nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Mam fajny szpadel, dałem ponad 150zł, i nie chce żeby mi się zniszczył w związku z tym mam takie pytanie, bo przez najbliższe kilka tygodni będe miał troche pracy na spotach i nie che mi się za każdym razem brać tego szpadla ze sobą... Czy jak go schowam w krzaki to nic sie z nim nie stanie, chodzi mi np o korozje?

Kilka tygodni to jedynie może rzucić sie nalot korozji któren łatwo się ściera po ponownym użyciu sprzętu ;) zawsze możesz włożyć w reklamówkę. Jak Ci nikt nie podprowadzi szpadla to mu się nic nie stanie ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,072
ŁowcaMuch napisał:
Jak Ci nikt nie podprowadzi szpadla to mu się nic nie stanie ;)

Mi kiedyś podprowadzili, rośliny o dziwo zostały.
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
Czy konieczne jest usuwanie tarniny spod kopców? Czy półautomaty w kopcach ok. 25l dadzą radę to przebić?
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
Z powodów losowych 6 roślinek jest posadzonych po prostu w wysypanej ziemi na trawie, są jeszcze małe to mam pomysł żeby je nie wiem jak to ująć, podkopać?? i usunąć trawę, żeby miały łatwiej. Dobry pomysł, czy zostawić tak jak jest?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,072
imo nie przerośnie przez zbitą murawę. kopce? jak to duże jest. podmokły teren? cel usypywania?
 
Ostatnia edycja:

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
imo nie przerośnie przez zbitą murawę. kopce? jak to duże jest. podmokły teren? cel usypywania?

Miałem robić donice z foli kubełkowej, lecz nie mogłem tego zrobić więc usypałem kopce po 25l mniej więcej na półauto powinno starczyć, teren nie jest podmokły. Wiem, że lepiej byłoby zrobić doły i tam wsypać ziemię, ale czas naglił, nie poszło po mojej myśli więc trzeba było improwizować, teraz się zastanawiam czy da radę to naprawić.
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
IMG_20200606_183103.jpg


Co ją je? To ślimaki? W pobliżu nie zauważyłem żadnego lecz podsypie środkiem, trochę przesadziłem z azofoską, ale oprysk tytanit+asahi już poszedł więc powinno być git.
 

Gubu

New member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
1
Buchów
0
samosiejka a pylenie

Witam, pytanie pewnie było ale nie mogę znaleźć, ostatnio po drodze na jednego ze spotów zauważyłem samosiejkę... Jest w odleglosci 200-300 może 400m w linii prostej od spota, spot znajduje się na łące w lesie, las jest bardzo stary, z pewnością starszy niż najstarszy użytkownik forum ? jest więc naprawdę bardzo gęsto zarosniety, nie tylko drzewami, ogólnie taki to prywatny las podzielony na małe kawałki, jak to na polskich wsiach bywa. No i pewnie będę musiał wyrwać krzaczki siejki aczkolwiek jest ich dość sporo i rosną między pokrzywami, boje się że wszystkiego nie zauważę i stąd moje pytanie - jak daleko niesie się pyłek? Jak duża jest szansa zapylenia moich dziewczynek?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dobrze zawieje to pewnie i kilometrami, ale las powinien być całkiem dobrą zaporą i może i zatrzyma większość.
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Zdrowy Rozsądek !?
Cześć mam pytanie ;p co najrozsądniej wybrać !!??
Przypominam ze jest połowa czerwca :D i będzie to mój pierwszy taki out
chce przygotować spot pod 10/15 szt. krzaczków nad którym nie zamierzam się "spuszczać" :perverted-smiley:
wracając... co najmądrzej kupić ??

Pestki Pełnosezonowe Regularne (sativki szybko kwitnące) (coś by się dobrało) około 5 szt. - myślałem o Passion 1

Pestki Automatyczne Feminizowane ok. 10 szt. - Mazar Auto

Pakiet od OTWARTEJ PESTKI 10 szt. regularnych i 5 feminizowanych pełnosezonówek (pokórwienie wszystkiego w dodatku loteria i za grosze ;p )

zdaniem kogoś doświadczonego (PROSIŁBYM) na czym najlepiej wyjdę ? najmniej ryzykuje ?

powiem jeszcze że na spocie "czarnoziem" woda gruntowa planuje ulepszyc obornikiem granulowanym + dolomit
jakieś LST się machnie bedzie SI .. tylko co wybrać ?
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Zdrowy Rozsądek !?
Cześć mam pytanie ;p co najrozsądniej wybrać !!??
Przypominam ze jest połowa czerwca :D i będzie to mój pierwszy taki out
chce przygotować spot pod 10/15 szt. krzaczków nad którym nie zamierzam się "spuszczać" :perverted-smiley:
wracając... co najmądrzej kupić ??

Pestki Pełnosezonowe Regularne (sativki szybko kwitnące) (coś by się dobrało) około 5 szt. - myślałem o Passion 1

Pestki Automatyczne Feminizowane ok. 10 szt. - Mazar Auto

Pakiet od OTWARTEJ PESTKI 10 szt. regularnych i 5 feminizowanych pełnosezonówek (pokórwienie wszystkiego w dodatku loteria i za grosze ;p )

zdaniem kogoś doświadczonego (PROSIŁBYM) na czym najlepiej wyjdę ? najmniej ryzykuje ?

powiem jeszcze że na spocie "czarnoziem" woda gruntowa planuje ulepszyc obornikiem granulowanym + dolomit
jakieś LST się machnie bedzie SI .. tylko co wybrać ?


Od siebie polecam półautomaty od panpestka np nl1 Vast version
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
To znowu ja :D
No dobra panowie wiekszość już się dowiedziedziałem :) dzieki za pomoc ..
reszte dowiem się w trakcie ;p :)
pojawia się ostatnie pytanie !

Czy 15m2 na out wystarczy na 15szt pomidorków pełnosezonówek ?
na tyle m2 wystarczy mi 3L BatGuano z zaleceń producenta
 

Frunek1

Member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
16
Buchów
0
Powitać forumowową społeczność :)

a więc tak, chciałem wysadzić, shamana i troche pół automatów i automatów na out, z tym, że przelałem nasionka... (Chciałem kiełkować metodą z wody do ziemi, ale niektore już puściły deliaktny kiełek, na wodzie. Oprócz automatów) już 4 dzien nic nie wychodzi z ziemi.. w związku z tym mam pytanie, chciałem zamówić kolejną partie, ale pełnosezonówki to już na pewno odpadają? Konkretnie chodzi mi o Shamana z GanjfaFarmer jak wy byście zrobili? Półautomaty jeszcze spoko?

No i drugie pytanie, czy jak przesadze te pestki do innej ziemi to coś pomoże czy nie robić tak? Zaznacze jeszcze, że jak były zbyt mocno podlane (poszła woda dołem) to na drugi dzień dałem je na parapet żeby podesłchy, i 2 nasionka wyszły z ziemi (nie kiełek, nasionka całe, kiełek wyszedł od dołu w ziemi i od góry był tylko peknięty) i przysypałem je ziemią z powrotem, teraz wyczytałem, ze chyba nie potrzebnie?

ehh.. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół