nasiona marihuany

wymioty po paleniu

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete1

Guest
Jest jeszcze jedna sprawa,ziolo wzmaga apetyt w szczegolnosci na slodkie,wiec rozkmincie co szamaliscie i czy nie bylo to czasem powodem zatrucia pokarmowego.
Co do bolu glowy,to pewnie jak podejrzewacie-maczaniec dilowy i tyle.
Pzdr.
 

LowRyder91

Member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
11
Buchów
0
Na 99% był to syntetyk u mnie w okolicy jest tego do ch..a i znam 2 kolesi co po tym lezeli w szpitalu.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Mam ziomka który rzyga po jaraniu, nie może w ogóle palić. Kiedyś też zwymiotowałem po paleniu, nawet dwa razy. Choć drugiego nie jestem pewien bo piłem piwo ciągle i zwymiotowałem po jednym blancie haszu od pakola u którego się do dziś zaopatruję. Nie mam choroby lokomocyjnej ale nie raz jak z kimś jechałem spokojny kierowca i doświadczony, mimo to zbierało mnie na wymioty.
 
J

jaca84

Guest
I mi się pierwszy raz przytrafiło.....bełty masakryczne, ALE:

- palenie niewiadomego pochodzenia palone z tytoniem (normalnie jestem niepalący) + piwko do tego

Jeśli nie chcesz rzygać:
- towar wiadomego pochodzenia ( najlepiej swój własny)
- bez mieszania z alkoholem
- bez mieszania z tytoniem

Byłem już spalony kilkakrotnie bardzo mocno, ale idziesz spać, a rano wstajesz jak nowonarodzonym, bez bełtów itp.
Przestrzegaj zasad.

Na mieście krąży w h*j syfu, przykład kumpeli w śpiączce w szpitalu, po jaraniu zioła...... Okazało się, że koleś maczał w czymś tam żeby mocniej kopało....Bezmózgi
 

KasperxD

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2012
Postów
217
Buchów
0
Może nakrapiane jakimś gównem było... eh takich ludzi to z chęcią bym poturbował troche....
 

mistrz1321

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2012
Postów
120
Buchów
0
witam

siemka moje zdanie jest takie pale od 10 lat spedzilem duzo czasu w holandii posiadam swoje palenie jak i pale czasmi z coffera i coz stwierdze ze jak przykorwilem pozadnego trepa z bonia z palenia z coffera to cofnelo zalaly poty i zygnolem sobie ale najczesciej bylo to po zjedzeniu jakis lodow i byle jakiej diety wiec wydaje mi sie ze po kazdym paleniu mozna sie urzygac zalezy co sie jadlo i oczywiscie zgodze sie ze czesto palenie w polsce to gowno pozdro wszytkim fanatykom:zjarany:
 

LordVoldemort

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
255
Buchów
1
hu*a prawda panie i panowie,ja porzygam się po każdy paleniu nawet najlepszym.

Mam taką przypadłość że jak kręci mi się w głowie albo faluje obraz to koniec! Bełt gigant zawsze,jak za dużo zapale i mam jakieś kołowrotki w głowie.

Karuzela również,jak się napie****e to również bo kłade się zamykam oczy i kręci mi się w głowie = bełt
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Nigdy nie rzygałem po skrętach, tylko raz mi się zdarzyło mieć zawroty głowy z przepalenia ale dałem rade, to chyba kwestia organizmu też.
Nawet jak zaczynałem palić i byłem palaczem weekendowym to nie zdarzyło mi się bełtnąć.
 

SpaliłemDowody

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
68
Buchów
0
To gówno była a nie baka, albo wam chrzcili jakimś syfem.
lub też "troche zbladłeś , nie jaraj zielska może,
to nie dla ciebie jeśli poczułeś się gorzej"


konkluzja jest prosta, chcesz zajarać pewniaka to sadź, chodowanie rąk nie brudzi =] a i fun jest mega z samej uprawy :)
piona :zjarany:
 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
Po samym paleniu jeszcze nigdy nie bełtałem. Raz tylko wymiotowałem, ale to z mojej winy bo troszkę pomieszałem, a dokładnie piłem wódkę i po tym zapaliłem. Nie polecam :)
 
C

Cwelucio

Guest
ważne jest jeszcze jak jarasz z bonia jest inaczej z wiadra inaczej z lufy inaczej.

Podam Ci przykład z życia wziety

ja moj kumpel i młodszy kolega palimy czysty temat bez dosypu nie mieni sie nie strzela elegancki temat fakt faktem że palilismy wiadra jeden drugi trzeci poszedł z dymem i tak każdy ja z kumplem normalnie a kolega odpadł i rzygał wiec to zależy od organizmu.

ja strzelaki paliłem za małolata nie mam czym sie chwalic jak nie miało sie niczego młodosć miała inne prawa i też po nich nie rzygałem a koleaga po czystym temacie rzygał jak swinia.

Pozdrawiam Gucio
 

DrRumney

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
120
Buchów
0
Żeby uniknąć bełta warto też zrobić kilka głębszych oddechów pomiędzy buchami, bo też często przez efekt niedotlenienia chce sie rzygać. :D
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Sate mówi dobrze.

Z moich doświadczeń powiem że pierwsze 10 paleń nic nie kopało potem się te osłonki w mózgu chyba niwelują i zaczynają przyswajać THC(gdzies o tym czytałem mozna w google znaleźć), jak już trafia thc do twojego systemu immunologicznego zaczyna się odczuwać faze dopiero, a że jest to nowe doświadczenie to się zrzygałem ;).

Byłem obrażony na bake i myślałem, że jest chu**wa ale pewnego pieknego dnia niespodziewanie kolega poczestował mnie stuffem i zakochałem się w tej roślince.

Kiedyś jeszcze się zrzygałem jak o ziomka wzieliśmy jakiegoś z bloku ale wtedy to wszystkich po buchu juz skołowało a po 2 nie wiedzieliśmy co się dzieje (z lufki na 4 :D)

Raz też od dilla miałem bodystone i leżałem jak trup i mnie wciągało do tyłu musialem wziąc prysznic zimny i troche przeszło. Wszyscy co palili się smiali ze jestem wampirem i zaczałem sie wkrecac ze słabo ze mną.

Dziś już nie odczuwam żadnych negatywnych efektów i jest za***iscie. Podejrzewam że składają się na wymioty takie rzeczy jak:

lipa towar, to co jadłeś wcześniej, alkohol(piwko w porywach 3 można ale wódka itp nigdy nie próbojcie z MJ), silna wola i psychika bo jak zaczniesz się skupiąć że coś ci dolega to tworzysz jakby efekt placebo a że pod wpływem gandzi łatwo coś komuś wkręcic sam sobie wkręcasz chorobe!

Marihuana to używka więc spodziewajcie się też tego że wymaga silnej osobowości żeby opanować czasem faze. Na codzień jak spalisz lolka czy przy***iesz z rury nic się oczywiscie nie powinno dziac tylko jak się przejarasz zaczynają się krzywe akcje.

Znajcie umiar, nie wkręcajcie sobie czegoś na banie i bawcie się dobrze<piwofuck>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół