nasiona marihuany

Serdecznik Syberyjski - uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Niedawno były na allegro, zarówno syberyjskiego, jak i nepetifolia, po 10zł za paczkę. Nie oczekuj bomby jak po lsd, ale wzmacnia działanie zioła z tego co wiem. Uprawiam to powiem, czy tak jest czy nie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
u mnie na parapecie rośnie serdecznik s. nasiona z poprzedniej uprawy
coś tam działa ale nie nadaje się sam do przyjmowania a raczej jakos substytut jakiejś mieszanki np. do salvi
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
tak - po zakwitnięciu w kielichach pozostałych po kwiatach będą dojrzewać nasionka a następnie wysypują się z każdym ruchem roślinki.

bezproblemowa uprawa.. potrzeba jej tylko światła i wody - nawet nawozów nie potrzeba :)
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
ile z tego gr? czy to rośnie dziko?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ile gr. ćpuny....

jak będzie miała dużą donicę albo dobre miejsce to urośnie na jakieś 2m
i będzie kilkanaście gr (1m2) suchych kwiatów ale jeśli zamierzasz palić tylko kwiatki
to się zwiedziesz.

To jest dobre jako jeden ze składników do jakiś mieszanek.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Możnaby się pokusic o mieszanke coś jak spice,przecież jest wiele takich ziół niby aktywnych może razem lepiej jakos klepną<wodna>
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ja też może zrobię Open Seed, wczoraj przesadziłem moje serdeczniki do ogródka, zobaczymy jaki wyrośnie. Za jakiś czas wrzuce jakieś foty.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Nasiona są rozmiarów ok. 1x1 mm, to te kielichy muszą być nawet spore :) Ja na Twoim miejscu wrzuciłbym najpierw do jakichś mniejszych doniczek (po kilka - kilkanaście / doniczke), np. po 300ml i potem poprzesadzał. Jak wyjdzie za dużo roślin to zostawisz najsilniejsze, a resztę poprostu wyrzucisz :)
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Nie ma za co. Rośliny nie są wymagające, ale biohumus na pewno nie zaszkodzi (tylko w rozsądnych dawkach, one powoli rosną) :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół