,zapach jest nie do wytrzymania dla innych domowników więc jestem zmuszony ją ciąć jutro

To może po prostu lepiej zaopatrzyć się w wentylacje z dobrym filtrem weglowym zamiast drażnic domowników lub prosić się o przypał. Nie mówiąc już o tym że roślina powinna być cieta jak jest dojrzała a nie dlatego że wydaje intesnywny zapach . . . ;]

---------- Post Zaktualizowany 11:54 ---------- Data pierwszego postu 11:49 ----------

Wejdź na stronę herbies head shop, masz tam dział low odor strains.

Ja bym się tym nie sugerował . . . raczej kolejny chwyt marketingowy . . .
tym bardziej patrząc na odmiany które tam zostały zaliczone do mało śmierdzących . . . bzdury dla naiwnych
 
U

Usunięty 7230

Guest
Heloł
A ktoś może miał styczność z tymi ziarenkami?
RQS Medical-Mass
RQS Northern-Light-Automatic
CBD AK47
Auto AK47
Szukam czegoś o znikomym zapachu (weg/flow) jak C'99 do 1m oraz czymś co nie nokautuje na kanapie :)
Pozdrowki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Heloł
A ktoś może miał styczność z tymi ziarenkami?
RQS Medical-Mass
RQS Northern-Light-Automatic
CBD AK47
Auto AK47
Szukam czegoś o znikomym zapachu (weg/flow) jak C'99 do 1m oraz czymś co nie nokautuje na kanapie :)
Pozdrowki

Jesteś tu tak długo,że to my Ciebie powinniśmy pytać co i jak.

Medical Mass słabiej pachnie ale też bardziej medyczny no i słaby.
Ak 47 mocny i mega śmierdziel.
Northen nie pamiętam zapachu i jak dla mnie słaby.
Jak do 1m to tylko automaty.
 
U

Usunięty 7230

Guest
Jesteś tu tak długo,że to my Ciebie powinniśmy pytać co i jak.
No już drugi raz ludziki patrzą na czas dołączenia do forum... Tyle, że ja miałem trochę przerwy od tego forum i nasionek. Na to wychodzi , że powinienem usunąć konto i stworzyć na nowo - chyba, że jest inna opcja, ale wątpię.
Dzięki za odpowiedź
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Nie ma czegoś takiego.Każda zaczyna kusić zapachem na flo intensywniej. Te z genetyką skunk będa je**c bardziej ale ja bym po prostu podpisał się pod tym co Ci doradził Gandi i zainwestował w porządną wentylacje i filtr węglowy.Sam przerabiałem ten temat robiąc jakieś cyrki z matą do okapów jak jeszcze się bawiłem w PCboxy i to sie odklejało,przepuszczało smrodki,żel "ONA" dobry do makowania zapachu ale cudów nie zdziała .Jak podłączyłem porządny wentyl i filtr to aż się uśmiechnąłem.. Problem z głowy= można spać spokojnie :) polecam
 

boltonkorek

Member
Rejestracja
Lip 16, 2018
Postów
5
Buchów
0
siemanko :)
moze sa jakies nowosci? malo intensywne w zapachu? auto, indoor, niewysokie ?
cos moze sie pozmienialo w temacie :)
watek ma kilka ladnych lat ;)
pozdrowki
 
U

Usunięty 57104

Guest
Każdą odmianę da się wytrenować żeby była niska oraz miała dobry plon, każde zioło wydaje zapach na swój sposób tak jak pisał wyżej Gandi po prostu ogarnąć filtr węglowy i złożyć go do kupy powinno pomóc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół