nasiona marihuany

LR - lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Typo na OG mowil, ze zapylil cala suczkę :p LRa i mial około 100 nasion z 1 krzaczka
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Pytanie o nasiona

Skad moge zamowic nasiona tego lowrydera ,bo na www.cannabis.fr.pl beda dostepne dopiero za 3 tyg a na nirvanie nie sa takie dostepne czy jest jakas strona glowna joint doctor's czy cos w tym stylu?
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Tyle to i ja wiem ale chodzi mi o jakas zaufana strone cos w stylu nirvany skad moge zamowic te nasiona :|
 
G

Green

Guest
no faktycznie jest tyle ze jakos nic nie pisze ze to ten od joint doctora ale fakt faktem jest
pozdr.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Skoro już mowa o rozmnażaniu to mam pytanie do drogich kolegów rolników :geek:
Mianowicie;czy kiedy już nasionka z mojej hodowli LR będą gotowe to czy wysadzone zachowują fotoperiodyczne właściwości rodziców.Czy zmienią sie ich właściwości ,a jeśli tak , to prosze opisac jak sie zmienią.Peace.
 
R

Rider

Guest
Zachowuja.Podobno w dalszych pokoleniach moga stracic zdolnosc do autozakwitania.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ooo właśnie o to mi chodziło Urban .Ps Czy Ty massz cosik wspólnego z Gazetą Nie ,tylko Nie zaprzeczaj :geek:
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Jesteś właścicielem gazety o nazwie NIE
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Z tego co wyczytałem o LR to jest hyba odmiana którą moge sobie posadzic na parapecie jak zwykłego kaktusa (loob jak kto woli Lophopora)bez wiekszych ubytków na plonie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół