nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

uzytkownikX

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2024
Postów
16
Buchów
2
Siemanko, chcialbym w tym roku zrobic swoj pierwszy OUT z jedną roślinką, żeby zobaczyć co i jak. Słyszałem, że crystal candy od sweetseeds jest git, ale nie wiem, które wybrać zwykłe czy crystal candy F1. Mógłby mi ktoś wyjaśnić czym jest F1 oraz pomóc w wyborze?
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,023
Siemanko, chcialbym w tym roku zrobic swoj pierwszy OUT z jedną roślinką, żeby zobaczyć co i jak. Słyszałem, że crystal candy od sweetseeds jest git, ale nie wiem, które wybrać zwykłe czy crystal candy F1. Mógłby mi ktoś wyjaśnić czym jest F1 oraz pomóc w wyborze?
Z jedną rośliną się nie wychylaj. CC jak już to fast...
 

BrixtoN

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2024
Postów
25
Buchów
2
Siemanko jaką doniczkę wybrać na pierwsze 3-4tygodnie wega, będzie on w weg boxie, potem leci na out. Myślałem o torfowej 10cm xh8, myślicie, że wystarczy czy celować w nieco większą?
 

kajman6666

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2021
Postów
122
Buchów
58
Odznaki
1
Siemanko jaką doniczkę wybrać na pierwsze 3-4tygodnie wega, będzie on w weg boxie, potem leci na out. Myślałem o torfowej 10cm xh8, myślicie, że wystarczy czy celować w nieco większą?
jak masz miejsca w boxie to daj większą cięzej przesuszyć czy zalać
 

Mati24

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2021
Postów
42
Buchów
7
Siema, wyszukiwarka "taca startowa". Całkiem niedawno był ten temat poruszany i tak jak pisał @sub23 te tace są po prostu kiepskie, a oświetlenie jest marne. Po prostu odpuść sobie ten wynalazek.
Skoro parapet odpada to domyślam się, że weg box również. Jeśli będziesz kiełkował na początku maja to nie widzę problemu żeby kiełki wysadzać bezpośrednio na spocie i przykryć uciętą butlą aby w jakimś stopniu zabezpieczała przed wahaniami pogody czy przed ślimakami.
Krótko i temat. Tak od czasu wpadam czytam różne posty I odnoszę wrażenie że problemy problem gonią 😁 częściej niż czasem najlepsze rozwiązanie to proste rozwiązania
 

uzytkownikX

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2024
Postów
16
Buchów
2
Mam pytanko odnośnie zapachu, amianowicie czy jedna lub dwie roslinki kwitnące czuć w odległości 5-10 metrów? Mówie o odmianie Crystal Candy F1 od sweetseeds. Może to być głupie pytanie, ale no nie znam się😄
 

Perliczka

Member
Rejestracja
Mar 28, 2024
Postów
23
Buchów
54
Mam pytanko odnośnie zapachu, amianowicie czy jedna lub dwie roslinki kwitnące czuć w odległości 5-10 metrów? Mówie o odmianie Crystal Candy F1 od sweetseeds. Może to być głupie pytanie, ale no nie znam się😄
Do tej pory nie miałem rosliny, której nie było czuć z 5-10m na flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół