nasiona marihuany

ćpanie tlenu

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Do dup*! Miałem jazde 3 sekundy a teraz mnie leb napier*ala!!! wole ziółka pzdr
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ludzie! Zakończcie tą krzywą opcje :p To jest takie samo ćpanie jak byście się na obrotowym krześle zaczeli kręcić czyli żadne :thumbdown:

Jak chcesz sie naćpać za darmo idziesz na łąkę, zjadasz halugrzybki i po kłopocie :rendeer:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jeszcze tylko przynajmniej 7 miesięcy.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
z tym nawalaniem się tlenem to po prostu niedotlenienie mózgu, tak samo jest po kleju albo gazie do zapalar. Mózg obumiera potem więc to raczej hu*nia jest
 
D

Destroyer

Guest
Ja to robiłem podobnie tylko że łapałem się za nos i dmuchałem z zamkniętymi oczami. Jak pokazałem kiedyś to koleżankom to jak robiły to po 10-20 razy pod żąd to potem spały zemdlone przez kilka minut. A potem nie musiały nic robić bo same sie przewracały i mdlały. Taka krzywa jazda ale o żadnym ćpaniu tutaj nie ma mowy.
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Jak czasami leże sobie na lozku i nagle wstanę szybko na nogi to też ciemno przed oczami i trwa to kilka sekund.
 
H

haszyszekk

Guest
Jeżeli to nie jest z twojej strony zamierzona akcja to lepiej idź sie przebadać... pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
U mnie ma to o wiele potężniejszy stopień. Wstając np. z krzesła potrafi mnie tak ściąć, że ledwie stoje na nogach. Efekty : ciemno przed oczami, w pewnym momencie aż biało; efekt całkowitego oszołomienia z szumem w uszach.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
niedotlenienie mózgu powoduje obumieranie komórek nerwowych, stąd te haluny a raczej zwężenie polawidzenia, głosy i białe światło.. blackout piloci samolotów tego doświadczają. Dłuższe niedotlenienie mózgu prowadzi do śmierci :scratch:
Podczas utraty przytomności działają tylko podst. funkcje życiowe, serce, płuca, krążenie itp. nery, wątroba, żołądek, nawet ruchy perystaltyczne jelit ustają.. zmyślnie jesteśmy zbudowani :D.

Jak ktoś po siedzeniu, leżeniu wstaje i prawie zawsze się kręci we łbie, albo gwiazdki tańczą lub ciemność.. to jest problem z nadciśnieniem lub słabym krążeniem sercowo naczyniowym. Radzę się przebadać, jeśli nic nie wykarzą badania tzn. że cza wzmocnic serducho.. jak.. obciążać je, ruszajcie sie Panowie czas ćwiczyć :D.
 
H

haszyszekk

Guest
ehh... nie ma ludzi zdrowych... sa albo chorzy albo ci którzy nie wiedzą ze są chorzy :pr: pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
mam niewielkie nadcisnienie i żyję a takie wstanie z łóżka mi nie przeszkadza.Fajny efekt.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
chyba każdy tak ma ...jakby za każdym razem gdy wstajemy z łóżka obumierała jakaś komórka to byśmy już dawno byli zeżarci prze robale w glebie
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
sposób stary jak swiat jak bylem na koloniach w 6 podstawowki to juz to znalem...
 
S

SiwY18

Guest
no korfa nie straszyc mnie z tym...bo ja tez tak mam jak wstaje szybko z lozka to sruu gwiazdy albo ciemno przed oczami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół