nasiona marihuany

Mikoryza cudem dla ogrodnika

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja dałem według tej instrukcji po 5g na planta na 12 litrowa doniczkę i było git. Nie miałem jeszcze takiej bryły korzeniowej i przełożyło się to na plon.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Wiecie moze czy jest gdzies opcja kupic mikoryze najlepiej BioTabsu ale w mniejszych ilosciach niz 100g?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
[MENTION=33377]Dzordz[/MENTION] pierwszy raz bede uzywal, wiec tyle zeby starczylo na 2 przesadzania 4 roslin. Z 250ml do 1,7L i potem do 5,7L. I jeszcze, zeby podsypac lekko przy wkladaniu sionka w ziemie. Z obliczen kierujac sie zaleceniami BioTabsu to mi wychodzi 24g ale moglem sie pie****nac bo zmeczony jestem.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
to napisz mi w pw ile gram Ci potrzeba i jakiś bezpieczny adres to mogę Ci wysłać, jeśli Ci taka opcja pasuje
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, wczoraj przed południem wysłałem pakę pod wskazany adres, wrzuciłem Ci jeszcze Bactrexa, którego i tak nie zużyje a mam pare saszetek :)
 

Trias

Member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Cześć. Mikoryza uniwersalna Bioponu dla automatów - kiełków wsadzanych z ręczników papierowych od razu do docelowych donic (taki eksperyment) - jak użyć? Wsypać tyle co w instrukcji kilka cm pod kiełkiem? Zmieszać z wodą i podlać od razu? Po jakimś czasie? W instrukcji jest raczej mowa o sadzonkach niż kiełkach. Z góry dzięki.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Syp pod pestke do ziemi jak będziesz wrzucać, później możesz znowu trochę wsypać pod bryle przy przesadzaniu z kubeczków do doniczek
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
koledzy kolezanki
na ile roslinek (polauto) starczy mi mikoryza greatwhite shark 113g?ciekaw jestem opini kogos kto stosowal, chcialbym dac wszystkim ale nie kosztem tego ze wszystkie dostana a efektu bedzie brak...bawic sie w obtaczanie nasionek czy dopiero zaaplikowac ( bezposrednio pod peche czy ciut nizej?) przy wkladaniu do torfowki? a przy przesadzaniu na spota mam jeszcze 1kg granulatu tez whiteshark. Taka rozkmine jeszcze mam pozbyc sie torfowek zeby korzeniowi bylo latwiej ruszyc? tak na marginesie w torfowkach bede miec ziemie plagron light mix a na spocie kwiatowa ze spotowa.
Pozdro
 

raza

Member
Rejestracja
Lut 15, 2014
Postów
11
Buchów
0
1kg starczy Ci na pare lat :D no efektu to zero, chu**wa ta mikoryza, a tak serio to kazda jest dobra nawet ta z bioponu.
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
1kg starczy Ci na pare lat :D no efektu to zero, chu**wa ta mikoryza, a tak serio to kazda jest dobra nawet ta z bioponu.
z bioponu tez mam, na pare lat to chyba dla Ciebie... nie pytalem na ile mi starczy tylko jaka ilosc jest odpowiednia pod jednego polautomata, jak bede wiedzial ile uzyc to po sezonie podziele sie spostrzezeniami

---------- Post Zaktualizowany 16:30 ---------- Data pierwszego postu 16:29 ----------

ktos pomocny sie wypowie? pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół