nasiona marihuany

LR - lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niektorym w mieszkaniu lepiej rosnie niz mi na balkonie. A na balkonie roslinka ma 6h pelnego swiatla :p To chyba malo... hee Ale wazne, ze wogole rosnie jak cos to na ciasteczka pojdzie :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
moj Lr równiez rosł powoli ale ja go posadziłem za wczesnie przetrzymał przymrozki i to dlatego ale jak tylko zrobiło się cieplej to ruszył szybko do góry. jak dla mnie to LR nadaje sie jedynie dla fanatyków hodowli bo palenia z tego nie bedzie zbyt wiele.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja jestem fanatykiem hodowli... hehe. Gdyby mi chodzilo o palenie to posadzilbym co innego. Zreszta teraz rozmyslam, ze chyba posadze HH a LR tylko ze 2 krzaczki.

[ Dodano: 2005-08-28, 11:43 ]
Zapomnialem... moj LR rosie powoli nawet teraz kiedy jest sloneczko. Zastanawiam sie czy to nie od tego, ze codziennie kilka razy obrazam doniczke bo rosnie do slonca. Sprobuje nie ruszac doniczki zobaczymy.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...co do LR to juz sie nad nim nie zastanwiam...dalej mysle nad papaya...


...apropo ruszania doniczek...mam w planach dawac rosline na noc do boxa a w dzien na parapet...moze nie codzinnie...ale gdy bedzie swicic slonce...mocno spowalania to rozwoj? albo jeszcze innaczej jakos szkodzi?


...przypomnialo mi sie teraz...raz przy przenoszeniu zlamal mi sie listek...ale nie odpadl calkowicie...tylko wisial...wzialem tasme klejaca i go skleilem tak ze byl w pierwotnej pozycji...po tygodniu zdjalem tasme...listek posiadal tylko male wybrzuszenie<blizne>...byl normalnej pozycji...nawet mu koncowki nie pousychaly... :wink:
...czy dalo by rade zrobic tak z calym odgalezieniem??? gdyby sie zlamalo???
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Moim zdaniem twoj pomysl z przestawianiem doniczki nie jest dobry. Moze doisc do wstrzasu spowodowanego zmiana warunkow. Jesli hodujesz in to juz niech tak zostanie a jak out to tez niech zostanie :p Chcesz w ten sposob zmniejszyc rachunek za prad chyba co? Jezeli chcesz o polowe zmniejszyc rachunek to po prostu choduj 12/12 przez caly okres rosniecia. Albo najpierw 18 swiatla potem 12.

Czesto na out prz wietrze lamia sie lodygi itp. Jasne, ze sie zrosnie. Jesli roslinka jest silna. Mozna ja tez czyms posmarowac.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...no wlasnie rachunki...od pazdznietnika bede mieszkal "na swoim"...wiec bede musial na nie uwazac...obilczylem jesli 150w hps bede swiecil 12h dziennie plus jakis wentylator to wyjdzie ok 20 zl miesiecznie za prad...to strzymam...i chyba tak zrobie 12/12 od samego poczatku...moze pokombinuje i pierwsze poltora miecha dam 18/6...sie zobaczy...jeszcze mam troche czasu ...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Alboalbo.... ogranicz zuzywanie pradu przez inne uzadzenia. Np. wylacz lodowke :p
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...tez juz o tym myslalem zeby ograniczyc inne urzadzenia...mam z ztegorocznego "vegboxa" pare energoosczednych 4x13w...2x20w...to zamiast zarowych do pokoi do lamp...bez lodowki sie niestety nie obejdzie :lol: ...ale rezygnuje calkowicie z telewizora :wink:

co do LR widzialem foty growmana z outa...very nice...specyficzny wyglad ma LR...z checia bym sobie zamowil ale nei 10 pestek... tak z 3 by mi wystarczyly... :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ahas... no i mam problem. Moj LR ma zupelnie inne liscie niz growmena. Powiedz mi growmen czy meska i zenska maja takie same licie? O***ane! No to ja w koncu za rosline mam ?? :p
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Na stronie cannabis.fr.pl spore zmiany i nowe informacje na temat odmian... i pisze tam ze z LR można wyciągnąc plon 9 gram z roślinki podczas gdy z innych odmian jest ok. 300... Czy to jest pomyłka czy ta roślinka jest aż tak mała?
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
ona rzeczywiście jest taka mała
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
A czego oczekiwałeś byczek zod rośliny ktora ma wzrostu 25-40cm?? :/ ale za to wlasnie niska trudno zauwazalna i 2 miechy po wysadzeniu masz zbiory...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół