nasiona marihuany

Wasze rekordy zbiorów z 1 krzaka INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

MasterYoda

Loading...
Weteran
Rejestracja
Paź 30, 2010
Postów
2,403
Buchów
5
Dobra panicze zakladam temat bo chyba takiego nie ma abyscie mogli sie pochwalic Waszymi osiagnieciami , oraz spostrzezeniami z jakiej odmiany najladniej zebraliscie...

Aby nie bylo syfu (akurat :D) podzielic mozna na trzy podkategorie :

1. Najlepszy wynik z jednej rosliny (foto)

2. Najlepszy wynik z danej odmiany (foto)

3. Najlepszy wynik z W-ata


Zdjecia sa wskazane bo jak wiadomo growerow co po 250g z krzaka przy tyg wegu zdejmuja nie brakuje...


Przy danym wpisie z wybranej kategori krótki opis czy roślina byla trenowana czy nie itp...


Mysle ze temat moze byc pomocny co niektorym w doborze odmian do grow.



Pozdro:yeahh:

EDIT jacwa: temat dla outdoorowców > https://www.forum.haszysz.com/wasze-rekordy-zbiorow-z-1-krzaka-t24482.html?t=24482
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
55 gramów z automata 60 dni zycia mogłem potrzymac dłuzej ale mi sie nie chciało odmiana ak47xc99 od lipasa- nawozy z ogrodnika planton ka i jakis na wega plus soil booster i blumstymulator od atami. tapsy co2 im dawałem od 3 tygodnia chyba jak widac treningu brak

na focie 1 z prawej


edit for jacwa
standardowo- 6 litrasów
 
Ostatnia edycja:

GoldenBud

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
130
Buchów
0
White Widow x Big Bud
weg 6 tyg, non stop trening LST, donice 15litrów, bardzo duże dawki nawozów tj. Ripen, Planton K, Florovit po 500% i więcej.

1. już suche ok. 120g z najlepszego planta


2. 3 ostatnie z 6 panienek z boxa. 550g z 1m2


3. przy tej odmianie na 1m2, 400W i 550g wynik z W-ata to 1.375

Osobiście uważam, że uprawiając jakąkolwiek inną odmianę (powszechnie uważaną za dającą dobre zbiory) wynik byłby podobny. Wszystko to zasługa wega i treningu, tym bardziej, że początki były dość problematyczne. Więcej info w fotorelacji, link w podpisie.

Pozdrawiam
 

diabel1982

Member
Rejestracja
Cze 21, 2011
Postów
10
Buchów
0
zdjęć niestety nie posiadam ale z mojej 1 uprawy z WW uzyskałem z planta po suszeniu i cuuringu 134gr suszu ;) więc była to do tej pory jak dla mnie jedna z lepszych pod względem zbioru odmian , nie archiwizuje takich fotek więc wybaczcie , musicie uwierzyć mi na słowo :spalony:
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
ja takich rekordow nie mam, ale pochwale kolege, ktory nie ma tutaj konta, w tamtym roku, outdoor:

Lemon Kush - 240g suchego
Amnesia cos tam (napewno nie Haze, Amnesia White albo cos takiego) - 205g suchego

Uzywal Plantona, PK13/14 troche, w ziemi bez wiader, widzialem, palilem, mial taki ogromny sloj, jak na ogorki czy cos, prawie pelny. Jak mi to pokazal to myslalem ze tam z pol kilo jest, a to byl sam Lemon Kush. Pyszny smak, jawna cytryna, i klepal bardzo dobrze. Amnesia byla slabsza.
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
2,78 i 3,12 z automatów pod cfl
Ktoś zebrał mniej?
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
holand hope moj pierwszy w zyciu plant, hps 250, trening fim,lst! do picia bio vega i bio flores mysle ze sprobuje jeszcze raz ta odmiane wyszlo 120 suchego


 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
40gram z automata to dla mnie narazie szczyt marzen :)
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
LITTLE CHEESE AF
donica 6L
110g

DSCN7384.JPG
 

Marian Konopnicki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
546
Buchów
0
Miałem Hollands Hope x Super Skunka w 25l donicy 154g wyszło na kokosie z suplami Canna
 
K

KEFIR

Guest
Z mojego ogrodu 0,64m2 400 HPS

Najlepszy wynik z jednej rosliny:

AHxKFxMIX #1 - 115g suchego z jednej rosliny
330g z calego boxa czyli jak kto woli 0,83 g/W lub 515 g/m2

kolejno na podium
AH x KF x Mix #2 - 95g
Super Lemon Haze - 90g




AHxKFxMix @1



AHxKFxMix @2



SLH







:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Strusiu

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
335
Buchów
0
Blackberry 150 W hps tą odmianke dostałem w gratisie od ...-... .pl była owego czasu tam taka promocyjka i powiem że najlepsza roslinka jaką się opiekowałem. 80 g suchego
bb1.JPG
 
T

THCLORD

Guest
jak narazie nic ciekawego z auto chocolate skunka ok 36 g zdjec nie mam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół