nasiona marihuany

Albert Hofmann - LSD moje trudne dziecko

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiedzma

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2006
Postów
142
Buchów
0
Dziennik sławnego chemika Alberta Hofmanna, w którym opisuje jak stworzył LSD, wyizolował alkaloidy psylocybiny oraz jak próbował wyizolować alkaloidy u innych roślin takich jak powój czy też salvia divinorum.

to tak w skrócie ;)

Czy ktoś czytał ?


Ja muszę przyznać, że strasznie się wkreciłam w czytanie tej książki. Jest ona podzielona jak gdyby na dwie części. Pierwsza, w której opisuje w jaki sposób odkrył LSD i jeździł do Meksyku i próbował tam grzybów halucynogennych, i druga, w której opisane są tripy i doświadczenia ludzi, którzy próbowali LSD.
Myślę, ze ta pierwsza część fajniejsza :D Bo jest tam pełno jakiś doświadczeń chemicznych i jego zakręconych zapisków. Druga część w pewnym momencie stawała się nudna :scratch: Czytając zastanawiałam się - na ilu stronach jeszcze będzie opisane, ze ktoś tam widział wirujące zasłonki, a ktoś tańczącą lampę itp itd :p
 

GZi_

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2006
Postów
124
Buchów
0
nie wiesz czy mozna to gdzies sciagnac w formie e-booka :) ?
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
Wiedzma napisał:
Dziennik sławnego chemika Alberta Hofmanna
raczej to nie jest dziennik :pr: dawno czytałem ale chyba była całkiem niezła. jak ktoś chce to mogę na e-mail'a wysłać.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
YYyooPP napisał:
jak ktoś chce to mogę na e-mail'a wysłać.

Zbędne to bedzie, skoro ...
Shadow napisał:
http://hyperreal.info/node/1622

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 14:10 ]
Swoja droga mam w posiadaniu trylogie R.A.Monroe, jezeli ktos jest chetny to pisac na pw.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Po przeczytaniu losowego zdania zrezygnowałem z dalszej lektury , bo niestety sam widziałem jak takie psycho/filozoficzne książki mogą namieszać w głowie . Z obawy o moje i wasze neuronowe zawirowania (ale pie***le) nie polecam. Agna powiedz mi tak właściwie czym ten ś.p. gość sie zajmował i co rozumiał pod pojęciem wychodzenie z ciała ??
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
wg wielu religii czlowiek to dusza i ciało. wychodzenie z ciała ma polegac na chwilowe opuszczanie duszy ciała.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to zbytnio.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
A ja wbrew temu co wcześniej mówiłem przeczytałbym sobie tą książkę bo mnie wk***ę zaciekawiła. hehe ale zmienny jestem.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
i namiesza Ci w głowie! I mama Cię wydziedziczy! I w ogóle!
 
S

SOLARR

Guest
ja polecam w podobnym temacie ksiązkę witkacego NARKOTYKI DUSZE NIEMYTE...też sa opisy jego tripów...
 

Wiedzma

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2006
Postów
142
Buchów
0
YYyooPP napisał:
raczej to nie jest dziennik :pr:

Mój błąd ;)

A tego Monroe, którego Agna podała nie czytałam wcześniej. Ściągnełam, przeczytałam kawałek i stwierdziłam, ze dla mnie to chyba jednak za mądre :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół