nasiona marihuany

Sensi Star

Wyszukiwarka Forumowa:

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
Witam szykuje sie na ta odmiane w prawdzie jeszcze nie kupilem sionek gdyz interesuja mnie takie warianty jak (i tu pytanie do tych co mieli ta odmiane) Jaki jest zapach na vegu i flo czy roslinka jest bardzo trudna w uprawie i prosil bym o jakies wskazowki odnosnie nawozenia itp



zerzne jeszcze opis z seed.pl :thumright:


Genetyka: Jedna z najsilniejszych odmian indica jakie możesz spotkać. Opis: Zwycięzca Highlife Cup w 1999 roku oraz Bio Indoor HTCC w 1999 roku. Roślina produkuje mocne, zbite pąki, oblane niewiarygodna ilością żywicy. Gęsty, mocny i charakterystyczny zapach mówi sam za siebie. Jest to jedna z najwspanialszych odmian konopi na świecie, jednocześnie wyznaczając kolejny wysoki standard uprawy tej rośliny. Arystokracja! Czas kwitnienia: 55 - 60 dni Plon z m2 : 350 - 45 gram Plon z pojedynczej rośliny (na zewnątrz): 300 - 400 gram. Czas zbioru (na zewnątrz): początek października (50ş szer. płn.) Wskazówki pomocne w uprawie: Sensi Star nie przepada za zbyt wysokimi stężeniami nawozów. Ostrożnie.

:salut:
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
ja mam ta odmiane w boxie jak narazie rosliny zaczeły 5 tydzien vega
Rosliny sprawiaja wrażenie bardzo silnych wbrew nazwie "sensi"
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
generalnie to cieżko mi powiedzie bo w boxie jest ponad 20 krzaków i 6 róznych odmian ale mam filtry węglowe i jak narazie było ok ale teraz troche czuc
ale o zapachu samej w sobie SensiStar to nie moge sie obiektywnie wypowiadac bo duzo róznych krzaków jest jeszcze w boxie
 
B

Blant

Guest
:jocolor: tez sobie coś tam hoduje mam takie pytanie czy seed.pl to dobra strona
do kupienia paru sztuk nasion :bounce:
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
jak najbardziej polecam seed.pl
sprawdzony sklep
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Wielu farmerów z zagranicy chwali ta odmiane za za***istą moc zdecydowanie ponadprzeciętną. Coś mnie korci zeby kupić 5 reg i wysadzić na out.
Jak by ktos pisnął pare słów na temat tej odmianki czy doszło czy tez nie itp
Coś czuje ze to moze być strzał w 10 tke... Wkońcu tak bardzo lubie sie spizgać indicami.
 

Mundek

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2011
Postów
142
Buchów
0
Sensi Star! miodnie zawsze i wszędzie wytrawny palacz będzie miał duży problem z dokończeniem przeciętnej wielkości blunta.

Warto ją mieć nawet gdyby sort miał nie w pełni dojrzeć
 
D

Donie Darko

Guest
60 dzien flow. Sensi Star od PS

sensi_star.jpg
 
M

McKey

Guest
Ło , kurna
Mam 3 sztuki
Ja chcę zdążyć do sylwestra , dlatego lece 12/12 od nasiona

No i chyba niewyrobią się

Słyszałem , że jest to indyja , która nie zamula
Jeśli przypadnie mi do gustu , to next grow będzie też z tą odmianą (jakiś weg) , tyle że bardziej je rozkrzacze(rozkracze)
A jak nie to AK 47 od SS
 
K

krokodyl87

Guest
tez mam ale wstrzymałem sie własnie z powodu sylwestra i ogólnie powrotu na swięta wrrrr, ale po sylwestrze jade z pannami bo juz kilka lat sie na nią czaje i nie moge... i jakos zateskniłem za starymi smakami palenia a to jest coś starszego niz całe te automaty które sie ostatnio posypały... :spalony:
 
M

McKey

Guest
A więc tak...

Na trzy planty , zbiorów doczekały dwa ...
tego trzeciego skubałem , skubałem i nie doczekał zbiorów.

Jeśli chodzi o moc , to na cały dzień , jak dla mnie wystarczało 3-4 lufki.
Zresztą zatarła się granica miedzy stanem upalenia a trzeźwością.
Ziomki mówili , że po szkiełku na dwoch ,idzie sie zaj***ć

Zapach bardzo intensywny; mieszanka ropy , haszu i tzw. "skuna"

Topy bardzo tłuste i twarde - trzeba było podgrzewac lufe , żeby zaczeło sie jarac

Typowy fotelowiec , nic sie nie chce po "zabiegu"
I tak jarałem od rana do wieczora...

Jak ktoś lubi ciężkie indyjkowe fazy , to jak najbardziej polecam.








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół