nasiona marihuany

Maślane ciasteczka - różne przepisy

Wyszukiwarka Forumowa:

Koral

Banned
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
15
Buchów
0
Kendzior90

Jak najbardziej za***iste tylko że trzeba jeść 1/4 dla tych bardziej prawionych(wielkość około 50gr) a dla tych mniej to nawet 1/6. Raz zjadłam całe to mnie całkowicie od ciała oderwało. Ogólnie polecam same ciastaka, ale histore po nich są jeszcze lepsze :)
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Do oryginalnego przepisu autora wątku dodałem, 2 łyżki masła kokosowego, kilka orzechów zmielonych na prawie masło(mieszanka z lidla) i olejek z pomarańczy.
Podstawowy składnik zrobiony z 250g margaryny i resztek z trimowania 6 automatów + 5g szczytów

displayimage.php
[/url][/IMG]

Po około 20 minutach w piekarniku słoneczka się uśmiechnęły<lol>

displayimage.php
[/url][/IMG]

Z tym masełkiem miałem akcje, po "kromeczce" przesmarowanej odleciałem na prawie 24h z drobnymi przebłyskami:crazy: Dla własnego bezpieczeństwa zjadłem 3/4 ciasteczka i zaczyna być fajnie....
Ledwo co na oczy widzę :lol3:


20170201_215950.jpg
 
Ostatnia edycja:

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
Masło robione z odpadów i popcornu odmiany MALAWI od Ace Seeds.





 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Jak mylslicie ile mozna trzymac je w sloiku?W chłodnym miejscu?
 
Ostatnia edycja:

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Zwykle ciastka trzymalem w pudelku w kuchni przez rok i spoko.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Wie ktoś czemu mi te ciastka się rozpływają w piekarniku i wychodzą spłaszczone?
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Props ciasto i ciastka wporzo jak powinno być dla głównego autora.
Tylko moja moc nieodczuwalna po 2 ciachach. Teraz za***alem 3 pod rząd czekam czekam
Masło z ak47 ścinki (17g) i topa, mleczne trichy i za***alem 88g masła.
Co jest...
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
Ciasteczka mocno orzechowe i kruche rozkosznie.



40 minut
łatwe
niedrogie danie
Porcje: 4-6

dwie szklanki mąki
kostka masła - 20 dag
dwie garście [szklanka] mielonych orzechów włoskich
pół szklanki cukru pudru
2 żółtka
torebka cukru z prawdziwą wanilią

Ja natomiast dałem wszystkich składników po połowie. Czyli robilem ze 100g konopnego masła które uzyskałem z 0,5kg odpadów:) moc jest;) wyszło mi 36ciasteczek i właśnie dwa zjadłem i czekam na efekty:D

A więc: masło siekam z mąką, dodaję orzechy, żółtka, połowę cukru pudru oraz cukru waniliowego i starannie zagniatam - trwa to kilka chwil.

Z ciasta robię wałek o średnicy około 3 cm i tnę go na krążki centymetrowej grubości.

Ciastka piekę [położone na pergaminie] w piekarniku nagrzanym do 150 stopni przez około 20 minut.

W czasie pieczenia robię kawę i herbatę, bo te ciasteczka gorące są bardzo przepyszne - pachną wtedy mocno orzechowo. Podaję posypane pozostałym cukrem pudrem.

Raz, dwa, trzy i ciasteczka są już na stole.

 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
A ja mam do was pytanie bo ku**a albo źle zrobiłem ciastka autora to jest wątpliwe bo w***ałem 1,5x tematu ile powinno być no i średno to klepie. Jaram w ciągu dnia 5-6 czasem 10 bong i takie siatko mówił autor, że jedno klepie niesamowicie a ja w***ałem z 5 i nic nie działa. W smaku czuć trochę trawę w ciastkach, Ktoś coś podpowie ?
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
Odświeżę trochę temat bo widzę, że nic się nie dzieje.

Masełko robione było już dawno ze ściepów Jack Flash#5 od SS. Długo leżakowało w zamrażarce więc postanowiłem je znowu wykorzystać ( co jakiś czas przypominam sobie o nim). Ciasteczka zrobiłem wg prostego przepisu. Masło, mąka i cukier. Z góry podsypałem pokruszoną czekoladą Wedla :) Tym razem przezornie zrobiłem bardzo małe żeby dziewczyny też mogły skosztować :) Jedno ma około 6g a i tak zamiatają pięknie.





PS. Za niedługo ruszam z kolejną uprawą więc znowu będę na forum troszkę częściej. :)
 

ikmyd

New member
Rejestracja
Lip 11, 2017
Postów
4
Buchów
0
Dziena za fajny, prosty przepis. Zrobię takie po harveście :D
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Ciasteczka dobra sprawa. Jak zrobilem w tamtym roku ciacha to po dwoch juz pozamiatalo mnie z kolezka w takim stopniu ze nie moglismy wydusic slowa i odciny co chwila :D. Trzeba uwazac z iloscia tematu bo mozna miec za ciezkie jazdy :D. Smacznego
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Siema Mordeczki
Jakiś czas temu zrobłlem CanaMasło, to teraz przyszła pora na wypieki i padło na maślane ciasteczka z racji tego że ciężko coś tutaj spierdzielić.
Do przepisu dodałem 50g zielonego masła,ciastek wyszło 15sztuk.
Przyjąłem że 3 sztuki to 10g masła i taką dawkę przyjąłem i powiedzmy że jest to górna granica której nie chcę przekraczać bo bania jak weszła to było już ciężko oderwać się od kanapy i tak przez około 6h :D
Nie spodziewałem się takiej mocy z racji tego jaki materiał był wykorzystany do masła :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół