nasiona marihuany

wymioty po paleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Na 15 lat miałem taki przypadek 3 razy , raz we Włoszech ( jakieś 11 lat temu ) jak na budowie robiliśmy przy przerwie szedł blancik i tak mi na kiszce siadło że pierwsze co robiłem.to kładłem.sie na kamieniach żeby się schłodzić ( duszności , uderzenia gorąca )przerwa się skończyła wyszedłem.na rusztowanie strzeliłem pawia i wróciłem.do roboty :D drugiego razu nie pamiętam.ale trzeci był tydzień temu po powrocie z urlopu kumpel wpadł po psiaka z batem , spaliliśmy do połowy i nagle zrobiłem.angielskie wyjście , 10 minut w salonie nie pomogło się ogarnąć , ledwo na piętro się wczagalem i pod zimny prysznic się wbiłem , takie same uczucie na zoładku , duszności gorąco itp. obeszło się bez pawia ale żona ogarniała.dzieci sama bo ja byłem nie osiągalny :p zwała jak cholera ale przeżyłem hehe od południa spałem do 4 rano :D nie wiem jak i dlaczego ale tłumacze się tym że fajek nie palę to.moze tytex tak zadziałał bo bania ziołowa to nie była a przynajmniej nie była przyjemna ;)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Też kiedyś miałem banie pomleku właśnie wyjechałem pół kartonu i strzeliłem wiadro takie ciśnienie było jak z węża strażackiego nigdy więcej mleka i nadania zaraz po...
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Maczane jak nic ;) dlatego lepiej posadzić sobie nawet te 2 automaty i mieć swojskie konkretne, albo znaleźć normalnego od zielska :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół