nasiona marihuany

Jaką odmianę komercyjną na 1-szy raz dla początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cosworth

Guest
Co polecacie jeszcze komercyjnego na outdoor żeby dało radę pod polskim niebem? :D Chciałbym moneymakera ale po przejrzeniu fotorelek nie wiem czy jest sens brania go na out bo nie ma dużych szans na dojście do końca.
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Mam znajomego, który uprawia od kilku lat. Sam prawie w ogóle nie jara, tylko komercha. Sadzi na grubo 500+ krzaków ale tylko automaty. W tym roku miał ak47, autopilot xxl i northern light. Gadałem z nim po sezonie i mówił ze nawet spoko to wyszło. Mówił ze woli zrobić 2 rzuty auto niż bawić się w sez
 

LukaszLDZ

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2022
Postów
225
Buchów
125
Odznaki
1
A co na dzień dzisiejszy jest the best na komercję dla nowicjusza ? Coś co by nie trwało długo i dawało sensowny plon przy fajnym wesołym haju a nie przymułka
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Sugeruje i zachęcam poprzeglądać dział z zakończonymi fotorelacjami auto - https://forum.haszysz.com/forums/zakończone-indoor-autoflo.349/

Jest tego sporo, z ładnymi plonami, opisami uprawy itd. Jest co przeglądać i z czego wybierać.

Proponuje Ci przede wszystkim skupić się na zapewnieniu dobrych warunkow dla roślin wtedy zdecydowana większość odmian da Ci konkretny plon.

I odwrotnie, jak grower lub warunki kiepśniutkie to nawet z najlepszych nasion niewiele wyjdzie .
 
Ostatnia edycja:

afgan1450

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2023
Postów
45
Buchów
78
Odznaki
1
A co sądzicie o takich pestkach do out? Oglądałem fotorelacje i te odmiany są jak dla mnie najsensowniejsze.

Power Plant Dutch Passion
Shaman Dutch Passion
Passion #1 Dutch Passion
Gorilla Girl F1 Sweet Seeds
Amnesia Lemon F1 Pan Pestka
 

Tarnin

$$$
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
437
Buchów
864
Odznaki
3
Jak przeglądałeś fotorelacje i wybrałeś te , to już dużo wiesz.
Wszystko zależy od warunków jakie im zapewnisz.
Najlepiej samemu przetestować, doprowadzić do końca i już będziesz miał swoją opinię na ich temat.
Także na twoim miejscu bym próbował 😊
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół