nasiona marihuany

Jaką odmianę komercyjną na 1-szy raz dla początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kotmichau

Guest
Jeszcze nie wrzuciles na wate a juz liczysz plon ? Mozesz zebrac 500 gramow albo nic w twoim przypadku stawiam na to drugie.Poczytaj forum co do uprawy zainwestuj w femki posadz zbierz cos i ciesz sie z wlasnego palonka. A jeszcze kończąc to na forum masz od za*ebania gl z tą odmianą wiec kliknij w klawiature i poogladaj.
 

grower11

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
266
Buchów
2
Jeszcze nie wrzuciles na wate a juz liczysz plon ? Mozesz zebrac 500 gramow albo nic w twoim przypadku stawiam na to drugie.Poczytaj forum co do uprawy zainwestuj w femki posadz zbierz cos i ciesz sie z wlasnego palonka. A jeszcze kończąc to na forum masz od za*ebania gl z tą odmianą wiec kliknij w klawiature i poogladaj.

Zastanawiam się jakie jeszcze nasiona kupić, wysiałem już 4 feminizowane, ale nie wiem czy jeszcze czegoś nie dosiać
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Zastanawiam się jakie jeszcze nasiona kupić, wysiałem już 4 feminizowane, ale nie wiem czy jeszcze czegoś nie dosiać

siej 2-3 razy tyle ile chcialbys zebrac... jezeli chcesz 500g sciagnac zasiej minimum 10 femek bo: zawsze cos sie z***ie... wiem z doswiadczenia. na oucie latwo stracic planta: (sarny, dziki, myszy i inne gryzonie, slimaki, lesniczy, zlodziej) to sa nieliczne tylko zagrozenia. ja na Twoim miejscu przyja bym ze gdy dobrze ziemie zrobie pod planta i bede dogladal i reagowal na robactwo/slimaki + najlepiej walne ogrodzenie albo inny tego typu patent chroniacy przed wieksza zwierzyna to z sezonowki uzyskam 100g. licz ze polowa plantow padnie a nie bedziesz zawiedziony na jesieni.

z odmian jakie polecam na pierwszy raz to na pewno durbanik, grapek out, ES, maroc, shaman to sa w miare pewniaki na out.

pamietam swojego pierwszego outa gdzie z 10 roslin zdjalem max 300g palonka :D (pare auto+sezony a sadzilem z 20 nie ogrodzonych damek, no ale sarny i slimaki zalatwily sprawe...)
 

Sambiko

Member
Rejestracja
Wrz 26, 2016
Postów
10
Buchów
0
Ja bardzo lubię Jacka Herera, choć nigdy nie sadziłem. Czy poradzę sobie z nim na pierwszy raz? Na początek jedna roślinka na włąsny użytek. ;)
 
1

10001

Guest
mam to samo pytanie, chcę lecieć w dużym namiocie pod gavita Pro i szukam dobrej odmiany na komercję najlepiej żeby była mocna ładnie pachniała i tak że by zbierać z niej po 125 dniach od nasiona albo najlepiej klony mi niech ktoś poda skąd ogarnąć w Londku (NE) jakby co to priv
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Jack Herer to prostu niedokończony Super Silver Haze. Nevill to wypuścił przed finalną selekcją SSH. Więcej fenotypów, zdarzają się i długokwitnące. Nie wiem czym się tak wszyscy podniecają, a już na komercyjny grow to sadzić, to trza mieć nierówno pod sufitem.

Hybrydy skunkowe najlepiej do tego celu - jest plon, moc, zapach i wygląd w worku.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,150
Buchów
2
Super Skunk ;]
z 40dniowym vegiem w jakieś 90-100 dni się uwiniesz, Plon niezły, jak nie jarasz codziennie 2gKusha, i nie masz wysokiej tolerki to moc też poczujesz...

kiedyś zapaliłem z takim Januszem co pali 1g na dwa tygodnie, to po 5 machach z Lolka 1g już mówił, narazie już nie chce xd huehue.

Typowe zioło pod komercje, zresztą większość ludzi którzy kombinują z growami w Polsce na handel, to wybiera przewaznie hybrydy skunkowe , bo szybko, dużo, i klepie.

Nikt na partyzanta nie chce sie bawić z hejzami jakimiś, które kwitną 3 miechy... dlatego w PL jest ciężko dostać coś z wyższej półki, a jesli już to trzeba mieć niezłe wejście, do dillera który już coś znaczy i ma dojścia.
 
Ostatnia edycja:

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
to teraz powiedzcie mi od kogo tego skuna kupić ? bo co breeder to inna krzyżówka
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,885
Odznaki
5
Super Skunk z Sensi Seeds jest super :D Znajomy miał i całkiem fajnie mu wyszło a robił wtedy pierwszy grow. Zbite, pachnące, mocne i dużo :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Super Skunk z Sensi Seeds jest super :D Znajomy miał i całkiem fajnie mu wyszło a robił wtedy pierwszy grow. Zbite, pachnące, mocne i dużo :D

Miałem to na komercyjny grow w 2010/11 i były petarda do tego celu - dużo topa, mało liścia, posadziłem z krótkim vegiem 2 tyg. jedna przy drugiej bez żadnego treningu i średnio mi wyszło po 90g z krzaka, tylko główna pałka i parę minigałęzi na dole. Namnożyłem sobie i pocisnąłem sionka do S2 i cały czas na komerchę to było za***iste. Z tym że ostatnimi czasy jak widzę te SS w growlogach, to już inaczej wygląda, wiadomo, każde warunki uprawy wpływają, ale kiedyś to były bardzo spiczaste boby jak dzida, teraz już takich nie widzę, bardziej jest to na boki stonowane i więcej liścia.

Absolutnie najlepsze z komercyjnegu punktu widzenia co widziałem dotąd na etapie grow, to był Pepper Jack Haze od Black Skull Seeds. Tylko nie wiem czy nadal mają to samo co kiedyś, bo sadziłem je w 2011, dostałem jako freebies z Attitude, ale to u mnie pobiło wszelkie rekordy w tamtym czasie, a miałem prawie 200 roślin jednocześnie.

Pzdr.
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
[MENTION=86924]lopes[/MENTION] napisz do pestkomani napewno ogarną :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół