nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
200
Buchów
82
ja od 3 czerwca mam sezony w ziemi dostalem z open seeda pestki fastow i autosow zobaczymy co z nich bedzie fajnie by bylo jakby z 5 autosow i 3 fastow bylo te 200 bylbym uradowany chociaz to bardzo duzy wynik
 

peterstaind666

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2020
Postów
146
Buchów
85
czyli waszym zdaniem nie sadzić ani tych fastów serious 6 od bio ani auto?
@TommyChong @peterstaind666

Sezon spalony?
Pięknie sie porobilo w tym sezonie *****e slimaki.
Jak masz dużo pestek a nie przydadzą Ci się na indoor to spokojnie możesz sadzić, zawsze coś tam powinieneś zebrać w październiku. Chodzi o to że musisz trzymać kciuki za pogodę i liczyć na farta.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,973
Do polowy sierpnia jest jeszcze trochę czasu na weg jak o nie zadba to mogą się odwdzięczyć.
 
U

Usunięty 85216

Guest
Jaki oprysk na pleśń profilaktycznie ? szukalem i costam znalazlem na forum cabrio duo i amistar ale tak sie zastanawiam bo znalazłem tez canna cure - co Wy stosujecie?
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,160
Rozwiązań
1
Buchów
1,796
Odznaki
6
Co zamiast tego ;> ?
Oprysk z wyciągu z pokrzywy i skrzypu. Dodatkowo albo raczej jako podstawa help plant Ca. Rośliny nabite wapniem mają dużo większe szanse, żeby nie dać się grzybom - twardnieją ściany komórkowe.
Powyższe stosuje na pomidorach i jest dobrze.
Gotowca z tych roślin znajdziesz na popularnym portalu aukcyjnym, możesz też oczywiście zrobic samodzielnie.
W cabrio i inne szedlbym jak już byś miał pleche
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Najzwyklejszy to miedzian
A jak juz taki bardziej chemiczny to polecam Śródkę signum 33 wg systemiczny środek który wchłania się w roślinę.
 

jabadaba13

Member
Rejestracja
Maj 11, 2023
Postów
6
Buchów
0
Witam, mam posadzone 4 reg. Nie wiem jaka odmiana, nasiona od kolegi z zeszłego roku. Rozliny mają już 1,5m a dalej nie wiem czy są żeńskie. Nie wiecie kiedy zaczną kwitnąć?
 

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Potrzebujesz minimum informacji żeby cokolwiek prognozować: termin wysiewu, rodzaj roślin czy fasty czy sezony no i dalej jakie to odmiany konkretne, bo jedne dłużej, inne krócej. Tak to można pytanie zadać wróżce i odpowiedź będzie równie miarodajna.
 
U

Usunięty 85216

Guest
Oprysk z wyciągu z pokrzywy i skrzypu. Dodatkowo albo raczej jako podstawa help plant Ca. Rośliny nabite wapniem mają dużo większe szanse, żeby nie dać się grzybom - twardnieją ściany komórkowe.
Powyższe stosuje na pomidorach i jest dobrze.
Gotowca z tych roślin znajdziesz na popularnym portalu aukcyjnym, możesz też oczywiście zrobic samodzielnie.
W cabrio i inne szedlbym jak już byś miał pleche

Tym wyciągiem jak psikac to też jest rodzaj nawozu?
Tak szczerze to watpie zeby sie udało z plechą, moja miejscówa to łaka duzy przewiew, ale trzeba chuchac na zimne - kupię chyba ten skrzyp i pokrzywę, do tego canna cure i bede psikał co tydzien, raz tym raz tym ew sama pokrzywe i skrzyp tak się zbierałem do tego outa, ze wysadzam dopiero za kilka dni ciekaw jestem co z tego bedzie - 2 lsd auto, 2 gorilla auto i 5 +speed sweet seeds na ktore najbardziej liczę
Czy skrzyp i pokrzywa pokona plechę?
Pleśniaczek, mniam mniam. Obejrzalem fotorelke zbyszka we wrzesniu mu plechę łapały nie wiem czy bedzie przed tym ratunek bo o wrzesien moje zahaczą i to na pewno :Z
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BetonowyDaniel

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
1,252
Buchów
1,679
Odznaki
4
No właśnie o to pytam, kiedy to nastąpi?

po tym się dowiesz czy się określiły i czy masz dziewczyny.
Jak przeczytasz i dalej nie wiesz to wtedy wstaw zdjęcie swojej rośliny
(tutaj masz odnośnik jak to zrobić poprawnie)
bo niestety , mamy tu wielu kozaków w temacie ale z tego co wiem nie mamy tu wróżek.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,160
Rozwiązań
1
Buchów
1,796
Odznaki
6
Tym wyciągiem jak psikac to też jest rodzaj nawozu?
Tak szczerze to watpie zeby sie udało z plechą, moja miejscówa to łaka duzy przewiew, ale trzeba chuchac na zimne - kupię chyba ten skrzyp i pokrzywę, do tego canna cure i bede psikał co tydzien, raz tym raz tym ew sama pokrzywe i skrzyp tak się zbierałem do tego outa, ze wysadzam dopiero za kilka dni ciekaw jestem co z tego bedzie - 2 lsd auto, 2 gorilla auto i 5 +speed sweet seeds na ktore najbardziej liczę
Czy skrzyp i pokrzywa pokona plechę?
Pleśniaczek, mniam mniam. Obejrzalem fotorelke zbyszka we wrzesniu mu plechę łapały nie wiem czy bedzie przed tym ratunek bo o wrzesien moje zahaczą i to na pewno :Z
Ekstrakty/gnojówki w teorii powinny pokonać wczesne objawy a na pewno pokonują zarodniki przez co nie powinny chorować.
Zamiast Canna cure serio polecam nawóz wapniowy dolistny. Dolomit z ziemi czy tam calmag to może nie być ta skala działania. A i zostanie Ci kasy bo ten nawóz to z 2 dyszki kosztuje. Starczyl mi na 3 opryski 30 krzaków pomidora. 😜 Łodygi teraz ma jak wierzba XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół