nasiona marihuany

Mikoryza cudem dla ogrodnika

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Nie. Kupilem 20g Mykorrhiza / Trichoderma w proszku.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Smiało można i tak, na Great white shark też na opakowaniu piszą żeby dać 5 g na 8 L wody i podlewac co 2-3 tyg więc nie widzę przeszkód a maja nawet miko płynie. Ja tam obsypuje proszkiem otwór na sadzonkę i potem ze 2 razy podlewam w trakcie grow.
 

słoniu1

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
27
Buchów
1
Witam. Mam mikoryzę w płynie Orca od Plant Success. Ilości do rozrobienia z wodą są opisane na opakowaniu, ale nie ma nic o częstotliwości podawania. Powiedzcie mi roztwór z mikoryzą podajemy tylko raz na początku życia rośliny, ewentualnie jeszcze przy przesadzaniu, czy co jakiś czas ponawiać podlewanie tym roztworem?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Orca to to samo co Great white shark tylko w płynie a na opakowaniu od GWS producent podaje info o tym żeby powtarzać proces co 2-3 tyg dla optymalnego efektu. Osobiście dodaje raz przy przesadzaniu i potem raz w 2-3 tyg flo i tyle. Jak chcesz potestuj z częstszym podawaniem miko. Najważniejsze żeby nie przesuszyć medium i nie lać chemii to grzybnia będzie miała się dobrze.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Orca to to samo co Great white shark tylko w płynie a na opakowaniu od GWS producent podaje info o tym żeby powtarzać proces co 2-3 tyg dla optymalnego efektu. Osobiście dodaje raz przy przesadzaniu i potem raz w 2-3 tyg flo i tyle. Jak chcesz potestuj z częstszym podawaniem miko. Najważniejsze żeby nie przesuszyć medium i nie lać chemii to grzybnia będzie miała się dobrze.

Tez myslalem, ze wszystkie produkty Plant Success to jeden sklad, rozni sie tylko sposobem aplikacji - ale tak nie jest. Orca to 4 mikogrzybki i 11 bakterii, Great White Premium to 16 roznych grzybow, 14 bakterii i dodatkowo trichoderma. Co do stosowania robie dokladnie tak samo i z orca mozna postapic podobnie
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Mykorrhiza / Trichoderma, mozna z tego robic pozywke mieszajac to razem z produktami od BioBizz (bloom i topmax), czy lepiej nie mieszac tych produktow ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Mykorrhiza / Trichoderma, mozna z tego robic pozywke mieszajac to razem z produktami od BioBizz (bloom i topmax), czy lepiej nie mieszac tych produktow ?

a mieszaj, kto bogatemu zabroni :D
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Faja ta mikoryza. W tym roku już co prawda nie spróbuję, ale w przyszłym już jak najbardziej. :)
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
wariaty skonczyly mi sie bactrex i mycotrex od biotabsu - moge te dwa specyfiki zamienic na Plant Success Great White Premium Mycorrhizae ?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
wariaty skonczyly mi sie bactrex i mycotrex od biotabsu - moge te dwa specyfiki zamienic na Plant Success Great White Premium Mycorrhizae ?

Możesz zastapić mycotrex, ale bacterexu tym nie zastąpisz
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Bacterx bardzo dobra rzecz. Też jade na biotabs ale właśnie używam GWSa. Bactrex też daję ale to ze 3 razy na cały grow bo i w GWS masz trichodermę i w herbatce PK na flo też są podobne rzeczy i całkiem nieźle zdaje to u mnie egzamin.
 
Ostatnia edycja:

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Siema, korzystał ktoś z GREAT WHITE GRANULAT 1? Jakieś opinie?
 

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Jedna z lepszych mikoryz na rynku, ale ja używam Biopon, kosztuje ułamek tego, a efekty są bardzo zadowalające.
Rozumiem że ziemia musi być cały czas wilgotna po zaszczepieniu? Nie wysuszać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół