nasiona marihuany

Nawozy (in)

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
Nawozy na Veg :
- BIO Vega Canna (rozrost korzeni i silny wzrost)
- Stymulator Organiczny Biobizz, ALG-A-MIC ( Jako spray dolistny roztwór 0,50:1000 )
- Stabilizator podłoża Canna Cannazym ( i teraz nie wiem czy sobie nie odpuścić "Biobizz, ALG-A-MIC" nawet jako spray dolistny w takiej dawce)
- Asahi sl (zapobiegawczo w razie większych stresów rośliny)


Nawozy na Flo:
- BIO Canna Booster (suplement diety )
- BIO Flores Canna
- Green Sensation ( Na ostatnie 4 tyg Flo, słyszałem dużo opinii, ale nie jestem pewien czy jest leprzy niż Canna na zakończenie )
- Stabilizator podłoża Canna Cannazym


Co myślicie o takim zestawie ? jeśli jest ok to pomożcie mi jak go podawać czy pokoleji podlewac czy mieszać czy macie jakies inne sposoby ?
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
albo zainwestował bym w auto planty i kupił
- pk 14/15 (canna)
- bio vega (canna)
- cannazym tabilizator podłoża (canna)
i moze ripen

a na flo dał bym
- biohumus forte
 
G

Gość

Guest
na flo chcesz lac biohumusa ? ;> ja bym to lał na weg ale zamiast tego wolabym kupic 2 butelki na weg i flo za 80zl od canny,hesi albo ghe a jak bym mial wiecej siania to bym kupil cos jeszcze lepszego. wejdz na hemp.pl i tam masz zestawy ... a te co ty wypisales to jak na moje za duzo tego ... na weg + uzupelnienie i flo tak samo :spalony:
 

sanders

Member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
24
Buchów
0
Nawozy na Veg :
- BIO Vega Canna (rozrost korzeni i silny wzrost)
- Stymulator Organiczny Biobizz, ALG-A-MIC ( Jako spray dolistny roztwór 0,50:1000 )
- Stabilizator podłoża Canna Cannazym ( i teraz nie wiem czy sobie nie odpuścić "Biobizz, ALG-A-MIC" nawet jako spray dolistny w takiej dawce)
- Asahi sl (zapobiegawczo w razie większych stresów rośliny)


Nawozy na Flo:
- BIO Canna Booster (suplement diety )
- BIO Flores Canna
- Green Sensation ( Na ostatnie 4 tyg Flo, słyszałem dużo opinii, ale nie jestem pewien czy jest leprzy niż Canna na zakończenie )
- Stabilizator podłoża Canna Cannazym


Co myślicie o takim zestawie ? jeśli jest ok to pomożcie mi jak go podawać czy pokoleji podlewac czy mieszać czy macie jakies inne sposoby ?

co chcesz sadzic? normalne czy auto?
widze ze sumke masz dobra do wydania......
 

Cieply

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2008
Postów
120
Buchów
0
wystarczy 1 nawóz na wega. Jeśli już wybrałeś serię Canna to proponuję to zrobić tak :
Canna Terra - weg

Canna Flores - flo
pk 13/14 - flo

i jeśli masz tam jeszcze z 80 zł to polecam Canna Booster - warto kupić, efekty ponoć oszałamiające :)

oczywiście uważaj na pk 13/14 żeby nie przenawozić, proponuję stopniowo zwiekszać dawki zaczynając od 30% zaleceń producenta, a na początku flo najlepiej w ogole sie wstrzymać z pk 13/14 i przyzwyczaic roślinke do Canna Flores
 
G

Gość

Guest
Jeżeli kupisz dobrą ziemię(Canny), to na vegu wystarczy trochę stymulatora korzeni, zestaw na flo dobry, musisz jednak bardzo pilnować dawkowania, bo jako początkujący możesz roślinki zamęczyć dobrocią, i niecierpliwością(przy pierwszej uprawie zaglądałem do nich 4-8 razy dziennie:lol3:, a przy następnych raz wystarczył, a zdarzało się i rzadziej. Napisz coś więcej o planach - jaki box - lampy - wentylacja?
 

sanders

Member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
24
Buchów
0
normalne przy 3tyg vegu i auto zapomnij o nawozach na veg starczy dobra ziemia i nie musi byc canny polecam campo sana. nastaw sie na wydatek zwiazany z porzadnym ph metrem przy zastosowaniu dobrych nawozow (kolorowe nie sa bezbarwne) zapomnij o paskach, akwariowych itp
pogadaj z ludzmi z growbox growcity hemp.....albo kolega powyrzej doradzi
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
No i po dłuższym namyśle postanowiłem ze skusze się chyba na automaty
i zastosuje mianowicie
nawozy organiczne miedzy innymi :
- Canna Bio Boost
- Canna Bio Flores
- BioRhizotonic / Cannazym- ten akurat nie jest "bio"

a i oczywiscie mam zamiar zrobić mieszanke ziemi z dolomitem i perlitem oczywiscie do tego na spód i wierzch doniczki keramzyt wiec na vega chyba nie bede potrzebował nawozu a jeśli i nawet to myśle o bardzo małej dawce BioHumusa
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
Jeżeli kupisz dobrą ziemię(Canny), to na vegu wystarczy trochę stymulatora korzeni, zestaw na flo dobry, musisz jednak bardzo pilnować dawkowania, bo jako początkujący możesz roślinki zamęczyć dobrocią, i niecierpliwością(przy pierwszej uprawie zaglądałem do nich 4-8 razy dziennie:lol3:, a przy następnych raz wystarczył, a zdarzało się i rzadziej. Napisz coś więcej o planach - jaki box - lampy - wentylacja?


Hm coś wiecej o planach wiec tak o nawozach juz napisałem a box mianowicie ma wymiary 45/75/160 do tego chce zastosowac hps 150 chyba COOL TUBE a nad wentylacja bede myslał jak już bedzie lampa to wtedy bede kombinował i regulował temperature :) nadmieniam ze jest są to moje początki uprway "in" wczesniej wychodowałem dwie roślinki pod słoneczkiem na których się ze tak powiem uczyłem :)
 

sanders

Member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
24
Buchów
0
No i po dłuższym namyśle postanowiłem ze skusze się chyba na automaty
i zastosuje mianowicie
nawozy organiczne miedzy innymi :
- Canna Bio Boost
- Canna Bio Flores
- BioRhizotonic / Cannazym- ten akurat nie jest "bio"

a i oczywiscie mam zamiar zrobić mieszanke ziemi z dolomitem i perlitem oczywiscie do tego na spód i wierzch doniczki keramzyt wiec na vega chyba nie bede potrzebował nawozu a jeśli i nawet to myśle o bardzo małej dawce BioHumusa

bardzo dobra droge obrałes, pomysl nad "pk 13/14" aby roslinki mialy skad czerpac te pierwiaski do formowania tlustych topow. pomysl nad regulatorem ph, nie wiem jaka masz wode, szkoda abys kombinowal z kwaskami/dolomitem. ph metr jakis posiadasz aby mixturka miała odpowiedni poziom?
swiatla moze byc malo (szkło z cooltuby zerzre mnustwo lm z tej biednej 150w) a jest ono potrzebne do fotosentezy tych sterydow jakie masz zamiar stosowac, ale to zauwarzysz jak nic nie z***iesz w ostatnich 3-4 tyg.
z fartem
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
bardzo dobra droge obrałes, pomysl nad "pk 13/14" aby roslinki mialy skad czerpac te pierwiaski do formowania tlustych topow. pomysl nad regulatorem ph, nie wiem jaka masz wode, szkoda abys kombinowal z kwaskami/dolomitem. ph metr jakis posiadasz aby mixturka miała odpowiedni poziom?
swiatla moze byc malo (szkło z cooltuby zerzre mnustwo lm z tej biednej 150w) a jest ono potrzebne do fotosentezy tych sterydow jakie masz zamiar stosowac, ale to zauwarzysz jak nic nie z***iesz w ostatnich 3-4 tyg.
z fartem


o to mnie troche załamałeś z tym COOL TUBE :( jesli jednak bym nie dawał COOL TUBE i skupił sie na wentylacji to światło chyba starczy cm ? bd mi brakowało ok 2000l aby było optymalnie może dużuce jeszcze jakąś świetlówke i juz. A nad PH metrem właśnie sie zastanawiam miałem użyć pasków ale już wiele osób mi je odradziło a niewiem czy warto inwestować w tanie PH metry
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
Sanders jeszcze mówisz aby pomyślał na pk 13/14 myślałem nad tym ale jednak stawiam na nawozy organiczne dzięki czemu na koniec uprawy nie bedzie stosowany flesh i myśle że te nawozy organiczne sobie z pewnością poradzą
 

sanders

Member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
24
Buchów
0
moj blad nie doczytalem/przetrawilem Twojego zalozenia tak modnego juz nawet w naszej rodzimej PL. Dzieki za cenne wskazowki, czekam na fotorelacje to choc popatrze i obejde sie smakiem.
 

Bartosz96325

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
75
Buchów
0
nie no jeśli masz jakieś uwagi czy coś co Ty byś zrobił inaczej to pisz :) może mi w czymś pomożesz może coś zmienię w planach na leprze
 

tomek220984

Active member
Rejestracja
Paź 11, 2011
Postów
29
Buchów
0
bardzo dobra droge obrałes, pomysl nad "pk 13/14" aby roslinki mialy skad czerpac te pierwiaski do formowania tlustych topow. pomysl nad regulatorem ph, nie wiem jaka masz wode, szkoda abys kombinowal z kwaskami/dolomitem. ph metr jakis posiadasz aby mixturka miała odpowiedni poziom?
swiatla moze byc malo (szkło z cooltuby zerzre mnustwo lm z tej biednej 150w) a jest ono potrzebne do fotosentezy tych sterydow jakie masz zamiar stosowac, ale to zauwarzysz jak nic nie z***iesz w ostatnich 3-4 tyg.
z fartem
siemka nie chce zkładac nowego tematu...mam cooltube 250w ale sprzedawca mi mówił ze szyba z cooltube nic nie szkodzi i nie zabiera zadnych lm.....jesli tak to moze wyjac tą szybe czy ktos jeszce to potwierdzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół