nasiona marihuany

LR - lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Szklarni jeszcze nie mam... gdzieś w marcu ją złoże. A ona nie moze być duża, niewiem jakich rozmiarów ją zrobić. Na LR'y duża nie potrzebna ale gdbym chcial inne odmiany chodowac to im większa tym lepsza. Myślę, że 1,5m wysokosci eystarczy? Bo ona nie moze byc duza :p Bede sie wczolgiwal. myslalem zeby zrobic 2m na 3m i wysokosc 1,5m powinno chyba wystarczyc. Niewiem zresztą ile folii bede mial i czy jest droga :p

Myślałem żeby kupic z 5 nasion z cannabis.fr.pl o duzej mocy i ilosci. Ale niewiem czy mi sę towszystko zmieści pod tą folią. I jeszcze dobrze by było gdyby ta odmiana miała liscie malo podobne do tych ktore są propagowane na koszulkach i innych gadzetach. Ponieważ ktoś może zauważyć... ale jest male prawdopodobienstwo bo wokol mnie dzialki maja tylko stare dziadki. Jak widzialem zdjęcie lowrydera to wydaje mi sie ze liscie ma troche inne co? Ale zresztąmoze mioec podobne bo szybko rosnie i jes maly. Poradzcie mi jakąś odmiane na out z duzym zbiorem i mocą. Mi nasówa się tylko early misty a tego bym nie chcial za bardzo bo duze jest.

No i mnie w zaklopotanie wprawiles... posadze wreszcie 4 rosliny :p Zalezy czy bede chodowal inne odmiany. Z 4 roslin muszą być różnej plci. Miałbym pecha gdyby bylo inaczej. Same męskie nie powinny chyba wyrosnąć...mam nadzieje, że niewyrosną.

Odswiezacz powietrza hmmm... ale co powiem sąsiadom? Że chce zeby w piwnicy ladnie pachnialo?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak chcesz miec roslinke z liscmi jak nie ganja, to polecam duckfoot - ksztalt jej lisci pzypomina kacza lape (stad nazwa) :p tu masz dobre zdjecie, prawda ze nie przypomina za bardzo konopii http://www.overgrow.com/sg/image.php?gid=8686
ale pod ta szklarnie jest za duza, bo rosnie z 2,5 m, a w szklarni pewno iwecej, ale moglbys sie pobawic w LST ,przycinanie, SCRoG itp.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
Myślę, że 1,5m wysokosci eystarczy

na LR napewno ci to wystarczy ale na inną odmiane napewno nie bo w szklarniach rosna giganty :) jezeli chcesz posadzic cos wiekszego to polecam technike Supercropping lb tak jak mowi chaszczu, LST, przycinanie, scrog.

BiaLy_MiS napisał:
Odswiezacz powietrza hmmm... ale co powiem sąsiadom? Że chce zeby w piwnicy ladnie pachnialo?

Musisz wymyslic cos odpowiedniego dla siebie mozesz zbudowac małego boxa do suszenia zamontuj w nim wentylatorki i tez powinno byc a zapach sam zobaczysz czy bedzie na tyle intensywny ze ktos to moze wyczuc
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Może jakoś uda mi się wykombinować coś i zrobe wyższe. Zależy to czy bede mial taką długą rurkę na szkielet.

Co do suszenia to sąsiedzi chyba wytrzymają te 2 dni suszenia. No moze troche więcej.

A gatunek... to najlepiej żeby był feminizowany. Kupie z cannabis.fr.pl. Posadze ze dwa krzaczki feminizowane i 4 LR'y. O nie! Nie pomyślałem o tym... a mianowicie lowrydera sadze na nasiona więc ta druga odmiana też może zostać zapylona i wyjdzie jakaś szkarada :p Może feminizowany LR :D Więc mam inny plan:

Zasadzam 4 lowrydery. Jeszcze przed zapyleniem z zenskiej zrobie kilka klonow. Więc bede mial i nasiona i troche palenia. Na zime powinno wystarczec. Zrobie ze 3-4 klony... jeszcze zobacze. Nie potrzebuje duzo zioła bo nie zamierzam sie codzennie dotleniac lecz tylko na specjalne okazje albo medytacje :p Więc wracając do mojej strategii to powinno wszystko być dobrze. Będą i nasiona i palenie.

[ Dodano: 2005-08-06, 17:28 ]
A i bym zapomnial... jednego albo dwa klony bede trenowal LST a reszte tylko przytne.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
musze popsuc twoja wyknuta intryge, z LR klony robi sie bardzo trudno :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No i caly plan diabli wzięli. Najwyżej posadze więcej krzaczków a zapyle tylko jeden żeński. Tylko niewiem jak oddzielic męskie od żeńskich w szklarni.

Dajmy na to, że mam 3 żeńskie i 2 męskie. Chce zapylic tylko 1 zenski. Jak mam to zrobic zeby pylek nie przedostal sie na inne.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
przesadzic meskie poza szklarnie, tam jak juz puszcza pylek wziac go troche do czegos i dac na roslinke zenska
 
G

greenlife

Guest
jest jedna bardzo prosta metoda jak zapylic plante nie przesadzajac meskiego otoz:
gdy widzisz ze na meskim sa juz ladne kwiaty i niedlugo maja sie otworzyc pylinki ucinasz galazke i wkladasz ja do szklanii z woda szklanke umieszczasz na parapecie w domu po okolo tygodniu zacznie sie sypac pylek zbierasz go wtedy do jakiegos pojemnika i idziesz do szklarni zapylic te pania ktora chcesz pylek zbierasz w domu wiec nie trzeba sie bac nie kontrolowanego zapylenia
aha gdyz juz odetniesz te galazke samego samca mozna spokojnie wyciac gdyz nie jest juz potrzebny

ja ta metode stosuje juz od jakiegos czasu i jestem z niej zadowolony wczesniej mialem inna ale nie zdawala zbytnio egzamiu polegala na tym by w meskim krzaku poobcinac galazki zostawiajac jedna a na niej z 4-5 kwiatkow nastepnie gdy ktorys z nich sie otworzyl posypywalem pylkiem jednego topa w zaleznosci czy chcialem duzo nasion czy malo robilem to tylkojednym kwitakiem lub kilkoma ale minus tej metody byl taki ze zawsze bylo pare nasion na innych topach wiec z niej zrezygnowalem na rzecz tej ktora opisalem jako pierwsza
pozdr.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
I tak to wlasnie zrobie jak greenlife pisal :p A z męskich wyrzutków zrobie makumbe i ciaseczka.

[ Dodano: 2005-08-26, 22:21 ]
Mam jeden krzaczek LR'a i przy dobrym sloneczku rosnie mi okolo 2 tygodnie i ma tylko okolo 4 cm. Czy to normalne czy jest maly?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...gdzie dostac pechy low ridera...?... nirvana nima....
...jesli jest mala i rosnie szybko...to w sam raz dla mnie...mam malo miejsca...
...a jak z moca LR?...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Pechy od joint doctora...

A czy szybko rosnie to niewiem bo mi rosnie dwa tygodnie i ma 4 cm i dopiero drugie pietro listkow rosnie :/

A moc jest slaba raczej.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
przy takim oswietleniu jak ty masz misu to nic dziwnego :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół