nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Siema Ludzie
pytanko czy po zrobionym lst .. mogę wyciąć kilka liści wiatrakowych tych które przysłaniają światło młodym szczyta
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema Ludzie
pytanko czy po zrobionym lst .. mogę wyciąć kilka liści wiatrakowych tych które przysłaniają światło młodym szczyta

Mysle ze mozesz zmialo zrobic ... jak ladna pogoda to zaraz sie zregeneruja .. a jak pada lepiej odpuscic narazie , takie moje zdanie , nie wiem jak tam reszta grona..... ?

Jesli AF to naginaj
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
lst zrobiłem mocne mozna powiedzieć na haczyki ;p .. wiec jak ponaginam liscie beda dotykały ziemi a takie gniją .. ale oki Dzięki

a czy taki nawóz bedzie dobry na FLO ??
skupiłem się na składzie : NPK 2,5 - 7 - 6
ale na etykiecie napisane jest że można go lać pod kwiaty zielone raz w miesiącu jak i kwitnące co 3 tyg. !?
w dodatku "azot całkowity 2,5 % (N), azot amidowy : 7,0% (P2O5)

 
Ostatnia edycja:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Moim zdaniem nada się. Do jakich roślin żebym pół dnia nie spędził przed półką z nawozami :tiphat:
 

wodorotlenekcementu

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
169
Buchów
0
Plant rośnie w wiadrze 40 L które mogę schować do domu mimo sporej wagi. Pytanie czy to ma sens, pokój od południowej strony w oknie po to, żeby dokwitła te 2-3 tyg w gorszym nasłonecznieniu (o ile prognoza się sprawdzi to i tak będzie słabo i deszczowo) aby uniknąć plechy? dodam, że już ładnie podpuchła
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Jeżeli tak zrobisz będzie więcej negatywów niż pozytywów.
Taki urok outa pogoda tutaj wyznacza losy growerow.
Pryakaj jakimiś dwoma środkami na pleche I nie kombinuj bo się zawiedziesz.
Roślina oklapnie ,niedługo ma się wypogodzic także życzę udanych zbiorów!
 

limegoat

New member
Rejestracja
Paź 3, 2020
Postów
1
Buchów
0
Cześć, to moja pierwsza roślina Easy bud AF z RQS ma już 9 tygodni z czego 6 kwitnie
Mam pytania odnośnie tego czy te kwiaty jeszcze spuchną bo wydają się trochę małe i kiedy mogę ścinać? na flo nawoziłem burzą kwiatów a na weg obornikiem granulowanym.
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG
 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
186
Buchów
576
Odznaki
3
Cześć, to moja pierwsza roślina Easy bud AF z RQS ma już 9 tygodni z czego 6 kwitnie
Mam pytania odnośnie tego czy te kwiaty jeszcze spuchną bo wydają się trochę małe i kiedy mogę ścinać? na flo nawoziłem burzą kwiatów a na weg obornikiem granulowanym.
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Cóż to za wynalazek, karzeł as fu*k jak nie zhermi to wow
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Cóż to za wynalazek, karzeł as fu*k jak nie zhermi to wow

U :LR#1 także takie feno. wyłaziło czasem. I to bez Ga3 - którego efekty czasem podobnie wyglądać mogą.
 

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
Witam!


Nowy rok przed nami wiec nowe cele. W tym roku planuje out i mam kilka pytan:

-posiadal ktos w roku 2020 pestki od dutch passion shaman, holands hope oraz durban poison? zna moze ktos genotyp\pheno durbana? dochodzi w poludniowej czesci pl? czytalem, ze to strasznie niestabilna odmiana lecz wpisy prawie z przed 10 lat wiec moze ktos wie jak jest teraz?
-ma ktos wieksze info o Peyote Critical?
- jest jakas szansa by sprawdzic z ktorego roku pryslali mi pestki? jak to sie odbywa jak nie sprzedadza danych nasion w jednym roku to je niszcza czy przetrzymuja je w lodowach do koncowki zapasow i pozniej nagle uzupelniaja sklepy?

dzieki z gory za odpowiedzi oraz zainteresowanie
 
U

Usunięty 59382

Guest
Witam!


Nowy rok przed nami wiec nowe cele. W tym roku planuje out i mam kilka pytan:

-posiadal ktos w roku 2020 pestki od dutch passion shaman, holands hope oraz durban poison? zna moze ktos genotyp\pheno durbana? dochodzi w poludniowej czesci pl? czytalem, ze to strasznie niestabilna odmiana lecz wpisy prawie z przed 10 lat wiec moze ktos wie jak jest teraz?
-ma ktos wieksze info o Peyote Critical?
- jest jakas szansa by sprawdzic z ktorego roku pryslali mi pestki? jak to sie odbywa jak nie sprzedadza danych nasion w jednym roku to je niszcza czy przetrzymuja je w lodowach do koncowki zapasow i pozniej nagle uzupelniaja sklepy?

dzieki z gory za odpowiedzi oraz zainteresowanie

Dutch passion chujostwo a na outa to tym bardziej...mialem sporo odmian np hollands hope i z sezonów to frisian duck coś dojdzie ale temat cienki...kilka feneotypow auto think different jest dobrych i ta odmiana mi przypasowała akurat i auto mazar ale to 1/10 dobre...Ogolnie według mnie dutch passion to nie nadaje się na fajnego outa!
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,971
Odznaki
11
Dutch passion chujostwo a na outa to tym bardziej...mialem sporo odmian np hollands hope i z sezonów to frisian duck coś dojdzie ale temat cienki...kilka feneotypow auto think different jest dobrych i ta odmiana mi przypasowała akurat i auto mazar ale to 1/10 dobre...Ogolnie według mnie dutch passion to nie nadaje się na fajnego outa!
Mialem automazary od DP i chociaz duzo odmian nie sprawdzilem to wszystko co sadzilem bylo auto nie liczac mojej pierwszej w zyciu uprawy i mazary wyszly u mnie jak na razie najlepiej. Mysle ze przy normalnych warunkach daloby sie zebrac z tego duze ilosci i palonko chociaz jak podaja 100% indica to dzialalo to na mnie bardzo pobudzajaco i po walnieciu wiadra od razu chcialo mi sie cos dzialac, w ogole mnie to nie zamulalo i moge to palic caly dzien.
Co do tych pestek to ja bylem zadowolony, mazar ma potencjal na duze krzaki i duze boby takie moje spostrzezenie po tegorocznym oucie. Pozdro ekipa!
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Cześć, aktualnie szukuje się na 1 out
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem wiele konkretów
A chodzi dokładniej o auto speedy od oriona, obijały mi się o uszy opinie że z nich słabe plony, i czasami rosną dłużej niż niektóre automaty albo że bez problemu z krzaka będzie 40g i szybko rosną
Jakie jest wasze zdanie na ich temat?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół