nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Miałem od f2seeds AK 47 paf na oucie i bardzo smaczne kwiatki były, co prawda roślina nieduża ale późno wyadzona i W małym medium...

Tez miałem te AK47 od f2, rosły koło GGSów i miały muznejsze kwiaty i rośliny były faktycznie mniejsze od innych. Mi nie podeszły wcale. Zobaczcie sobie Maroca jeszcze od Oriona. Daj mu duzo słońca to zbierzesz kozaka. Bardzo ładnie sie szroni.
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Miałem 2 Maroki od Oriona i nie polecam- trafiło sie fioletowe feno ,które długo budowalo kwiaty, wyszły lużne i nie zbyt mocne w porównaniu do GGSów
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
No, jak by nie było nie kazdy robi dobre kwiatki. Dla mnie Maroc od Oriona jest nr. 1 od lat. Bywają luźniejsze takie ciemniejsze ale ja to chyba mam maksymalnie kilkanaście % tego. Reszta jest jasna i zbita. Na podstawie 2 krzaków swoich odradzasz? Widocznie miałeś pecha. Kiedyś moj ziomek kupil jakieś regi, 10 sztuk i z tego była tylko jedna femka dwie nie wykiełkowały a 7 było męskich. Zwykły pech ale sie zdarzyć moze. Ja te Marocki sadze od ładnych kilku lat<lol>
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Siema ludziska. Uprawiał ktos moze w workach polipropylenowych? Jak sie one maja do trzymania wody? Duzo ucieka przez nie wody? Nie chodzi mnie o przelewanie sie a trzymanie wody. Jest lepszy od zwykłego foliowego bo przynajmniej gleba oddycha. Mam do ogarnięcia 103x56 h x sr wychodzi ok 80L wiec do połowy na krzaka bedzie dobrze.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Mmmm... pachnie wiosną, trzeba zacząć coś myśleć pozwoli. Mam kilka pytań panowie.
1. Mam azotan srebra, chce tam sobie coś pokrzyżować z tym, że leży on u mnie w piwni, szczelnie zamknięty, bez dostępu światła ok 3 lat, raz gdy otworzyłem był skamieniały, ale łatwo się rozpadł do stanu w jakim był. Temp jest raczej nie wyższa niż 10'C. Jak myślicie będzie działa? I ile tego dać na litr, kojarzę 0,7g, ale niech ktoś potwierdzi xd
2. Włókno kokosowe - znazlem w internetach 5kg blok spasowanego włókna ~70l. Jest to zawsze mniej do noszenia, a i dobry dodatek do gleby, bo strasznie mi się zbija mimo, że dodaje trzciny, spróchniałego drewna, trawy. Ile by tego rzucić na doniczkę 50l?
3. Fotopulapka - podda ktoś jakiś swój sprawdzony model i podzieli się zdjęciem, jak to wygląda w akcji? Nawet priv można. Co myślicie o używanych? Jest tego na olx pełno.
Tyle, pozdro pany!
 
E

Elprofesor

Guest
[MENTION=67259]oczykobry[/MENTION] ja mam zamiar robić w tym roku ale z wkładką foliową :) zrobie dziury i myśle że bedzie za***iście nawet jak worek sobie podgnije :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
[MENTION=90661]Elprofesor[/MENTION] a jak maja podgnic worki z tworzywa? Raczej malo prawdopodobne. Ale zobaczymy jak to pojdzie.
 
E

Elprofesor

Guest
Nie mam pojęcia.Pytałem już na temat tych worków to mi napisali że mogą gnić :( pytałem też w sklepie to powiedzieli mi że wydaje im się że mogą .. Mam nadzieje ze nie będą :D ewentualnie po 2 miesiacach będe pryskał je czymś na pleśń tak zapobiegawczo :D
 

tosterror

New member
Rejestracja
Lut 27, 2019
Postów
1
Buchów
0
Cześć, czy po kiełkowaniu odrazu mogę dać roślinki na outdoor, czy musze najpierw dać je do jakiejś mniejszej doniczki, jak tak to po ilu dniach na miejsce docelowe?
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Cześć, czy po kiełkowaniu odrazu mogę dać roślinki na outdoor, czy musze najpierw dać je do jakiejś mniejszej doniczki, jak tak to po ilu dniach na miejsce docelowe?

Pooglądaj sobie fotorelacje innych osób z forum tam są odpowiedzi na te pytania.
Ale i tak musiałbyś potrzymać plus minus 2tyg np. w kubkach plastikowych czy tam małych doniczkach zawsze mają większe szanse że się ładnie przyjmą.Tylko wiesz zależy kiedy będziesz chciał wrzucać na spota
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Cześć, czy po kiełkowaniu odrazu mogę dać roślinki na outdoor, czy musze najpierw dać je do jakiejś mniejszej doniczki, jak tak to po ilu dniach na miejsce docelowe?

możesz dać tylko takie malutkie roślinki dla ślimaka to sekunda i już po zawodach. kiedyś tak próbowałem sypałem snacol ale jak zaczynał działać te małe gady zdarzyły zjeść roślinki. mały procent przetrwał
 

Tyrael23

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2015
Postów
71
Buchów
2
siema, jakie ph wody powinno być przy opryskiwaniu roslin na plesn i szkodniki ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie wiem po co na oucie wogole patrzeć na jakieś pH wody, ja brałem do oprysków z wykopanej na spocie studni i nie miałem żadnych problemów, w korzeń również woda z rowu rzeki itp... :sunny:
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Panowie jak tam wasze przygotowania do outa 2019? Nasionka wybrane, kupione? Spoty ogarniete? Chwalcie sie bo u mnie ciężko sie zapowiada <peace>
 
E

Elprofesor

Guest
Panowie Pytanko !!!!! Ile dajecie Obornika granulowanego na 33 l ziemi ?? ja mieszkam 50/50 kurzy-bydlęcy ! Aktualnie wystartowałem z 1L na donice
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół