nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pxr

Guest
Miales napisac (wlasnymi slowami) a nie skopiowac z hr, ojoj nawet w tym sie gubisz
 
R

Rider

Guest
pxr napisał:
Miales napisac (wlasnymi slowami) a nie skopiowac z hr, ojoj nawet w tym sie gubisz
Wiec jesli to czytałes wczesniej i nadal wypisujesz takie głupoty to znaczy ze jestes zbyt głupi aby cos z tego zrozumiec.

Teraz w najprostszy szposób ci napisze jak sie robi zenskie nasiona:
Ustawia sie czas oświetlenia na 12/12 przez 10 dni, następnie przestawia fotoperiod na 24 h, po czym znowy przestawia czas oświetlenia na 12/12 na kilka dni i powraca do fotoperiodu 24/0 na dzień. Po czym znowu zmienia na 12/12 na kilka tygodni.
Jesli po tym zabiegu niepojawia se hermy znaczy sie ze znalezlismy 100% kobiete,gdy juz mamy kobiete sosujemy na niej roztwor kwasu girbereinowego przez który na zenskiej roslinie pojawiaja sie meskie kwiaty potem gdy roslina zostanie zapylona powstaja zenskie nasiona.

A teraz w swojej malutkiej główce przemysl to i porównaj z twoim debilnym sposobem który jest jeszcze głupszy niz ty
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
:Da ci nadal się kłucą:Da ja mam jeszcze takie pytanko:DJak bym tak skrzyzował roslinke np ww z np es czyli indor z outdorem to co z tego bedzie:D????czy wogule takiep estki wykiełkują:D???czy moze ktos juz tak prubował:D???prosze o odp kogoś kto wie!!!!a nie wysuwa domysły!i się więcej niekłucic prosze:D
 
R

Rider

Guest
Jesne ze bedzie kiełkowac,tylko to sa dwa rózne gatunki i to co z tych pestek wyrosnie tez bedzie sie od siebie rózniło , jedne krzaki beda niskie i zbite natomiast inne beda wysokie i chude , taksamo bedą róznic sie moca.Zalezy jaki genotym ci sie trafi.Niepolecam krzyzowania tak dwóch róznych gatunków.Nienadaje sie taka krzyzówka zbytnio ani na indoor ani na outdoor ;] bo krzaki zbyt beda sie od siebie rózniły i to wielkoscia i moca konczac na czasie kwitnienia itd ;]
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
Nooo,własnie podobnej mysli byłem:Da to dziwne pytatnko było spowodowane wypadkiem kumpla:DPomyliły mu się pyłki jakie od kumpla zebrał(niewsiem jak on to zrobił;D)i na odwrut pozapylał sobie 2 out dzewka i 1 ww:Dpłakał pzezto:Dale mi skapneło się troche tych nasion:Dzobaczymy co będzie z nich:D:D:D
 

Separate

Member
Rejestracja
Mar 29, 2006
Postów
12
Buchów
0
Mam pytanko. Zamierzam zamowic nasionka. Nie wiem czy wziasc Early Bud czy Early Misty. Za ta ostatnia niby trzeba czekac 3 tyg. Chodowle rozpoczynym w foli. Jest to moja pierwsza przygoda tego rodzaju :D.

No to jakie odmiany polecacie. Rozmawialem z gosciem z cannabis.fr i mowi ze za tydzien beda "Passion 1 z ducth passion"(30 euro z 10nasionek)wiec moze te?? podpowiedzcie jaka mam zamowic bo niedlugo juz zaczyna sie sezon :D
 
R

Rider

Guest
Do folii jest duzo lepszych odmian ,lepiej wez cos innego niz te buble
 
S

sivy

Guest
Mam pytanie takie treści :
Co zrobic , jak nie wiem czy mam kobiece czy chłopa , i czy jest konieczne zapylenie , zeby uzyskać dobre plony , bo niestety nie wiem za duzo o tym dziale , jakim jest zapylanie i odniany ( kobieta czy chop ;) )
Druga strona medalu to taka , ze jak sadze np. 1 rosline to jak niby ja mam potem zapylic ?
Aha a jak to bedzie np facet to co , jak beda juz topki , to beda w stanie coś zdziałac ? Czy to bedzie tylko zatruwanie organizmu ?
Opisze szczególowo jesli mozecie doniame i zapylanie i jak co z czego sie bierze.

[ Dodano: 2006-03-30, 15:20 ]
Oto wizualizacja tego co posiadam , odp czy coś z tego bedzie
( małe ma 50% mniej czasu niz duze ;) )

http://img86.imageshack.us/img86/614/p10100147kc.jpg

http://img463.imageshack.us/img463/7821/p10100111xd.jpg

http://img86.imageshack.us/img86/9606/p10100126uv.jpg

http://img86.imageshack.us/img86/4390/p10100159dj.jpg
 

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
moje pytanie jest 2 posty niżej "MJ sama w szczerym polu" bardzo proszę o przeczytanie mojego ostatniego posta i pomoc .Czasu coraz mniej i trzeba sie spieszyć!!
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
co mzslicie o odmianie Easy sativa?? :jocolor:
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
elo ja mam takie pytanko:Dczytałem ze najlepiej roslinka rozwija sie na 18/6 w stanie weg,jezeli pzestawie roslinke out na 24/0h czyli nontopa oswietlac ją bede na wegu da mi to lepsze ukzewienie kzaka:D???czasnołbym drugiego boxa:D i tam wzuce pare swietlówek i poczymię ją tam do połowy maja jak się za***iscie ciepło zrobi:DZabawa warta zachodu:}czy raczej lipaa???
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
24/0 Spowoduje szybszy wzrost krzaka niz 18/4, Najlepiej wysadzić do boxa na 2-3 tygodnie a potem na dwór np za 2 tygodnie wsadzasz nasionka do boxa na 3 tyg a potem na dwór... :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół