nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

tomek90

New member
Rejestracja
Lis 20, 2011
Postów
4
Buchów
0
gleba

Siemanko, a ja mam pytanie bo się trochę zgubiłem, jak jest z tą ziemią ?
Czy kupić ziemię i wymieszać + pododawać te rzeczy o których pisza w poradnikach, czy może zasadzić to w ziemi kupionej i tylko tej ?
hym?
 

ochman

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2012
Postów
85
Buchów
0
siemanko mam pytanko powiecie mi czy pryskajac rosline ashi sl 1ml/1l gdy wsadzona została 10dni temu na spota (kiełkowana od 1), a wszyła na swiat 4 albo 5 dni temu zaszkodzi jej to ? dałem troche wiecej niz 1 krople poniewaz 1 kropla to nie był 1ml :p I jeszcze jedno mam do was pytanko :fioletowa albo taka mocno czerwona łodyga mam sie czym przejmowac czy to normalne u tak modej roslinki. buszek normalnie za odpowiedz sensowna poleci obowiązkowo . pozdro z fartem :)
 

zyni

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2013
Postów
256
Buchów
0
siemanko mam pytanko powiecie mi czy pryskajac rosline ashi sl 1ml/1l gdy wsadzona została 10dni temu na spota (kiełkowana od 1), a wszyła na swiat 4 albo 5 dni temu zaszkodzi jej to ? dałem troche wiecej niz 1 krople poniewaz 1 kropla to nie był 1ml :p I jeszcze jedno mam do was :fioletowa albo taka mocno czerwona łodyga mam sie czym przejmowac czy to normalne u tak małych siewkow. buszek normalnie za odpowiedz sensowna polecia obowiązkowo . pozdro z fartem :)

asahi ma pomoc a nie zaszkodzic, ale jednak 5 dniowej roslinki ja bym nie pryskaj, poczekaj tak do min 10 dni, wtedy spryskaj jak bedzie wieksza i mocniejsza, chociaz jak bys na upartego teraz spryskal, to raczej nic by sie nei stalo, to ma "odstresowywac" planta. Tak to normalne, popatrz sobie na planty ludzi, prawie wszyscy na poczatku maja czerwonawe lodygi, jak zalapie wiecej slonca zrobi sie zielona.
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
odpowie mi ktos wkoncu? lać ripen na outa ? mam 9x ak47 af fem. cos czytalem ze trzeba flusha robic. ogolnie warto kosztem smaku tak rozkminiac?
jesli zwiekszy mi plony o x% to moge podlac. ale wiadomo jedni ida na jakość inni na ilosc. ja wole jakośc. czekam na konkretną odp a nie od nowiciuszy takich jak ja ktorzy nabijaja posty. ( jak cos to sory jestem spizgany) pozdro!!!

ripen leje się dopiero jeśli występuje obawa że planty nie dojdą. Nie radzę lać jednak tego dziadostwa , a już napewno nie w tej fazie (weg) Jeśli chcesz lub będziesz chciał jakiś ''speed'' to polecamy melase. Jak chcesz to lej ripen ,ale tak jak mówiłem, w późnej fazie flo jeśli będziesz miał problem z dojściem swoich kobiet. Wcześniej po prostu nie warto!
 

ochman

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2012
Postów
85
Buchów
0
dzieki wielkie za szybko odpowiedz . no wlasnie juz spyryskalem . wiec tymi czerwonymi łodygami sie nie przejmowac mam rozumiec:D?
 

zyni

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2013
Postów
256
Buchów
0
dokladnie, nie przejmuj sie, to ma cos wspolnego z chlorofilem chyba, ze jak slonce zacznie swiecic to sie zrobi zielona, no i tez w miare wzrostu bedzie sie zielenic coraz bardziej, ja tak zawsze mialem.
 
K

Krucyfix

Guest
siema. mam 4x diselryderxhindukush reg. Po jakim czasie mozna rozpoznac jaka to pleć i jak to zrobić ? Martwie sie ze moga mi zapylic. Maja już prawie miesiac.
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
siema. mam 4x diselryderxhindukush reg. Po jakim czasie mozna rozpoznac jaka to pleć i jak to zrobić ? Martwie sie ze moga mi zapylic. Maja już prawie miesiac.

Jeśli masz je na out to rozpoznasz dopiero gdzieś na początku lipca. Pytanie "jak rozpoznać" pozostawię bez komentarza ;)
 
G

gowna strugi

Guest
Pytanie "jak rozpoznać" pozostawię bez komentarza

choć ma to oczywiście wpływ na to KIEDY zostaną rozpoznane i z jakim skutkiem dla ilości roślin/plonów

siema. mam 4x diselryderxhindukush reg. Po jakim czasie mozna rozpoznac jaka to pleć i jak to zrobić ? Martwie sie ze moga mi zapylic. Maja już prawie miesiac.

Jak rozpoznasz "winnego" po budowie, to rwij, ale przed kwitnieniem zawsze jest ryzyko, że to jednak była (cherlawa.. ale zawsze) panienka. Miałem 2 regi słabo doświetlone, które wyglądały jak MALE: długie, przerzedzone, a topa dały. W związku z tym często pozostaje czekać do kwitnienia. Nie wiem jak się zachowa ten strain, kiedy wypuści preflowery, u mnie w zeszłym sezonie zaczęły pokazywać płeć w połowie sierpnia, a ostatnie dopiero we wrześniu się 'okociły' :D. Gdyby nie to, że to femki do tego czasu nie wiedziałbym co to jest. Krótko mówiąc, przygotuj się na to, że będziesz musiał je sobie dokładnie obejrzeć jak będziesz na miejscu. Czasem wyrośnie 'tyczka' i na pierwszy rzut oka rozpoznasz, że to facet. Innym razem, krzaki nie będą bardzo zróżnicowane. Jeżeli to Cię trapi, poświęć trochę czasu i przeglądaj wszystkie internody, porównuj preflowery (jak zaczną wyłazić) i sam złapiesz 'winnego'. Innej metody nie ma... czas, cierpliwość i systematyczność. Tym sposobem wyłapiesz też hermy. Trochę wolnego czasu na spocie (choć wiemy, że o to trudno) jest zawsze czasem dobrze spożytkowanym :) powodzenia... <peace>
 
K

Krucyfix

Guest
Dzieki za odpowiedz. Ale z twojej odpowiedzi wynika ze myslisz ze sa to pelnosezonówki. I tu sie mylisz bo sa to automaty :D Sa juz na spocie i praktycznie wszystkie maja taka sama budowe, czyli sa dobrze rozgałęzione i maja dużo liści, wiec pozostaje mi tylko jedno, czekać aż pokaża sie preflowery:spalony: elo

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

aha ia mam jeszcze jedno pytanie ale to dotyczy już femek które mają dwa tyg sa juz w dołakach na spocie i pojawiły sie u nich małe dziurki na listkach. Moim zdaniem sa to pedziorki. Czy moge tak małe rośliny pryskać srodkiem od tego kurestwa ?
 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
Dzieki za odpowiedz. Ale z twojej odpowiedzi wynika ze myslisz ze sa to pelnosezonówki. I tu sie mylisz bo sa to automaty :D Sa juz na spocie i praktycznie wszystkie maja taka sama budowe, czyli sa dobrze rozgałęzione i maja dużo liści, wiec pozostaje mi tylko jedno, czekać aż pokaża sie preflowery:spalony: elo

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

aha ia mam jeszcze jedno pytanie ale to dotyczy już femek które mają dwa tyg sa juz w dołakach na spocie i pojawiły sie u nich małe dziurki na listkach. Moim zdaniem sa to pedziorki. Czy moge tak małe rośliny pryskać srodkiem od tego kurestwa ?

nie kuźwa czekaj aż je opie****ą do zera ... chyba to logiczne że tak ?
 

zak

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2013
Postów
158
Buchów
0
ja pie***le przyjeżdżam dziś na miejscówke patrze na 3 roslinki nasiona były z palenia w tym tygodniu planowałem feminizowane dać ale te dwie rosliny były tak słabe [ w domu na parapecie fajnie rosły przez 3 dni i były stabilne ] po przesadzeniu i pod butlą pierwsze dni też a dziś jedna ***ana mimo że w butli była a drugiej listki zaczęło cos wpie****ac tez mimo ze pod butelką ] moze mi ktos dac jakies dobre rady żeby to samo nie stało się z feminizowanymi ? jak im jeszcze bardziej zagwarantować bezpieczeństwo ? pozdrawiam
 

bujakaTEAM

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
433
Buchów
0
ja pie***le przyjeżdżam dziś na miejscówke patrze na 3 roslinki nasiona były z palenia w tym tygodniu planowałem feminizowane dać ale te dwie rosliny były tak słabe [ w domu na parapecie fajnie rosły przez 3 dni i były stabilne ] po przesadzeniu i pod butlą pierwsze dni też a dziś jedna ***ana mimo że w butli była a drugiej listki zaczęło cos wpie****ac tez mimo ze pod butelką ] moze mi ktos dac jakies dobre rady żeby to samo nie stało się z feminizowanymi ? jak im jeszcze bardziej zagwarantować bezpieczeństwo ? pozdrawiam


Powiem Ci tak.. ja każdego spota mam obstawionego gałęziami, takimi kolczastymi żeby zwierzyna nie wchodziła i generalnie wszystko jest ok. Mam malutkie sadzonki bez butelek i nic się nie dzieje. Posypałem ślimakolem i świetnie się sprawuje. Reszty szkodników na razie brak ale jak się pojawią to taki preparat jak Karate pójdzie w ruch ;p
 
D

delete

Guest
Zbliża się 15 maj tak że lepiej te butelki pozakładać ;) chodź pewnie i w nocy będzie ciepło ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół