nasiona marihuany

Dutch Passion to gowno.5blubbery, 5orange bud HERMY, HERMY, HERMY

Wyszukiwarka Forumowa:
H

hydropanda

Guest
hej,

Sam właśnie w mojej hydro-hodowli jadę nasiona z Dutch Passion. 3 x Brainstorm, 3 x Durban Poison. Wszystkie ładnie wykiełkowały, są w 2 tygodniu kwitnienia i wszystkie okazały się dziewczynami. Rosną nierównomiernie i to mnie trochę wkurza... Nawet tej samej odmiany, bo trudno wymagać aby Sat/Ind rosły równo. Także widać, że z tymi nasionami jest różnie. Dobre to, że będą kwiaty :)
 

damianek1

Member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
6
Buchów
0
Widzę ze nie tylko ja się zawiodłem... na 30 zakupionych nasion 2 krzaki okazały się 100 % facetami...
 
H

Hard_triper

Guest
Potwierdzam jako długoletni fan dp że spadli z jakości 10 pp 3 męskie a 6 żeńskich jak z paczki regulara loteria 1 wysuszona ww 9 w paczce 7 zdolnych rozbić łupinkę śmiech na sali 5 nq miła niespodzianka 4 ładnie zapowiadające sie panny 1 uszkodzona podczas przesadzania
Wszystkie pestki to fem w nowych paczkach , pora zmienić breedera ciekawe tylko jak Durban , P#1 ,HH
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Durban i P#1, to chyba ich najlepsze odmiany, ale trzeba chytac szybko nasionka, bo pewnie za lat kilka będzie loteria, jak we wszystkich ich odmianach ;)
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
trzeba bedzie w koncu tego http://sensiseeds.com/en/cannabis-seeds/sensi-seeds/durbanzie sprobowac Moze mniej purpury ale geny Afrykanskiej Sativy ponoc kozackie. Yooooooooo,PozDro:zjarany:

---------- Aktualizacja posta 10:52 ---------- Czas poprzedniego posta 10:48 ----------

Droga Impreza ale jaralem poczestowany i bylem pod wrazeniem LAT 90:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół