nasiona marihuany

Gałka muszkatołowa

Wyszukiwarka Forumowa:

NaPrzypaleAlboWcale

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2011
Postów
82
Buchów
0
dobra. zrobilem sobie herbatke z ok. 7g mielonej galki. zapach ch***wy a smaku prawie wgl. nie czuc jak popijam sokiem pomarancz.
 

czujezipa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
150
Buchów
0
ja to palilem :D
cos niby kopie tak podobnie do gandy tyle ze slabiej w leb nie ma rozpie****u
 

PoWaZnIeNiEpOwAzNy

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
566
Buchów
0
ja to palilem :D
cos niby kopie tak podobnie do gandy tyle ze slabiej w leb nie ma rozpie****u
:lol3: człeniu :lol3: to mnie roz***ałes :lol3: ja to paliłem haaaahaaaahaaaa :lol3: niby jak:lol3:
<lol2> <lol2> <lol2> <lol2> <lol2> <lol2>

GAŁKE SIE SZAMIE <coolpalacz> zapamiętaj na next time <coolpalacz>
 
G

GanjaFriend

Guest
jadłem 3 lata temu i jak myślę o tym to do dziś mnie cofa. Całą noc słyszałem jakieś dziwne głosy, nie mogłem zasnąć do 5, a do szkoły na 8, łóżko tak jakby falowało, białka normalnie koloru czerwonego, rzeźnia w żołądku. To miałem po 4 świeżo startych orzechach i stwierdziłem, że NIGDY WIĘCEJ TEGO KURESTWA. :zombi:
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
Bo wy dobrze tego zrobić nie możecie bierzecie litrowy pojemnik wsypujecie tam 10 woreczków gałki muszkatołowej potem gotujecie wodę 750 ML powoli mieszając zalewacie to gdy wlejecie wszystko zakrywacie to i zostawiacie na 15 min potem bierzecie coś żeby to przelać jakiś kawałek materiału i powoli lejecie gdy już odsączycie dokładnie ! bierzecie kilka łyżek Puchatka (kakao) wsypujecie mieszacie nalewacie 2 szklanki wypijacie z zatkanym nosem i dziękuje za uwagę jak popijesz piwem to cie niema tylko wywar dobrze musisz zrobić i jak najwięcej gałki.....Pozdro...:zjarany:
 

malwinka

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2011
Postów
386
Buchów
0
Kiedyś zrobiłem mojej koleżance jogurt z tym i później widza la jakieś lotniska dla biedronek na lisciach drzewek :freak: i króliki wielkanocne
Mowila ze w smaku obrzydliwe
 

FranekKudżok

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
261
Buchów
0
gdzie można dostać tą gałke ? tylko chodzi mi o orzechy nie o mieloną ! mielona jest w każdym sklepie to wiem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół