nasiona marihuany

Albert Hofmann - LSD moje trudne dziecko

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Kostek, wyjąłeś to z kontekstu . Chodziło o Monroła
 

krasnal hałabała

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2012
Postów
63
Buchów
0
Lsd... moje trudne dziecko.

Przeczytana. To jest górna półka w mojej bibliotece. Napisana językiem chemicznym, niekiedy aż ciężka od tych chemikalii. Nie jestem super hiper kwasożłopem, ale historia godna uwagi. Przyznam się, że po jej przeczytaniu wrzuciłem kwasa po raz pierwszy i nie żałuję. Drugiego razu nie planuję.
 
S

Statysta

Guest
Również czytałem książkę, polecam każdemu kto interesuje się psychodelikami, w tym znaczkami :) Napisana jest w dość zrozumiały sposób, warto rzucić okiem.
 
Ostatnia edycja:

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Co tam warto? Jeśli ktoś lubi poznać swoje głębokie ja, to owszem. DO tego, czytając warto mieć przynajmniej trójkę z chemii w liceum, by pojąć o co tam chodzi. :smokee:

Poza tym psychodeliki na pewno nie są dla tych co po paleniu z dopalaczy maja trzydniowy halucynogenny trip... :spalony:
 

Benway

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2014
Postów
52
Buchów
0
Szkoda że tak trudno tą książkę dostać, w sensie wydanie papierowe. Bo PDF-ów po prostu nie trawię lubię mieć wszystko na papierze jeśli jest taka możliwość. Do czytania na kompie zmuszam się jedynie gdy czegoś nie ma w formie papierowej. Jeśli ktoś by się spotkał z nowym nakładem owej książki to proszę pisać. Ostatnio na allegro była za 100zł tak więc chodzi mi o informacje z przyzwoitymi cenami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół