nasiona marihuany

Keramzyt: szybkie pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

kurnik1337

New member
Rejestracja
Paź 27, 2011
Postów
2
Buchów
0
Czy keramzyt na górnej warstwie nie uszkodzi łodygi jak podsypie go troche więcej pod wyciągniete 2 tygodniowe krzaki?
 

kurnik1337

New member
Rejestracja
Paź 27, 2011
Postów
2
Buchów
0
Ogólnie wyszła lipa bo jak kupowałem donice to patrzyłem na spodzie ile jest litrów i było napisane, że 20L, a okazało się, że na donicy jest naklejka na ktorej jest napisane 35 litrow. Kupywałem ziemie plargon all mix przez internet 50 litrów i jeden worek nie wystarczył na dwie donice, przez co krzaki są głęboko. Na dno dałem keramzyt ale i tak od ziemii do szczytu donicy jest ponad 10 cm. Moge podsypać zwykłą ziemią do kwiatów, bez perlitu itd.? Czy będzie lipa i ziemia osiądzie pod ciężarem? Nie mam gdzie kupić na szybko dobrej mieszanki, nie mieszkam w Polsce.
 
M

mlodygru

Guest
Kurcze postaraj się kupić lepsza ziemię a nie taką zwykłą...
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
Teraz za***isty czarnoziem masz w lidlu w worach 20L żadnych gowien w środku typu gałezie czy inne badziewie zobacz moze u ciebie tez wystepuje
 

johndoe123

Member
Rejestracja
Maj 15, 2017
Postów
12
Buchów
0
Witam, wiem ze najlepiej go posypac na spod doniczki i na ziemie, ale z tym sie wiaze moje pytanie. Otwory w doniczce mam wieksze niz ten groch :p. Tak wiec sypac go na spod w takim wypadku czy odpuscic?
Miałem ten sam problem - otwory "zatkałem" drobną siateczką wyciętą z siatki podtynkowej z włókna szklanego z drobnymi oczkami, ale w sumie wszystko co ma drobne oczka i jest w miarę sztywne się nada - keramzyt nie będzie spie****ał przez dziury, a ziemia się wysypywać nie będzie. pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół