nasiona marihuany

Polskie Palenie ;p

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam
Polskie palenie jak zawsze jest przerobione albo w saletrze albo w cukrze jest moczone. dawno temu trafilem na czyste palonko . i zazwyczaj nie wiem jakie pale , da sie jakos ocenic co to za palenie ?
 

INW

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2010
Postów
281
Buchów
2
A co to za różnica czy z Polski czy z Hondurasu? I tu i tam mogą cię wy....

Nie da się rozpoznać
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Skad masz wiedziec co palisz jak kupujesz gowno warty uliczny syf...
Nie da sie rozpoznac, mozna tylko dywagowac pomiedzy indica sativa
 

Niedowidzialny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
75
Buchów
0
Da się, zapisz doznania, smak i można próbować zgadnąć jakie to jest.
Czy działa na ciało(sativa), czy umysł(indica). :twisted:
 
G

Gość

Guest
aha aha , nie ma to jak swoje palonko ;p wtedy wiesz co palisz ;p
 
G

Gość

Guest
Ja tam mam zawsze czyste,pachnace,niecyganione na wadze itp. Wystarcza dobre dojscia i mamy z głowy... Radze ci znalesc lepszego dila albo posadzic. A tak btw nie da sie poznac co to było za palenie nawet po doznaniach, smaku itp.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Da się, zapisz doznania, smak i można próbować zgadnąć jakie to jest.
Czy działa na ciało(sativa), czy umysł(indica). :twisted:

Opowiadasz bzdury nic nie wnoszace do dyskusji, forum nie polega na tym aby w kazdym odwiedzonym temacie skrobnac byle co
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Często towar z ulicy jest moczony w roztworach i suszony dla podbicia wagi.
Jak jest z solą / cukrem, to zorientujesz się po smaku, ale takie coś nie jest aż tak groźne.
Bardziej martwiłbym się o saletrę, która teraz zdobyła ogromną popularność wśród ulicznych dilerów. Takie zioło poznasz po tym, że się kiepsko pali (gaśnie), lekko iskrzy podczas palenia, a zamiast popiołu zostaje kamień. Gdy zostawisz niedopałek w lufie to po kilku godzinach magicznie przeistacza się w coś przypominającego smar.
Uważajcie, co palicie - szkoda zdrowia.
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Heeh najlepsze jest to , że jak im zaproponujesz swój plon to przeszkadza im że w topkach są łodyżki . A sami z***y ch*j wie co kupują przerobione i im nie przeszkadza .
Zresztą większość dili to z ekonomi są na poziomie orangutana . To tak na ofie .
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
To ja mialem ostatni akcje, daje ziomkowi sprubowac a on na to:
No stary jednak u nas w pl da sie uprawiac lepsza ganje niz maja te moski <dilerzy>
 
G

GanjaFriend

Guest
Heeh najlepsze jest to , że jak im zaproponujesz swój plon to przeszkadza im że w topkach są łodyżki . A sami z***y ch*j wie co kupują przerobione i im nie przeszkadza .
Zresztą większość dili to z ekonomi są na poziomie orangutana . To tak na ofie .

dodam, że czasami jak biorę jaranie od dila to łodygi leżą sobie osobno w worku lub jest w ch*j niedojrzałych nasion, to też jest tzw. przycinka przez pana dila.:bongo4:
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
haha u mnie to samo mam x] Czasem opyle jakiegoś topka zbliżonego do gramowej wartości to jeszcze sie czepiają ze połowa to łodyszka ... Nie dawno sciołem pół tasi samych łodyszek i poczęstowałem miejscowego dość znanego dilla u***ał sie bardziej niż po swoim (montowanym massowo) paleniu ;D
 
D

delete

Guest
Jak rozdaje kolesiom palenie to nikt nie narzeka, że są łodyżki :p
Niestety wiosną będę musiał popchnąć trochę żeby zainwestować w nasiona, ziemie i nawozy.
Ciekway jestem czy cooś się uchowa do wiosny :lol3:
Pozdro!
 
G

Gość

Guest
Najzabawniejsi są dile twierdzący że mają prawdziwego haze:lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół