nasiona marihuany

Turkish Passion

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Dr.Dedral

Guest
Kopia www.seed.pl
Turkish Passion to ustabilizowana hybryda pomiędzy Passion no.1 uprawianej w Kalifornii w latach '70 oraz tureckiej indici od której posiada najwięcej genów. Odmiana świetnie nadaję się do uprawy pod słoneczkiem gdzie wytwarza twarde żywiczne szczyty. Nadaję się także do uprawy indoor w większych growboxach. Bardzo łatwa w uprawie !

Botanical signs & Genetics: Turkish Passion
Variety: mainly indica
Type: stabilized and selected hybrid
Harvest Period: end of september
Flowering: 7/9 weeks
Description: this hybrid is the final crossing of Passion no.1 born in California in the 70's, and a turkish indica strain. Very resistant and easy to grow, tight and dense buds. Optimal for outdoor but does great indoor.
INDOOR/OUTDOOR

Czy to dojżeje ? może ktoś miał z tym doczynienie ?
 

Alladyn

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2008
Postów
84
Buchów
0
niby miala byc latwa w hodowli outdoor ale nie powiedzal bym tego nameczylem sie z nia sporo a mialem z niej moze 6g
 

Dafi

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
105
Buchów
0
co ty za bzdury piszesz? haha ty w ogóle miałeś jakiegoś krzaka na out ? Bo chyba nie... i nie pie.rd.ol farmazonów bo jak jakiś zielony tutaj wejdzie i po przeczytaniu twojego posta sprzykrzy się do tej odmiany.

Proponuje warn za takie brednie :pl:

EDIT:

Zwykłe nabijanie postów :pl:
 

Alladyn

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2008
Postów
84
Buchów
0
Tak sie sklada ze out to byla moja pierwsza hodwola na in zdecydowalem sie dopiero teraz wiec nie pisz mi tu o farmazonach,mialem pestki z seed.pl i tak jak napisalem mialem z tymi roslinami problemy.A chyba po to jest wlasnie ten temat zeby ludzie pisali swoje doswiadczenia zwiazane z tym gatunkiem.Hodowales ja? jak ci urosla duza i zdrowa to fajnie ale ja jej dobrze nie wspominam. :smurfin: :pr:
 
R

rasta

Guest
Dr.Dedral napisał:
Bardzo łatwa w uprawie !
Alladyn, poprostu spapraleś robote. nie wiń odmiany tylko sibie. z tą czy z inną wyszlo by ci pewnie podobnie. jak nie gożej. ehhh......
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół