nasiona marihuany

LR - lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Hehe to troche nieopłacalne bo nasionka tej odmiany są jednymi z najdroższych... :scratch: Wole miec ze 100 gietow ze swojej 2 metrowej HH której nasionka są dwa razy tansze :jocolor:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Lol, LR jest w piz*u tani w porównaniu do niektórych nasionek F1 od za***istych breederów po 1000 zł.
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
LOL, nasiona po 1000 ziko, jestem poczatkujacy ale nie wyobrażałem sobie jeszcze ze nasiona ( nie wszytkie oczywiscie ) mogą byc aż tak drogie. Napiszcie dlaczego są takie droge, maja pochodzenie od koki :D ?? czy poprastu sa bardzo trudnymi krzyzówkami gatunkowymi gdzie stworzenie takich nasion graniczy z cudem. ???? :scratch:
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Nie wiedziałem bo do tej pory przeglądałem tylko polskie stronki z nasionkami... a tam takich po 1k nie znajdziesz...
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
Co do L-W, dlaczego jest on taki drogi skoro jest z niego tak mało palenia, ma jakis zajefajny smak ( słyszałem ze nie jest wcale nadzwyczajny ) czy cos innego ( oprucz tego ze jest niski i zawsze mozna pokazac sasiadowi ze ma sie krzak ktory wchodzi do plecaka :D:D:D i mozna do szkoły zanieść, postawic na parapecie ( It was only joke ) ) :rendeer: Sry za błedy jeżeli takie były :]
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ku**a koleś nie rozumiesz ze jak spoadzisz HH to kazdy mzoe zobaczyc i skumac ze to ganja z 100 metrow nawet... charakterystyczna postura krzaka i grube dziwne dlugie kwiaty...a LR ma 30 cm nie widac go z trawy mozna go na lace posadzic bez obawy o znalezienie i masz pwene 10g... a 1 nasionko 15 zł ... 15 zł za 10 gramów zioła dobrej jakości to chyba dobrze co?
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
to jest ziarno ktore kupie ;]
 

Gladiator

Member
Rejestracja
Lut 13, 2006
Postów
12
Buchów
0
Mam dręczące mnie pytanie , czy LR jest strasznie słaby ? czy jest jakaś fazka! , która spowoduje , że opłaca sie posadzić i cieszyć się delikatnym skromnym zbiorem
Próbował już ktoś high tej rośliny.
Nigdzie nie pisze jaką ma moc itd. wszędzie że słaba a w procentach THC nie ma danych (np. 5% - 10%).
Najlepsze jest w tym krzaku wielkość i wygląd. A jak z mocą kłosu
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
LOL, i chÓj Ci z tych % ? Jak napiszę Ci, że ma moc ok 7% to dużo Ci to powie ? Cały podział wg procentów nie ma sensu, bo wszystko zależy od tego jak będziesz uprawiał, jak stabilna jest odmiana itd. Nie ma się więc co kierować procentową ilością thc. Zresztą co 10% topa to miałoby być thc czy jak ? Nie rozumiem tego podziału.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
LR ma dobrą moc... czytalem jeszcze na OG kiedys [*] growlog taki jakby na strainguide Lowrydera i moowi ze ma bardzo dobra moc i skads sie kolo dowiedzial ze ma do 15% ... sam uprawiał ale i tak sądze ze dla ludzi z kasa to jest najlepsza odmiana na out - szybka,mała i fajna !!
 
V

vodka_manyak

Guest
Nie wątpię że lowryder ma dobrą moc. Ma w sobie geny NL i MK. Ale w tej gesti powinien się wypowiedzieć ktoś kto hodował lub palił tą odmianę. Ja się przymierzam dopiero w tym roku do lowrydera.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Lr to za***ista propozycja, tylko trzeba pamiętać że: płacąc 169zł/10 nasionetk to,
1 morze nie wykiełkować , będzie 4 facetów , 1 roślinka morze umrzeć, czyli zostaje
: 4 mocne żeńskie okazy, z karzdego po 9g, to daje 36g. Więc dajemy 169zł-otrzymujemy 36g, co wychodzi 4,69zł, to sie chyba opłaca no nie??

[ Dodano: 2006-03-01, 15:09 ]
lowridera nie da sie klonować poniewarz niema on fazy veg, tylko od razu flov
 
R

Rider

Guest
Ile mozna uzyskac nasion z całego zapylonego krzaka LR,czy nasiona sa juz gotowe w 2 miesiace od wysadzenia rosliny??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
wlasnie, ile niasionek bedzie z rowridera?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół