nasiona marihuany

ćpanie tlenu

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
kiedyś z kolegą czekaliśmy na jaranie i niemieliśmy co robić więc kolega pokazał mi metode za***ania się powietrzem wytłumaczył itp. poźniej próba :zrobiłem to co pokazał i faza przez 10 sekund(widze jakieś dziwne rzeczy i dragają mi ręce) na końcu mało sie nie wy***ałem.raz jak byłem na***any to tak zrobiłem i otrzeźwiałem!opis jak to zrobić:kucasz i szybko oddychasz przez około 20-30 sekund a później wstajesz i trzymasz się kciukami za szyje(w miejscu pod szczęką po bokach)i nie oddychasz ciekawa fazka ale niewiem czy to nie zaszkodzi?próbowaliście?

[ Dodano: 2006-01-21, 15:53 ]
jeszcze podczas fazy dziwnie się słyszy muzyke i ma się uśmiech na tważy a czasami jak się dorze to wykona nic nie widzisz i masz omamy dźwiękowe :shock: :shock:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
mOI KOLEDZY ROBILI TAK NA KOLONIACH ŻEBY STRACIĆ PRZYTOMNOŚĆ I NIE IŚĆ NA WYCIECZKĘ :d:d:d
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
niewiem jak ja tak robie to nie trace przytomności na dłużej niż 10 sekund!
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja znam podobną metode;) robisz wszystko tak samo tylko ze nie ściskasz szyi kciukami tylko wkładsz kciuk do ust i dmuchasz z całej siły (nie wypuszczasz powietrza). Tak wogóle to jest niedotlenienie mozgu!! Robiłem to kilka razy.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
hehe slyszalem juz o tym tylko jak ktos zemdleje to najlepiej go obudzic podnoszac mu powieke od oka i bedzie git albo buty :D wogle zastanawiam sie jakie sa tego wady, niedotlenienie muzgu.... hmm moze male zorro_123mety mozgu obumieraja ehh nie wiem tak pisze co mysle :eek:
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Wy to nazywacie fazą? Robiłem to za gnoja... Potem łeb boli :/
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jak dmuchałęm w palec to tak ale ściskając się za szyje nie
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
To jest zdeczka niebezpieczne ;) znam takie co tak robily dla zabawy, niby nic, a jednak to jakos wplywa na mózg.... gorzej niz fajki i wóda ;) A omamy itp. to przez niedotlenienie mózgu powstają. Czasem taka zabawa moze źle sie skończyć... poczytajcie co sie dzieje podczas niedotlenienia mózgu
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Matrio napisał:
gorzej niz fajki i wóda
No bez przesady, napewno nie bardziej od ordynarnej wódy :p i obrzydliwych petów.
Przedawkowąc tego raczej nie można, co najwyżej stracić przytomność. To taki sposób obronny organizmu, np. by człowiek nie mógł się sam udusić.
Ciekawe jest zjawisko wytwarzania sie lekkiej eufori podczas niedotlenienia... hmmm, jak by mózg sam tolerował to jako dobre :D.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
WicioP napisał:
Ciekawe jest zjawisko wytwarzania sie lekkiej eufori podczas niedotlenienia
lekkiej?! ja raz taką miałem euforie że się głośno śmiałem :D
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Ja nie próbowałem i nie zamierzam nic z kucaniem, ale za to można normalnie siąść sobie, i przez jakieś 20-30 sekund BARDZO intensywnie oddychać, fajnie we łbie sie robi, ale to chyba już z nadmiaru tlenu a nie z niedotlenienia. :)
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
to sproboj napompować ustami jak najszybciej powiedzmy duży materac. Kręci sie w bani ale żeby to fajne było to niewiem.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ja tam intensywnie oddycham już 2 minuty i nic nie czuje ...może sobie wkręciłeś po tym jazde bo ten sposób wydaje mi się lekko nacjągany...to tak jak kolo na forum hypcia mówił że zjadł 30 ziarenek pieprzu i miał jazde:D:D:D:D że coś tam ściany wokół niego się kurczą ma haluny ...bez przesady pierz??
 

Debrasco

Member
Rejestracja
Sty 24, 2006
Postów
6
Buchów
0
Jest proste wytłumaczenie :) Podczas wstawania twoje mięsnie uciskają tętnice i krew "udeża do głowy". Krew zostaje wpompowana szybko do mózgu pod dużym ciśnieniem co powoduje ten stan :)... Tyle medycyny xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół