nasiona marihuany

Bardzo dziwna odmiana-indoor?!

Wyszukiwarka Forumowa:

obieżyświat

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
9
Buchów
2
Wita kolegów po fachu?:) Jak w temacie. Jaka jest najbardziej "dziwna" "nietypowa" odmiana do uprawy w domu? Chodzi i tu o coś co człowiek przeciętny nie będzie uważał za marihuanę? Pomijając odmianę duckfoot której kształt liści wraca do standardów gdy ta zaczyna kwitnąć.
 
S

sub

Guest
obieżyświat napisał:
Chodzi i tu o coś co człowiek przeciętny nie będzie uważał za marihuanę?

http://wiki.haszysz.com/index.php/Mutant

147.jpg


Nie da się tego kupić Z tego co mi wiadomo...

148.jpg


149.jpg


clear.gif


150.jpg
 

obieżyświat

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
9
Buchów
2
Nie powiem fajna odmiana:) ale na prawdę nie da się dostać takich pestek? W naszym kraju to może i nie ale gdzieś za granicami. Może coś bardziej dostępnego ktoś kiedyś widział? Duckfoot był by fajny gdyby nie kwitnienie.
 
S

sub

Guest
obieżyświat napisał:
Nie powiem fajna odmiana:) ale na prawdę nie da się dostać takich pestek?

To potomek ABC - oraz dizzy.

Zdjęcia od : http://www.dope-seeds.com/spice_brothers.htm
Logo jest na jednym - nie ma nasion na rynku jednak.

Nie wiadomo czemu nie ma ich: czy nie chcą udostępnić? Czy jest to po prostu mutacja recesywna [ wiec cholernie łatwa do "stabilizacji i wprowadzenia do czegoś ] - jedno wielkie chgw : o jej istnieniu wiadomo od wielu lat.
Na OverGrow ktoś się "naśmiewał" z posiadaczy, że od lat pokazują a nie potrafili z tym nic zrobić. | hmm.. kto ich tam wie.. wiem, że z c99 to było hybrydyzowane : w artach jest cos o Flo - ale jak pogrzebie może znajdę foty z c99|

obieżyświat napisał:
W naszym kraju to może i nie ale gdzieś za granicami.

Australia? ;)

http://www.cannabisculture.com/v2/articles/1651.html ==> By Dana Larsen - Thursday, August 17 2000

http://www.cannabisculture.com/v2/articles/4292.html

151.jpg
152.jpg

153.jpg
154.jpg
 

obieżyświat

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
9
Buchów
2
W racie czego pestki można sprowadzić tylko żeby one były gdzieś dostępne. Bo ta powyżej wygląda niesamowicie. Po grzebałem trochę w necie i jest parę zdjęć z komercyjnej hodowli o tej odmianie ale o nasionach nic nie ma. Szukałem różnych innych odmian mało przypominających klasyczne krzaki ale wiele nie znalazłem. Żadnych konkretów
 
S

sub

Guest
obieżyświat napisał:
W racie czego pestki można sprowadzić tylko żeby one były gdzieś dostępne.

Gdyby były dostępne to - już by kilka osób pracowało nad wersją dochodzącą out w Polsce ;)
 
S

sub

Guest
obieżyświat napisał:
No dobra ale chyba są jakieś inne trochę mniej odbiegające os standardu odmiany

Ni ma.

dwie opisane makromutacje lisci "kaczka" i ABC aka dizzy.
Widziałem zdjęcia jeszcze innej wady budowy: i to Od Polaka na IC - durban chyba.


Czasem pojawiają się sztuki które mają takie liście:

Same jedynki - albo max trójki i głównie jedynki etc:

Nie tylko po samym revegu - czy podczas niego - bo to częste jest: czy podczas późnej fazy kwitnienia na szczytach - ale wyłącznie | chyba także recesyw ? jak DF|


cuś takiego - nie wiem czy to genetyk czy reweg: po prostu pierwsze zdjęcie z google z feno..
155.jpg
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
siemes

jak dla mnie ta odmiana jest interesująca fajne pąki :)


Dr. Grispoon




i można w polskim sklepie kupić
 
S

sub

Guest
siemes

jak dla mnie ta odmiana jest interesująca fajne pąki :)


Dr. Grispoon

O właśnie i to... Ale liście są normal ;)

btw: takie szczyty to się trafiają i u innych odmian | na ic w polskim dziale i LR#1 co tak wygląda jest | także recesyw?
 
D

delete

Guest
grinspoon z tego co widzialem na zywo to tak nie wyglada ;) bardziej jak sianko takie pod obrus na wigilie :freak:
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
wystarczy w google wpisać tam jest sporo fotek ;)

no ale mozna chyba ten dobry gen trafić ;)
 

obieżyświat

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
9
Buchów
2
Nie powiem bo ciekawe ale bardziej mi chodziło o kształt kolor liści i może budowę krzaka. Mianowicie może jakieś bardziej zaokrąglone liście do tego może jakiś kolorek. Znalazłem gdzieś odmianę która miała dwóbarwne liście i nie powiem przyzwoicie wyglądała. Ale nie pamiętam gdzie je widziałem. Albo odmianę bonsai.
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
nie ma odmiany bonsai
bonsai to chińska czy japońska technika uprawy drzew w małych doniczkach tak aby skarłowaciały!


kolorowe liście bardziej zaokrąglone kolorowe hmmm ?? może tulipany posadź ..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół