nasiona marihuany

Jakie macie zwierzątka - jeśli macie jakieś foty to zapodajcie

Wyszukiwarka Forumowa:

dragon149

Member
Rejestracja
Mar 3, 2007
Postów
9
Buchów
0
A więc tak ja mam 16 ptaszników i agamę brodatą a wy co macie:)
 

Wiedzma

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2006
Postów
142
Buchów
0
widzę, że strasznie lubujecie się w tych pajączkach :p

dragon149, a gdzie fotki Twoich pajączków ? :)



Ja nie mam nic aż tak egzotycznego --> fretka, kroliki 2, koty 3
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
MIAŁEM FRECISZONA ! CHLIP CHLIP musiałem skubańca oddać komuś, bo w domu się nie godzili na jej piżmowy zapach :). Teraz myślę o ponownym zakupie.. jak już się jest na swoim to rodzina sobie może... :p.

Uwielbiałem to stworzonko .. chociaż niedługo był u mnie Fretek to zdążyłem go nauczyć robić do kuwety i oduczyłem gryzienia palców :p.

Najfajniej było jak spał.. to mogłem go podnieść i nawet nim potrząsnąć i nic nie było w stanie go obudzić.. yh.

No a teraz mam Owczarka Niemieckiego, Kota terroryste, Patyczaki i Kumaki DalekoWschodnie.

Foty kumaków :)









Terrarium jest dopiero w fazie konstruowania, dopiero przytachałem mech z lasu :)
Nieźle się zaadaptował i rośnie chociaż nie myślałem ze byłoby to możliwe.

Roślinki w keramzycie bez Ziemi.. hehe hydro? :)

DO środka chcę wrzucić kilka budowli greckich , oczywiście miniaturki ceramiczne hehe :) no i "jonizator" coby w środku robić taką mgiełkę i ją podświetlić od dołu kilkoma diodami... jak przyjade do domku to wrzucę do środka pompkę i zrobię im sztuczny deszczyk raz dziennie tylko jeszcze nie wymyśliłem jak.. może jakimś zraszaczem ? troche roboty ale jak skończe będzie efekcik :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja mam dwa ptaszniki Brachypelma Vagans po trzeciej wylince. Mają około jednego centymetra a a aprat mam tylko w komórce więc zdjęc nie wstawiam bo i tak byście nic nie zobaczyli.

Mam jeszcze akwarium w którym pływa sobie pięć Kardynałków Chińskich, Glonojad oraz parka Gupików. Samica Gupika jest kotna więc jak ktoś chce to zapraszam po małe rybki ;]

Wymienię jednego małego Gupika za jedno nasiono :sunny:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
ja mam zółwia,psa,muchy które latają w pokoju :D i biedronki :sunny:
 

isk

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
376
Buchów
0
ja mam dwa pisklaki na balkonie
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
biedronki - własna hodowla czy skądś się przyplątały? ja zamierzam sobie trochę nazbierać i "uprawiać" :D Bo jak coś zaatakuje mi planty mszyce, przędziorki czy mączlik to biedroneczki będą jak znalazł zjedzą brzydali :).
 

Mati:P

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2006
Postów
27
Buchów
0
nie wiedziałem ze tyle wiary ma ptaszniki ja posiadam tez 2 :potaszniki kędzierzawe
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ja miałem 2 chomiki...jeden udusił się jak chciał wyjść z klatki(zaklinował sie pomiedzy kratkami :geek: ) a drugi umarł z głodu...nie jesem zbyt odpowiedzialny :D ...teraz mam rybki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół