nasiona marihuany

Podstawowe gatunki konopi...

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Czyli rozumiem, że:
Z każdego ,,podgatunku" Cannabis Sativa Sativa, Cannabis Sativa Indica, Cannabis Sativa Afghani, Cannabis Ruderalis może sięwywodzić podgatunek i to one są nazywane przez sprzedawców np. Whiete Russian itp. ?
Chodzi mi o to, że każdą odmianę można określić, czy jest Ruderalisem Indicą czy Sativą?
 
G

Gość

Guest
To jednak nie do końca to, o co mi teraz chodzi - Jeśli ktoś mógłby zobaczyć poprzedniego posta i potwierdzić/zdementować go lub poprawić byłoby super
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
To jednak nie do końca to, o co mi teraz chodzi - Jeśli ktoś mógłby zobaczyć poprzedniego posta i potwierdzić/zdementować go lub poprawić byłoby super

najbardziej znane odmiany jak np. white widow są krzyżówkami czystych roslin z danego rejonu ziemi (Brazylia x Indie) , i AK47 (Kolumbia x Meksyk x Tajlandia x Afganistan), po skrzyżowaniu tych dwóch kultowych odmian AK-47 x White Widow (krzyżówek), powstał white russian, i to tyczy się wielu innych odmian i krzyzówek, które sa ciągle mieszane w koło ze sobą, tak że niektóre odmiany mają geny wszystkiego co rośnie może nawet 2 razy obleciane , mimo wszystko dostają coraz to nowe nazwy.
masz tu link do strony, na której jak na tacy po wpisaniu danej odmiany są przodkowie z którego rejonu sie wywodzili , i krzyzówki z ta odmianą robione dalej http://en.seedfinder.eu/search/
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół