nasiona marihuany

Blue Cheese x 10 oczywiscie moj pierwszy grow.

Wyszukiwarka Forumowa:

smoke&joke

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2009
Postów
398
Buchów
0
Jeśli pleśni nie ma to po co lejesz? Za bardzo się przejmujesz według mnie.
 

buszzz

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
159
Buchów
0
Siemasz, planty ładne, zdrowe widać, troszkę długi weg był, ale teraz dają rade.
Co do wilgoci nie przejmuj się aż tak, przykładowo u mnie było przy ostatnim zakończonym grow nawet 70% na flo, najważniejsze to zapewnić cyrkulację powietrza przez obie fazy ( porządny mieszający). Na pleśń nic na razie nie lej, topki w tym stadium nie pleśnieją ;), pleśń zaczyna si pojawiać w prawie dojrzałych lub dojrzałych zbitych kwiatach, jak już coś profilaktycznie chcesz lać to tak 2-3 tygodnie przed scinką ;)

Co do wentylacji, to z pewnością każdy wyciąg coś da ;) a ile to się przekonasz jak zabudujesz ;).

ps. pisałeś że masz osuszacz, nie podłączałeś go jeszcze ?
 
D

delete

Guest
Witam nie na UPie ale male photoshow , bo ostatnio naogladalem sie mnostwa topow i wrzucem cos od siebie , przy okazji ucze sie robic makro :jaraczz:.

smoke&joke Jeśli pleśni nie ma to po co lejesz? Za bardzo się przejmujesz według mnie<--- przeczytaj dokladnie to co pisze a dowiesz sie ze niczym nie chce podlewac na plesn , a poza tym spryskuje sie zeby plesni nie bylo , bo jak sie juz pojawi do dupa zimna i ch*j choinke strzeli. HammerHead jest czyms a'la canna boost tylko podobno troche lepsze - to tak gwoli scislosci.
Dobra koniec opierdu czas na fotki z komentarzami i moze ocencie i porownajcie jak mi idzie .(fotki pod HPS bo nie mam czasu wieczorem a do tego niechce stresowac dziewczynek)
Aha dzisiaj dalem im pierwszy raz HammerHeada i porownamy na weekend czy cos sie zmienii:












tytaj to wysokosc od ziemi


a tytaj szerokosc calego planta







BUTELKA 2 LITROWA








TROCHE ZDJEC Z LAMBA BLYSKOWA ALE WCIAZ PRZY WLACZONYM HPSie
CHCIALEM POKAZAC WAM ZE TROCHE SIE SZRONIC ZACZYNA.















DO TEJ PORY TO BYLY ZDJECIA JEDNEJ ROSLINKI


PONIZEJ JAK ONA MA SIE DO POZOSTALYCH





OPROCZ TEGO :)


A TA NAJMNIESZA NA ZDJECIU PONIZEJ BYLA BOHATERKA DZISIEJSZEJ RELACJII :yeahh::yeahh::yeahh:


Buch z wami:bongo:
 
D

delete

Guest
ps. pisałeś że masz osuszacz, nie podłączałeś go jeszcze ?
podlaczony i w dzien mam ok 53% wilgotnosci a w nocy 70-75% bo to wciaz strych nie ocieplony. Wilgotnosc mierzona jest tak troche wyzej od lampy moze, moze powinienem sprawdzac na wysokosci topow ??
Btw. chyba wstawialem fotki jak dales swojego posta , a co do plesni to chce cos miec na zas i wiem ze nie teraz bedzie mi to potrzebne
 
G

Gość

Guest
Witam
Topki są eleganckie...:) Pogratulował.
Powiedz mi, ile kwiatostanów (w przybliżeniu) przypada u Ciebie na jednego planta ?

Pozdrov<peace>
 
G

Gość

Guest
okolo 20-25 .
A ile jest normalnie ??
Właśnie nie wiem ile wynosi norma. Pytam bo twoje krzewy wyglądają na dobrze odżywione i ciekawe ile byś miał przy scrogu.
U mnie na scrogu z trzech plantów wyszło ok 96 kwiatostanów, z tym że są mniejsze od twoich i pewnie plon będzie byle jaki...w końcu co płuczka to płuczka ;)
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Właśnie nie wiem ile wynosi norma. Pytam bo twoje krzewy wyglądają na dobrze odżywione i ciekawe ile byś miał przy scrogu.
U mnie na scrogu z trzech plantów wyszło ok 96 kwiatostanów, z tym że są mniejsze od twoich i pewnie plon będzie byle jaki...w końcu co płuczka to płuczka ;)

96 to chyba duzo?- rozumiem ze kwiatostany to te wszystkie odgalezienia z topami na koncu???
 
G

Gość

Guest
Tak, chodzi mi o wszystkie odrosty, które przeszły nad siatkę.
Szkoda że nie masz eksperymentalnego scroga, chociaż na jednym plancie. Tak można by było zaobserwować procentowo - plon "naturalny" i plon scrogowy.
Co do mojego scroga - kwiatostanów miało być 48 czyli 1 na 1 oczko :) Wyszło dwa razy tyle...zobaczymy czy da się to ogarnąć ;)

Który to już dzień flo u Ciebie ? Jakieś news'y ?
Ja mam 12 dzień i jeszcze nie chcą kwitnąć, niecierpliwy się robię...
 
D

delete

Guest
Witam
Update z fotkami postaram sie dac w niedziele ale dzisiaj zrobilem cos glupiego (moze nie sami ocencie) mianowicie podszedlem do jednej z mniejszych dziewczynek wzialem w swe okropne dlonie jednego topka i zrobilem przy uzyciu noza (do regipsow ,tapet niewazne ) to:

Nie jestem grafikiem komputerowym i w ogole z artyzmem "mam tyle wspolnego co z narkotykami ,czyli nic "jak to Kaziu spiewa , wiec sprobujcie sie domyslec ,z e to rysunek topka z gory a te czarne linie to w jaki sposob potraktowalem go ostrzem.
ku**a po prostu chcialem zaeksperymentowac , nie wiem moze ktos to robil wczesniej to niech powie co sie stalo.
 
G

Gość

Guest
Zrobiłeś topkowi harakiri :sunny: ... poznałem metodę i może użyję ją do regulacji wysokości szczytów.
 
Ostatnia edycja:

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Jaka temperatura jest u Twoich dzieci w nocy?
 
D

delete

Guest
Jaka temperatura jest u Twoich dzieci w nocy?

No wlasnie , tutaj to troche smieszne,bo niemam termometra.
Wychodze z zalozenia ze jak jest cos do wszystkiego to jest do niczego i kupujac rozne urzadzenia zapomnialem o term. aczkolwiek poluje na jakis dobry z funkcjami zapisu

EDIT:
Widze ze kolega z dlugim stazem to moze jakies sugestie jak wycisnac z krzaka ponad 3 uncje? :).
Wiem wiem to raczej niemozliwe w tej sytuacji
 
Ostatnia edycja:

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
jadę z tym strainem od ~3 tygodni. powodzenia. porównamy z moim 0,6m^2 heh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół