nasiona marihuany

Dutch Passion to gowno.5blubbery, 5orange bud HERMY, HERMY, HERMY

Wyszukiwarka Forumowa:

Buszkin84

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2011
Postów
35
Buchów
0
Dutch Passion kalsyki.5blubbery, 5orange bud HERMY, HERMY, HERMY

Nie kupujcie przynajmniej tych wyzej wymienionych nasion z dutch passion. Oba gatunki ktore wyzej wymienilem w moim przypadku shermione 100%. 5 bluebbery 5 peklo 1 chora i wszystkie shermione. Z 5 orange bud 4 pekly 1 chora i wszystkie schermione.Prawie 80 euro za pestki + rachunek za prad, nawozy i wszystko do dupy:pl:. Zawsze bralem pestki z DP i godzilem sie z faktem ze na 10 pestek 1-3 hermy sie trafia, ale to juz przesada. Traktowalem kwiaty bezstresowo podlewalem pelnym zestawem biobizz i tak sie odwdzieczyly. Kumpel niedlugo bedzie przelaczal 10 white widow z DP wiec dam znac jak z nimi.
Z drogiej strony to polecam outdorowe feminizawane nasiona z DP z kilku ktore probowalem w tym roku wszystkie 100% kobiety. prawda jest ze duzo jeszcze nie doszlo i mam nadzieje ze nie pochwalam za wczesnie, ale so far so good. Moze maja inna technike feminizowania outdorowych odmian, a inna indorowych, tego jednak nie wiem, ale zawsze w indorowych musiala sie trafic przynajmniej jedna herma na 10 pestek. (Zdjecia sa orange budow, blueberry scialem 2 tyg temu)



 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
ja bym się chyba za***ał jak by z moich chu*nia wyszła :pl:
 

Buszkin84

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2011
Postów
35
Buchów
0
No ja tez najszczesliwszy nie jestem :( ale to naszczescie nie wszystko co mi rosnie:)
 

thskilka

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2010
Postów
43
Buchów
0
no ja zamawialem 3 automazary to tylko 2 wykielkowaly a teraz sie okazalo ze juz jeden to herma ;/
 
S

Synek z zawodu

Guest
no niestety też musze przyznać że DP daje dupy ostatnio - miałem ostatnio w boxie 3 x purple #1 fem jedna okazała sie hermą ...
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Oranzowi sie nie dziwie bo to pedalski transwestyta ale blueberry?!

Tak czy owak nic od DP nie kupuje.
 

bhang

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2011
Postów
234
Buchów
2
czasy swietności niewatpliwie DP ma za soba jedyne co dalej chwala ludzie to stare outdoorowe odmiany jak easy , maroc , durban , shaman

wole niesiac nic niz cos od dp na in
 

Buszkin84

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2011
Postów
35
Buchów
0
"no ja zamawialem 3 automazary to tylko 2 wykielkowaly a teraz sie okazalo ze juz jeden to herma"

ja juz sciolem swoje automazary, ktore byly na dworze 100% kobiety zadnych herm. a co do pekania na 10 pestek 7 wyszlo. to co scielem to 3 rozne rodzaje kwiatow wiekszosn nie wiecej niz 15 g z kwiatka tylko jeden najsmacznejszy i najmocniejszy dal 20kilka. Ja nauczke dostalem i pie***le juz feminizowane pestki w szawce. zamowilem po 10 regularuow z nirvany norten lights i ak48 i bede szukal matek. Mam nadzieje ze nie bedzie to 20 facetow. Z nirvany probowalem w tym roku early bud regular i na 10 pestek 8 kobiet ale wcale nie sa early bo dopiero zaczynaja suki kwitnac i pewnie zanim je zetne to plesn je wpie****i.

"czasy swietności niewatpliwie DP ma za soba jedyne co dalej chwala ludzie to stare outdoorowe odmiany jak easy , maroc , durban , shaman"
na dworze mam durbany, holands hopy, Purple i Frishian Drew i ani jednej hermy.
 

Buszkin84

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2011
Postów
35
Buchów
0
Sorry za glupie pytania ale jak sie stawia buch na forum, bo jestem swiezy tu swiezy i nie moge znalezc tej opcji. i o co chodzi z naruszeniami bo cos takiego mi sie wyswietlilo na profilu.
 

Buszkin84

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2011
Postów
35
Buchów
0
Juz kumam naruszenie -powielanie watku to dlatego ze przez pomylke wstawilo mi sie ten temat 2 razy i nie wiem gdzie 1 usunac. SORRY. Jesli ktorys moderator moze dac mi info jak to zrobic lub poprostu go usunac bede wdzieczny.<peace>
 
Ostatnia edycja:

Rashid

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
144
Buchów
0
Sorry za glupie pytania ale jak sie stawia buch na forum, bo jestem swiezy tu swiezy i nie moge znalezc tej opcji. i o co chodzi z naruszeniami bo cos takiego mi sie wyswietlilo na profilu.

Opcje z buchami masz w prawym dolnym rogu, obok opcji "cytuj", "edytuj" itp.. możesz zacząć stawiać buchy jak przekroczysz 50?? wypowiedzi.(Niejestem tego pewien:sunny:)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Z DP warto kupować tylko stare klasyki, one są ustabilizowane idealnie, a teraz to co wypuszczaja to padaka, zresztą nie od dziś wiadomo że DP ma w swoim zwyczaju wypuszczanie nowej odmiany po czym okazuje się kompletną klapa bo się hermią i je poprawiaja po czym wypuszczają po raz drugi i czasem im się uda poprawić tak jak np: Tundre a czasem ch*j w bombki strzeli im na całej lini;] Nic Nowego
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jest tyle seedbankow a ludzie wciaz z DP kupuja...
 
G

Gość

Guest
to ja moze cosik od siebie...mam kilkanascie plantów i w tym 5 euforii niby hermiąca odmiana są w połowie flo i nie widze oznak hermienia ale jak porównam jak one rosły na wegu to h*j mnie strzeala 3 tyg ku**a takie same!!!!ja tam pietole ze system korzeniowy to i tamto,naprawde dziwne wszytskie juz takie ze polowe za nimi a te nie raczyły sie ruszyc ale teraz to one najlepiej kwitną...dziwne w cholere!zdam relacje jak dojdą czy sie wk***ie jak zapylą uprawe czy dam pozytyff opiniąąąą na temat DP.ale moim skromnym zdaniem to DP i ten za***any GHS robia tylko sianko nie zwazając zbytnio na klientele ale podkreslam TO MOJE SUBIEKTYWNE PRZEMYSLENIA I MOGE SIE MYLIC ...CHOĆ NIEKONIECZNIE
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Z dp wziełem raz i juz wiecej u nich nie kupie nic.Tak jak mowice hermia sie strasznie,planty które miały maxymalne warunki porosły jakies hujowe ,kazdy krzak inny,zero stabilnosci,na 10 femek 3 meskie krzaki i 3 hermy hahaha.:lol3:<lol2>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół