nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Mordeczki czy to problem z Ca i Mg?



Na wyższych piętrach nie ma tragedii ale trafiają się pojedyncze rdzawe plamki.



To nie ta sama roślinka ale objawy podobne, ogólnie zdrowe są i mnie trochę dziwi wygląd tych chorych lisci
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Poproszę o pomoc co im dolega?
Dziękuję serdecznie.



Pryskane były jakoś cztery dni temu,maksykalniw pięć.
Podlewam o drugi dzień.
Czy może być to spowodowane zbyt mała ilością wody?
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Mordeczki czy to problem z Ca i Mg?



Na wyższych piętrach nie ma tragedii ale trafiają się pojedyncze rdzawe plamki.



To nie ta sama roślinka ale objawy podobne, ogólnie zdrowe są i mnie trochę dziwi wygląd tych chorych lisci

Nie przejmuj sie tym.Usun jak oczy bola.Dbaj dalej aby mialy co pic i jesc,na tym etapie sama woda powinna isc,jezeli podloze bylo ogarniete.


Poproszę o pomoc co im dolega?
Dziękuję serdecznie.



Pryskane były jakoś cztery dni temu,maksykalniw pięć.
Podlewam o drugi dzień.
Czy może być to spowodowane zbyt mała ilością wody?


Mozliwe ze opryskiem,zbyt duzym stezeniem nawozow.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Mmmm... Mówisz i wyszło by dopiero tak po kilku dniach?
Jak to przypalenie opryskiek to chyba aż nic się takiego nie stanie. Daje dużo nawozów i tak myślę czy to nie może być od nadmiernej ilości azotu.?
Chyba raczej nie.
Jutro zrobię oprysk z czystej wody wieczorem.
Przez parę dni będę podlewam woda nic więcej. Będzie dobrze co nie?
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Mmmm... Mówisz i wyszło by dopiero tak po kilku dniach?
Jak to przypalenie opryskiek to chyba aż nic się takiego nie stanie. Daje dużo nawozów i tak myślę czy to nie może być od nadmiernej ilości azotu.?
Chyba raczej nie.
Jutro zrobię oprysk z czystej wody wieczorem.
Przez parę dni będę podlewam woda nic więcej. Będzie dobrze co nie?

Dolistne zazwyczaj po okolo 3 dniach widać efekty.Wiedz tez ze roślina nie wchłonie wszystkiego,to co się odlozy na liściach wchłaniane jest przy następnej styczności z wodą,czy to oprysk czy poranna rosa,deszcz z tad tez może być przypalenie,mimo odpowiedniego roztworu przy następnym oprysku ,gdy po oprysku nic nie rozpuszcza odlozonych na lisciach soli,to następny oprysk roztworem jest mocniejszy,niż dotychczas,bo oprócz roztworu wchłania się także to co zostało na liściach.Ewentualnie w podłoże zbyt dużo ładujesz.

Czy od azotu? Od zbyt dużego ec.

Doradzanie co się dzieje komuś z roślina,to w 99 procentach strzelanie na pale,nie wie nikt co lejesz co ile,czym pryskasz,czy deszcz ostatnio padał. Sam obserwuj,zapamiętuj co robiłes,jakie mogą być tego efekty.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Dzięki wielkie za dobrą wypowiedź.
Podlewam terra grow od plagron. Podsypałem na samym starcie azofoska oraz yara miła kompleks.
Tak wygląda nawożenie. W między czasie wylewa jescze jakieś tam biohomus co przyniosłem sobie za free z ogrodnika bo został wycofany.
Dzisiaj oraz następne parę dni będę podlewał bez żadnego nawozu. Postaram się to tak zrobić, żeby się zregemerowaly liście i był jak z wcześniejszego obrazka. Jescze raz dziękuję Ci za pomoc i znalezienie dla mnie pięciu minut. Troszkę źle bałem, że zaczęły usychać, lecz soe zdziwiłem czemu jak podlewam je co dzień maksymalnie co drugi dzień.
Dziękuję, miłego dzionka życzę. :jaraczz:
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Czy warto jeszcze supercropingiem przedłużać flo ? Proszę spojrzeć.
Sytuacja wygląda następująco nie odwiedzalem spota ponad miesiąc rosliny af bardzo głodne wszystkie w podobnym studium rozwoju juz przy koncu czy warto jeszcze przedłużyć flo supercroppingiem i tankować wody z miodem przez tydzień ze 3 razy teraz powiedzmy po 10 litrów co trzy dni aby przepłukać dobrze dzisiejsza dawke nawozów bo dziś zostały podlane sporą dawką biohumusa litr czystego na 5 sztuk , podsypane dolomitem oraz podlane wodą z burzą kwiatów ze 200% dawki. niestety dopiero możliwe następne odwiedziny wtedy przypadną za 2/3 tyg? Czyli wsumie kwitlyby jeszcze ze 3/4 tygodnie. Dodam że krzaki maja po 85 dni. Nie przekwitnie do tego czasu jeśli nie to jak zginac topy główny zostawić a wszystkie odrosty łamać i podwiazywac sie do niego czy zostawić leżące ? Oczywiście obficie spryskam środkiem na pleśń. Czy lepiej ciąć juz zamin przyjmą te dawke nawozów i nie będą zbyt smaczne. ?
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Nie bardzo, chcesz przedłużyć kwitnięcie, lej jeszcze azot i PK
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Tak też zrobiłem zatankowalem nawozami, ale czy nie przekwitnie to w ciągu czterech tygodni? Jak dla mnie to tej roslinie brakuje tydzień z częstym podlewaniem samą woda i można ciąć ale nie moge tak.zrobić bo akurat wtedy mam wyjazd na 3 tyg. Tak wygląda susz z jednego z mniejszych odrostow. Na pierwszym zdjęciu jest sam czubek tego.odrostu taki juz całkiem dobrze zbity. lecz to co są poniżej dosyć luźne a tu jedne z większych razem, ten na prawo jest z samego czubka bocznego odrostu.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
No przekwitnie na pewno po 4 tygodniach :D skąd w ogóle Ci się wzięło to 4 tygodnie? :D Lej jeszcze z tydzień nawozami, potem ze dwa razy zwykłą wodą i gotowe
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Piszę przecież ze mam.wyjazd 'trzy tygodniowy i nie będzie miał kto to.skosic . Moge sie nimi zająć jeszcze tylko przez przyszły tydzień i dopiero później za 3 bede znow. I wacham sie je zostawić, jakie.jest wasze zdanie ?
 
Ostatnia edycja:

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Opie**** chwile przed wyjazdem, jak zostawisz na kolejne 3 tygodnie to bardzo prawdopodobne że może plecha wjechać. Ten krzak z 2giej foty jest prawie gotowy, ja bym nie ryzykował i go ścinał. Nie wiem jak reszta bo chu*a widać na zdjęciach, ale jak są w równie zaawansowanym flo to też bym ciachał. Jeśli jednak cześć musi dłużej postać, to zrób jakiś oprysk na plechę i może się uda ;)
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Przeleje je wodą porządnie jeszcze dwa razy i dostaną w łeb, moze zdążę wysuszyć przed wyjazdem. Dam znać co i jak wyszło pozdro panowie, z fartem do końca :)
 

OutKanGrow

New member
Rejestracja
Sie 5, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam, ogólnie jestem zielony jeżeli chodzi o jakąkolwiek uprawę czegokolwiek, ale jakiś czas temu (w maju) znajomy podarował mi nasionko bodajże Auto AK Passion XL. Pomyślałem sobie a co mi tam, najpierw w małej doniczce, później gdy na parapecie zrobiło się troszkę przypałowo wywiozlem w teren. Moje małe bonzai. Jak myślicie czy coś kombinować z przycinaniem, bo jest bardzo gęsta..? Czy po prostu czekać do zbioru?
Pzdr.
[
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Nic nie przycinaj, czekaj do zbioru, aczkolwiek szału na ścince nie bedzie.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół