nasiona marihuany

Passion No. 27

Wyszukiwarka Forumowa:

IsMoKeGrAsS

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2007
Postów
7
Buchów
0
Skopiowane z seed.pl:
"Passion No 27 jest oldschoolową krzyżówką Passion No. 1 - odmina wyhodowaną na początku lat 70' w Kaliforni a pózniej udoskonalaną w Holandii w wczesnych latach 80' i Twent-seven która jest marokańską indica wyhodowaną w połowie lat 70' używaną do produkcji marokańskiego haszu. Dzieki temu doskonałemu połączeniu otrzymano bardzo mocną indice o ciekawym purpurowym wyglądzie. Passion No. 27 jest doskonałym wyborem dla początkujących dla upraw indoor jak i outdoor.

* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: w większości Indica
* Zapach: owocowy
* Smak: słodki - haszyszowy
* Wysokość roślin: niska
* Działanie: Stoned- Indica Body Buzz
* Poziom THC: Mocna 15-20%
* Czas kwitnienia: 7-8 tygodni
* Zbiór (SoG 1m2) : 450g
* Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym !
Producent: Dutch Quality Seeds"

Uprawial ktos ta roslinke na out? Ja mam zamiar w tym roku. Zalezy mi na odmianie wytrzymalej i latwej w uprawie. Piszcie co wiecie i wrzuccie fotki jak macie :queen:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
IsMoKeGrAsS napisał:
* Genotyp: w większości Indica
troche lipa ja wole sativki niewiem jak ty

ale myśle że moze być dobra odmiana poniewaz w miare krótko kwitnie jest mocna i niska dobrze sie maskuje
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Miałem... ale padła nim pojawiło się 2gie piętro. Nie dała rady w coco. I jedynie mogę się wypowiedzieć o nasionku. Nie spieszyło się z kiełkowaniem.
 

krash

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2008
Postów
272
Buchów
3
miałem 10 takich na spocie. niestety, z braku kasy zakupiłem nasionka regular - okazało się że 6 to męszczaki :pl: . później 2 coś o***ało, pewnie sarna :farao: :rendeer:. z tych 2 co zostały to plon ładny był, super zapach i smaczek, ogólnie jestem zadowolony, bo gdyby nie matka natura, to miałbym w piz*e więcej jarania. cóż...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół