nasiona marihuany

Dutch Passion to gowno.5blubbery, 5orange bud HERMY, HERMY, HERMY

Wyszukiwarka Forumowa:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
czasy swietności niewatpliwie DP ma za soba jedyne co dalej chwala ludzie to stare outdoorowe odmiany jak easy , maroc , durban , shaman

wole niesiac nic niz cos od dp na in



Problem w tym że i na outdor zaczyna to kuleć owszem schaman rośnie ładnie i to bardzo ale reszta to cały czas 3 rużne trafy KRZAK (normalny,mały,dziwne kikuty) ja dziwnie trafiam na dwie ostatnie pozycje :(

jak narazie najlepiej i najpiekniej rosną schamany reszta tak sobie lepszy rydz nisz nic
 
C

Cweluch

Guest
ja kupilem 2 lata temu pestki w smartshopie w holce passion#1 i 10 pestek baby. bluberry ani orange nie mialem to sie nie wypowiem co do nich.
 
G

Gość

Guest
ja juz tez z dp nic nigdy chyba nie wezme bo te krzaki sie hermia i małe rosna pisze bo nie jestem zadowolony z tego bredera
 

forumowa dziffka

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2012
Postów
285
Buchów
0
ja także opisze i przestrzegam przed firma Dutch passion, u mnie na 10 femek w tamtym roku 8 to faceci!!!! w tym roku juz z Dp tez nie kupiłem ale miałem nasiona fem i korwa tez sie trafiły hermy i meszczaki, jakas zroza teraz, femki sa bardzo słabej jakosci! lepiej juz regulary kupic o tansze
 

NaturalGreen

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2011
Postów
38
Buchów
0
ja mam durbany w tym roku od DP,,i musze przyznac ze jest narazie ok
pestki femi 8/10 wykielkowalo i teraz nabieraja masy na outcie..
ale troche mnie poschizowaliscie i muszę kontrole walić dołladniejsza.
 
D

delete

Guest
ja juz tez z dp nic nigdy chyba nie wezme bo te krzaki sie hermia i małe rosna pisze bo nie jestem zadowolony z tego bredera
Jakieś zdjęcia, przykłady? Pestki pod lampę czy dedykowane za zewnątrz?
a także opisze i przestrzegam przed firma Dutch passion, u mnie na 10 femek w tamtym roku 8 to faceci!!!! w tym roku juz z Dp tez nie kupiłem ale miałem nasiona fem i korwa tez sie trafiły hermy i meszczaki, jakas zroza teraz, femki sa bardzo słabej jakosci! lepiej juz regulary kupic o tansze
mówisz o nasiona sezonowych odmian na out. Daj więcej szczegółów; jakie odmiany i w jakim stopniu pokazały dwojakie geny.
ale troche mnie poschizowaliscie i muszę kontrole walić dołladniejsza.
Moim zdaniem nie ma sie czym przejmować ;) Jakby występował duży procent obojnaków, nikt nie kupowałby tak słabych nasion.
W innej kwestii należałoby poruszyć kwestię roślin automatycznych ale tutaj niestety nie mam doświadczeń
<peace>
 

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
Trochę odkopuję, ale z tym hermieniem muszę przyznać rację.
2x DP Californian Oragne, 2x Herma która wyszła w bardzo późnym flo.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Hermy to śliski temat. Na ile hermienie było winą genów a na ile stresem termicznym?

U mnie w ostatnim projekcie zhermiło wszystko pod sam koniec a były to odmiany i crossy z bardzo odległych od siebie źródeł w tym takie które mam już któryś sezon i które nigdy nie hermiły. Po prostu zrobiło się ciepło na dworze pod koniec flo i słaby wentyl na zimę zainstalowany nie dał rady w porę wyssać gorąca spod lamp. Więc bym się wstrzymał z drastycznymi ocenami.
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Dobrze ustabilizowane femki, nie powinny mieć prawa się hermic, nawet gdy robi się kapkę za gorąco, takie jest założenie, a realia zawsze są różne.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Mi się hermiły i regularne samice a co tu mówić o femi...
 

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
No tak, ale jak widać w mojej fotorelacji, wszystkie czynniki oscylowały w idealnych normach. Rozumiem, gdybym przepuszczał światło, przegrzewał, stosował hst lub przelał nawozami. Niestety wszystko było podręcznikowo i z umiarem.
Jako że w pracy mam za dużo czasu dla siebie, podzieliłem się moim niezadowoleniem z Dutch Passion. W telegraficznym skrócie:
"... We are aware of the fact that sometimes people are not satisfied with our seeds, and sometimes there was something wrong with the seeds, and sometimes the grower made some kind of mistake, or a wrong choice. Because we sell thousands of seeds every day we are happy to tell you that we do not even recieve 1 complaint a day, that is a complaint rate of less then 0.01% When selling thousands of seeds we think it is normal that sometimes something goes wrong. The fact that we are one of the biggest seed-companies simply means that we also have more complaints then smaller companies.."

I jakaś "zadośćuczynna" paczka już do mnie jedzie, więc dam DP jeszcze jedną szansę, napewno zrelacjonuję,
Pozdrawiam, DZ <peace>
 
D

delete

Guest
Ja ostrzegam przed Power Plantem od DP, z 8 fem wyszły 2 facety... nawet nie hermy, rośliny wogóle nieustabilizowane.... Jedynie stare wygi na oudoor mają dobre geny.
 

MUSCLEMAN

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
118
Buchów
0
shamany od dp u 2 znajomych sie hermiły, siona oryginalne z pewnego seedbanku, miło to miejsce rok temu, od tamtej pory mam w dupie femki od Dp
 

stafffik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2011
Postów
170
Buchów
0
Dutch Passion to badziewie. Ceny z kosmosu i jakość do dupy. Lepiej wybrać Female Seeds dużo lepsza jakość, nic nie hermi i ceny mają w porządku.
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
NO NIE DOŁUJCIE MNIE JA NA OUTA WYSADZIŁEM ORANGE BUDY SHAMANY HOLAND HOPE


A TU TAKA WIADOMOŚĆ :/

NAJGORSZE JEST TO ŻE DOSTAŁEM GRATISY w nich były AUTO MAZARxBluberry 3 pestki i pod lampa okazały sie 3 facetami oby to był przypadek!!!!


a moje outowe panny nie okazały się menami....bo się wk***ie.

zawsze miałem z DP raczej w femi dobre wspomnienia zobaczymy czy fem to fem.


ogólnie to zdałem sie na siebie i swoje femki zrobie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół